Treść opublikowana przez shogu
-
Wtryskiwacze Bosch czy Siemens
Witam, Jakie wtryskiwacze dobrac pod moc ok 350KM ? Mam mozliwosc zakupu Siemensa 630cc ale chcialbym posluchac Waszych opinii, moze nie trzeba az takich wielkich pchac.. Siemens z oznaczeniem AGU podejdzie do BFB ? Pozdrawiam,
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Jestem, juz jakis czas po zabiegu aczkolwiek mam problem, wahacz zaczal stukac w drazek stabilizatora. Wychodzi na to ze caly drazek trzeba zmienic, moglby ktos podrzucic jakies numery lub sugestie ?
-
SWAP 2.7BIT do B7
odświeże temat, montował ktoś silnik z s6 c6 BXA V10 ?
-
Polecane opony zimowe
Przecież jest: Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Mam listę wszystkich dyferow i skrzyń biegów. Podaj e-mail to podeśle Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wymiana przewodów hamulcowych elastycznych na...
Jaki koszt takiego zestawu, ośka po przekładce na Q ? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wymiana przewodów hamulcowych elastycznych na...
Przymierzam sie do wymiany przewodow hamulcowych, zrobilem swapa na wieksze przod 345mm tyl 288mm. jakie brac najlepiej przewody hamulcowe, czytalem cos o firmie hell, jezdzi ktos na tym ?
-
Polecane opony zimowe
No właśnie, a jakoś po sezonie 5 mm nie ubywa Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Podchodzą normalnie do 1.8T BFB ?
-
Polecane opony zimowe
Tak podejdą Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Polecane opony zimowe
Można kupić markowe z 2011 lub tańsze budżetówki z 2017 i jeździć. Kazdy kupuje pod siebie Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Polecane opony zimowe
A Dębica jak się wam sprawuje ? Nie wiele droższa od kormoranów. Cześć z Was poleca jako opony niskobudżetowe, ale czy ktoś miał z nią doświadczenie ? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Polecane opony zimowe
Bo jeżdżę w Polsce maksymalnie 2 tygodnie zimą i nie wiem czy jest sens pakować ponad 2k w opony skoro i tak nie będą użytkowane często ? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Polecane opony zimowe
Panowie a co powiecie o kormoranie snowpro ? Szukam jakiegoś koła w rozmiarze 225/45/18, pacjent b7 200km. W zeszłym roku była Dębica frigo i taka sobie. Mam do wyboru zakup kormoranów lub markowych uzywek z bieżnikiem Ok 6mm co brać ? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Kątowy emulator sondy lambda
Kasowales błędy od razu po skręceniu ? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Kątowy emulator sondy lambda
Dzwoniłem do firmy zalecili komputerowe wyrzucenie sondy ;/ a jak wyregulowales przepływ spalin ? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wydech dwa kominy do 1.9FWD
Tłumik/wydech audi a4 b7 1.8t fwd https://www.olx.pl/oferta/tlumik-wydech-audi-a4-b7-1-8t-fwd-CID5-IDpmbZF.htmlhttps://www.olx.pl/oferta/tlumik-wydech-audi-a4-b7-1-8t-fwd-CID5-IDpmbZF.html Sent from my iPhone using Tapatalk
-
A4 B7 1.8T BFB 163PS
Poleci ktoś kogoś żeby zestroić mapy po przekładce z ośki na Q i montażu innej pompy paliwa? W tej chwili spalanie ok 12-14L/100
-
Polecane opony zimowe
Masa na tyle różni się 100kg z dyferem czyli już nie pojeździsz w pełni załadowanym samochodem, wykaz na amorach wyszedł 75 tył i 62 przód wiec nie ma sensu zmian zawieszenia, wystarczały sprężyny i odboje. Na początku bujalo fest ale już się wszystko dopracowało, obawiam się gór bo jadę i chce wjechać a nie stanąć w poprzech ;( mam jeszcze do zestrojenia pompę i liczę na was koledzy ze kogoś z małopolski lub śląska poradzicie bo teraz pali 17/100. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Polecane opony zimowe
Mówię tylko o opcjach a nie o tym co wrzucam! Każdy zrobi co chce, tak naprawdę zawieszenie ucierpi od stylu jazdy. Jestem po przekładce z fwd na Q i powiem szczerze ze kazdy zalecał zmianę amorów a mam seryjne z fwd i jeździ jak trzeba. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Polecane opony zimowe
Co Ty człowieku gadasz, mając np zacisk 345mm jak chcesz tam włożyć felgę 16” ?! Nie wiem jak w 19” ale w 18” są opony o profilu 50 wiec tragedii nie ma Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Polecane opony zimowe
Też myśle nad Achilles - mało co jeżdżę zima ale chyba warto w nowki zainwestować niż w oponę z 2009. Myślałem jeszcze nad uniroyalem ma plus 77, maja bardzo dobra oponie opon klasy średniej. Jeżdżę na letnich uniroyalach rainsport 3 i powiem ze trzyma się nieziemsko jak na oponę za przystępne pieniądze. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Kątowy emulator sondy lambda
Afroo. - właśnie ze zakupiłem emulator polecony przez barteza i d*pa. Cały czas czekam na jego odpowiedz Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Kątowy emulator sondy lambda
Czy ktoś z was posiada owy emulator u siebie? Otóż wywaliłem kata i zamontowałem DP by bartez, dokupiłem do tego kątowy emulator sondy lambda z możliwością regulacji przepływu spali, niestety cały czas wyskakuje błąd check engine... kręciłem regulator na różne sposoby, kasowałem błędy i dalej to samo. Miał ktoś z Was taki problem?
-
EPC
Program diagnostyczny Sent from my iPhone using Tapatalk