Treść opublikowana przez shogu
-
najtańsza a efektywna sekwencja LPG
Silesia?
-
Podnoszenie mocy 1.8t.
zostawie to bez komentarza, a oferta nadal aktualna
-
Podnoszenie mocy 1.8t.
Off top: Kupuje ktos cos z fmic ? Po zakupie otrzymalem znizke 50zl wazna przez najblizsze 14 dni - oddam za 30zl
-
najtańsza a efektywna sekwencja LPG
Dzisiaj dostalem wycene, co powiecie na ponizsze 2 zestawy dobrane przez gazownika ? Jak sprawdza sie w praktyce domieszka benzyny powyzej 5000rpm ? Instalacja gazowa dobrej klasy do przedmiotowego pojazdu obejmuje:Sterownik KME NEVOReduktor KME Extreme do 400 PSWtryskiwacze Barracuda 130 Nl montowane pojedynczo - trwałość na poziomie 200 000 km plus dolewka Pb powyżej 5000 RPMlubWtryskiwacze Ekopower (70 PS/cyl.) i zasilaie wyłącznie LPG do odcinki (dopłata ok. 700 pln - aktualna cena do sprawdzenia)Filtr gazu KME włókno szklanezbiornik 72 l w miejsce koła zapasowego (avant)pełny !!! wlew pod klapką obok wlewu benzynypokrowiec na koło zapasoweprzewody fazy ciekłej – Faro 8 mmprzewody fazy lotnej i wodne – PARKERopaski samozaciskowe-sprężyste DINnowa uszczelka kolektora ssącego - ElringGwarantujemy demontaż kolektora ssącego do wiercenia i gwintowania, mapowanie po montażu na autostradzie i dokumentację fotograficzną z całego procesu konwersji.Wycena: 3800 plnGwarancja:- 2 lata na całość- 5 lat na sterownik
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
@szpakuziom w takim razie zakladam i u siebie, mialem obawy co do turbo dziury. "Tuner" radzil ze lepiej auto wystroic po montazu bo moze jezdzic gorzej niz przed - skoro u Ciebie smiga to i u mnie powinno byc ok.
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
Nie ma odczucia turbodziury ?
-
Podnoszenie mocy 1.8t.
Dobrze ze ostrzegles, bylem w trakcie ustalania ceny i przerobek.... Czy warto w takim razie zastanowic sie na nowka np: https://turboworks.pl/product-pol-8204-Turbosprezarka-TurboWorks-GT2871R-DBB-Cast-5-Bolt-0-64AR.html https://turboworks.pl/product-pol-8200-Turbosprezarka-TurboWorks-GT2860R-DBB-Cast-5-Bolt-0-64-AR.html
-
Podnoszenie mocy 1.8t.
@Vexart swietna robota! Mam dwa pytania: 1. Gdy podjales decyzje przejscia na hybryde rozwazyles tez mozliwosc instalacji serii G, pytam poniewaz czeka mnie ten sam zabieg, ale waham sie nad hybryda lub seria G ( zblizone ceny - sugerujac sie polskim dystrubutorem). 2. Przy wyborze fmic 180 wpadles moze na 175 ? Podobno wchodzi bez wiekszych problemow. Pompe paliwa tez zmieniles ? Pozdrawiam
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
Pytalem z ciekawosci w Best-performance ile kosztowaloby zalozenie dedykowanego IC - cena ok 2000zl z montazem ?
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
@bartez80 wow niezla robota!
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
Ok sory za niedopatrzenia Patrzac na stronie FMIC.eu maja gotowy setup do b7 2.0tfsi z wymiarami 550x230x65, czy belka w tfsi jest jakos inaczej skonstruowana czy cos skoro tak gotowy set niby podchodzi P&P?
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
IC o wymiarach 550x180x65 czy tez 550x175x65 ?
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
@ponczo Gdzie kupowales?
-
najtańsza a efektywna sekwencja LPG
Wydaje mi sie ze najlepszym rozwiazaniem bedzie silesia-cars w katowicach, maja dobre opinie i patrzac po projektach robia instalacje pod duze moce. Chcialem dopytac kolegow czy ktos moze juz ma gotowa instalacje w setupie na 300km, lub ma z lpg stycznosc na codzien i moglby cos doradzic w temacie. Pozdrawiam, Pawel
-
najtańsza a efektywna sekwencja LPG
Panowie, polecicie jakis zestaw pod 300KM z lekkim zapasem do 1.8T bfb ? Wiem ze greg10 fajnie wszystko stroi, kawalem mam do niego..
-
Stage 2 Pare pytań
Kontaktowalem sie ze sprzedawca, niestety nie maja gotowych zestawow P&P do 1.8T B7. Powiedziany mi abym zapytal sie kogos kto zamontowal ich gotowy kit do 1.8T i jak to zrobil w B7 ??
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
Koledzy, szukam kogos kto by sie podjal montazu, jestem w trakcie kompletowania wszystkiego i przydalby sie ktos kto doradzi co i jak
-
Stage 2 Pare pytań
Panowie, aby nie zakładać nowego tematu podpinam się do pytania o FMIC, na stronce frducenta jest gotowy zestaw https://fmic.pl/zestawy-audi/992-7545-intercooler-audi-a4-18t-b6.html#/23-kolor-czarny/30-intercooler-fmiceu/184-gniazdo_map_sensora-tak Jest to zestaw do B6, sprzedawca potwierdził że do B7 nie podejdzie P&P, czy ktoś w was wie co dokładnie trzeba przerobić, brać z gniazdem map czy też bez ? Druga sprawa to wtryski, do ilu KM wystarczają 430cc ?
-
Zwiększenie mocy 1.8 T BFB
Panowie, co podejdzie P&P i osiagne na tym docelowo 300KM++: Bosch 430CC lub Siemens 630CC, nie chce pchac zbyt duzych bo nie planuje wiekszych mocy
-
Interfejs OBD eleven
Witam, Jak w temacie, miał ktoś styczność z tym ustrojstwem ? Z tego co się orientuja adaptacja działa normalnie, wszystkie odczyty itd. Interfejs aplikacji jest całkiem przyjemny.
-
Dobór stabilizatora
-
Dobór stabilizatora
Witam koledzy, Mam pewien problem od przekładki z fwd na Q po pewnym czasie coś zaczęło stukać w tylnim zawieszeniu. Po dprawdzeniu tego na kanale znalazłem winowajce - drążek stabilizatora. A więć drążek jest na tyle blisko wahaczy że podczas jazdy stuka. Po przeglądnięciu etki znalazłem 3 rodzaję drążków 16mm,18mm,20mm oraz 22mm eibach. Obecnie u mnie siedzi amor 1BA + eibah -30mm i drążek 18mm. Pytanie do Was, aby pozbyć się tego uciążliwego hałasu, powininem poszukać drążka 16mm, czy to co zmieni jeżeli kształty są takie same?
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
No właśnie, w jakim sklepie kupowałeś ? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wtryskiwacze Bosch czy Siemens
Masz jakiś link lub możesz polecić sklep ? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wtryskiwacze Bosch czy Siemens
Podchodzi p&p ? Szukalem po numerze ale mało tego można znaleźć . Te podejdą ? Sent from my iPhone using Tapatalk