Treść opublikowana przez shogu
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ate daje radę ? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Są są tylko problem czasem z tankowaniem Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Są są tylko problem czasem z tankowaniem Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev pod 345mm 17 czy 18 minimum? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Kontrolka EPC
Cześć koledzy, Mam Problem z EPC - problem zaczął się po wymianie cewek w serwisie audi (akcja serwisowa), a mianowice czasami jak odpale samochód kontrolka nie gaśnie razem z ESP. Jadąć kawałek samochód w ogóle nie przyśpiesza tj brak mocy, po zgaszeniu i ponownym odpaleniu silnika wszystko działa. Chciałem podłączyć VCDS ale kabel sie zepsół i czekam na nowy ;/ Mogli coś uszkodzić podczas serwisu w Audi, nie chce sam się zabierać za coś co serwis mógł spartolić.. Co radzicie w takiej sytuacji ? Cewki były wymieniane w połowie maja, błąd wyskakuje sporadycznie może ze 3-4 razy się zdarzyło od wymiany cewek. Pozdrawiam
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Najpierw bezpieczeństwo - później moc. Mam 170km oraz większość części skompletowana i gotowa do montażu na wyższa moc aczkolwiek wstrzymuje mnie brak większych hamulcy. Szczerze przy tej mocy co mam czasami brakuje już hamulca, a jeżdżę na nich dalej żeby zjechać do końca tarcze i klocki, wtedy pójdą hamulce do zmiany i dopiero wtedy reszta sprzętu Sent from my iPhone using Tapatalk
-
S4 B5 Cieszyn
Raz tak mialem, jak zaprowadzilem do mechanika wyczyscili przepustice i po sprawie
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Jaka skrzynie/zestaw najlepiej szukac do b7 1.8T oraz czy przy zmianie na skrzynie 6cio biegowa trzeba zmieniac dwumas ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Panowie przegladajac temat jestem ciekaw czy majac anglika musze kompletowac czesci do przekladki takze z anglika czy tez z wersji europejskiej podejdzie ?
-
VCDS 16.8.3 problem z xenon i radeim a4 B6 2004r
Mialem problem z VCDS na win10, czasami nie laczyl wcale i sie zwieszal.. wrocilem do windows 7 i wszystko smiga jak trzeba, zero jakichkolwiek problemow
-
VCDS 16.8.3 problem z xenon i radeim a4 B6 2004r
Jakiego masz windowsa ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
I mnie przy hamowaniu na seriiz 120mph na 70mph przy radarze wyglada tragicznie ;( w serii 167km. Szukam jakiejs alternatywy, auto docelowo 350km w przyszlym roku. Widzialem zestaw kolegi siemiana na zestawie Porsche ale osobiscie wolalbym cos innego... btw gdzie w uk mieszkasz ? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Kodowanie kluczyka i pilota - transponder immo w Audi
SKoro tak mówisz to w takim razie jaka jest procedura na b7 ?
-
Kodowanie kluczyka i pilota - transponder immo w Audi
Co w takim razie potrzeba ? kluczyk mam, pestka w drodze, kabel + vcds, mnostwo czasu, checi Dodam że u mnie w mieście powiedzieli 250zł za zakodowanie kluczyka, co jest zatem bardziej opłacalne ?
-
Kodowanie kluczyka i pilota - transponder immo w Audi
No wlasnie po przeczytaniu kilku tematow na roznych forach zglupialem. Jaka jest wiec procedura ? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
RumJanek, Ile masz KM I jak ci sie hamuje na takim zestawie ? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Kodowanie kluczyka i pilota - transponder immo w Audi
Koledzy odgrzeje temat, mam audi a4 b7 2005 zakupioną z jednym kluczykiem. Dokupiłem taki sam kluczyk, zaprogramowałem pilota ( alarm itd działa ), gdy wkładam go do stacyjki do nie mogę przekręcić dodam że grot na oko jest taki sam. Wyczytałem że na starej pastylce się nie da zakodować IMMO więc kupiłem nową ( czekam na paczke ). Międzyczasie przeglądając forum znalazłem informacje że trzeba mieć kod do IMMO, zalogować się w VCDS i dopisać kluczyk, a więc postanowiłem sprawdzić na pójdzie na starej pastylce. Vcds --> 17 --.> security access ( gdy VCDS łączy się z kompem opcja login znika i zostaje tylko ta) --> wbijam kod --> save --.> teraz 10 adaptation --> kanał 21 Pyk i działa!! VCDS widzi 3 kluczyki, z racji tego że mam tylko dwa zmieniam wartość na 2 i save. Wkładam oryginalny kluczyk przekręcam, vcds coś tam pomielił więc wkładam dokupiony no i c**j nie da się przekręcić ;/ Ponawiam proces ale teraz mam error ze PIN jest zły.. Czy to jest wina pestki, trzeba dorabiać grota skoro wyglądają identycznie ? Wszystko jak na filmiku
-
1.8 T BFB - Odczyt błędów + obsługa VCDS
Wszystko działa po przeinstalowaniu windowsa Po zeskanowaniu mam 3 błędy: 2 Faults Found: 01134 - Alarm Horn (H12) 37-10 - Faulty - Intermittent 00962 - Alarm via. Tilt Sensor 35-00 - - 1 Fault Found: 18010 - Power Supply Terminal 30 P1602 - 002 - Voltage too Low - Intermittent Readiness: 0000 0000 Teraz wiem czemu alarm nie działa, nie rozumiem tylko błędu 00962 i 18010, ktoś to przerabiał ?
-
1.8 T BFB - Odczyt błędów + obsługa VCDS
Poszlo PW
-
1.8 T BFB - Odczyt błędów + obsługa VCDS
Tak, uzywam tego co byl na plytce 16.8.3 jaka wersje polecisz na win10 ?
-
A4 B7 1.8T BFB 163PS
Panowie, poki co musze zrobic najwazniejsze sprawy wiec przymierzam sie do zakupu pompy paliwa. Tuner powiedzial ze wklad z s3 wystarczy bez przerabiania kosza, czytalem tez na forum o pompach SKV oraz DW65V. Moze ktos z Was wypowie sie cos na ten temat ? PS jaki jest numer seryjny wkaldu do s3 ?
-
Co to za wtyczka ?
Sprawdzałem historie pojazdu, w służbach nigdzie nie jeździł. No nic pojazd jest sprawny i jeździ, po prostu co zajrzę pod spod nie daje mi ona spokoju Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Co to za wtyczka ?
Kaju, nie znalazłem drugiej wtyczki. Myślisz ze to mogłaby być ta która odpowiada za sterownik silnika ? Autko było na hamowni podłączane na oryginalnym programie i tam wywaliło błąd cewki, wiec myśle ze było wszystko Ok z komunikacja. Jak podłączałem u kumpla na win 7 to vcds czasami się zwieszal ale działał u mnie na win 10 program łączy ale nie da się nic zrobić bo zawiesi się od razu. Przedni zderzak był wymieniany... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
1.8 T BFB - Odczyt błędów + obsługa VCDS
Kolejne pytanie z mojej strony, VCDS na windows 7 działa u kolegi na laptopie chociaż jak już próbowałem zakodować drugi kluczyc to za każdym razem zwiesza się program i muszę resetować komputer. U siebie mam WIN 10 po przeinstalowaniu kilka razy vcdsa w końcu wykrywa samochód, mogę się połączyć natomiast gdy próbuje zrobić cokolwiek program się zwiesza. Co może być nie tak, miał ktoś z Was taki przypadek ?
-
Co to za wtyczka ?
Aligator z Dynosoft tez podłączał i komp nic nie wykrył Sent from my iPhone using Tapatalk