Treść opublikowana przez shogu
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Są dwa rodzaje 55mm i 57mm. Wychodzi na to ze do 6cio biegowych jest ten większy. Sprawdzałem na forumowej etce... nr 01x103551 wychodzi na to ze ten. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
To nie wąż a raczej nakrętka.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Panowie który to przewód wysprzęglika nr 26,29 czy 38 ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Ma ktoś z was dostęp do etki żeby sprawdzić jaki nr oem jest ? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Przewód wysprzęglika
Witam, Przekładam oske na quattro wersja uk, można ktoś z was wie jako nr oem ma ta linka na rynku angielskim lub ma ktoś na sprzedaż ? W aso nie pomogą... ;/ Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Jaki dystans dobrać do skrzyni Her ? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Kodowanie kluczyka i pilota - transponder immo w Audi
Spróbuj odczytać, jak Ci pin wyskoczy to daj zdjęcie Sent from my iPhone using Tapatalk
-
EPC
Sprawdź tez vcds błędy Sent from my iPhone using Tapatalk
-
EPC
U mnie sie tak dzialo: Czyszczenie przepustnicy pomoglo i reset wszystkich bledow, poki co samochod pod obserwacja ale chlopaki tez mowia ze moze to byc czujnik polozenia walu.
-
1.8T różnica między skrzynią 5 a 6 biegową
Panowie, robie przekladke u siebie i zakl;adam zestaw z s4 b6 do a4 b7 bfb. Skrzynia ma oznaczenie HER - bedzie to jakos razem dzialac ?
-
Kodowanie kluczyka i pilota - transponder immo w Audi
Musisz mieć k commander żeby odczytać pin Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Rozmawiałem dziś z vag serwis w Gliwicach. Powiedzieli ze pasuje z s4 b6 i mogą to zrobić bez wyłączenia immow ecu aczkolwiek kontrolka nie bd działać. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Koledzy, czy wydech z s4 b6 podejdzie bez większych problemów do b7 BFB ? Ponoć jest troche krótszy niz w b7..
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Tak, najlepiej z s4. Patrząc po tym numerze który podał sprzedawca licznik ma kolorowy fis. Chyba ze w ASo coś by pomogli. Jak masz chwile to ppdeslij numery Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Tylko uk, dlatego nie zgadzają mi się numery z tabelki na pierwszej stronie . Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
W takim razie o jakim oznaczeniu takiego licznika szukać ? Czy może już lepiej z rs4 wrzucić. Druga sprawa mógłby ktoś odczytać numer mojego licznika po nr vin? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Witam koledzy, Mam b7 i chciałbym wymienić licznik na ten z s4 b6. Kod licznika który mogę kupić to 8e0920981f, jest to kolorowy FIS ? Podejdzie do mojego B7 ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Jesteś zadowolony? Czytałem opinie na dobry mechanik i wiele osób odradza Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Części już mam, teraz by się przydał ktoś kto to poskłada ;d Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Jest ktoś, lub znacie kogoś kto się podejmie przekładki we wrześniu. Najlepiej, małopolska, Śląsk, świętokrzyskie ? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
. To te ? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Sory złe sformułowałem pytanie, hamulce już mam 345 i 288. Szukam tarcz i klocków do takiego zestawu. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Koledzy co najlepiej do 350km potworka, tryb jazdy sportowy, raczej weekendy tylko. Przód 345mm tył 288mm ? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Kontrolka EPC
Skasowałem błąd, przejechałem Ok 50 km, pójdę później zczytac jeszcze raz błędy. Póki co nic nie swieci Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Panowie przymierzam się do przekładki za 2 miesiące i mam kilka pytań do was: 1. gdzie najlepiej szukać części ? Sprawdzam Allegro i najwiecej ofert jest od użytkownika Małysz, osoba która będzie robiła przekładkę odradzała branie części od niego, bo nie pochodzą z jednego auta tylko jest to składak z kilku samochodów. Na forum mało osób oferuje się z takim zestawem. 2. Postanowiłem włożyć wydajniejsza pompę paliwa dw65v - jakie przewody paliwowe wtedy dać ? 3. Pójdą sprężyny -30mm jakie wtedy amortyzatory na tył dajemy ? Co zazwyczaj dostajecie w pakietach zakupionych do przekładki ? Przód zostaje taki sam ? 3. Jaka skrzynie biegów polecicie , zostać przy 5b czy 6b dodam ze ciężko coś znaleźć z 6b Może macie jakiegoś sprzedawcę godnego polecenia ? Sent from my iPhone using Tapatalk