Treść opublikowana przez mariusz36
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Co Ty , tym nowym zderzakiem za pług tam działasz ?
-
A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1
U mnie zapalają się tak jak lampka w podsufitce - otwierasz drzwi lampka się zapala listwy też , zamykasz gasną razem z lampką podsufitki , ale pewnie można podłączyć się do oświetlenia drzwi , wtedy każda będzie się zapalać osobno . Chyba . Muszę kiedyś sprawdzić jak są podłączone oryginalnie w b9 .
-
A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1
Będziesz zadowolony , fanie wyglądają
-
B8 TrOOOOp
Ja u siebie wymieniałem bez wyjeżdżania pasem , tylko ja mam silnik CAHA .
-
B8 TrOOOOp
Dlatego Marcin proponuje ściągacz kupić . Ten patent może miał by sens na przednich ramionach , ale na tylnej nie . Już Ci piszę co by się dalej działo - wkręcasz w tą nakrętkę śrubę ... kręcisz , kręcisz i może faktycznie puści - hura . Odkręcasz śrubę a tam przelot przez który leci płyn jest cały zmasakrowany od tej śruby . Ściągasz tapicerkę klapy , odkręcasz silniczek i wyrzucasz do kosza . A i nie pytaj skąd to wiem .
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Widzę że nawet zima Cię nie powstrzymała od założenia . Jest super Znaczek usunąć nie jest łatwo w tym grillu , ja też z nim kombinowałem .
-
B8 TrOOOOp
Dokładnie , masz racje , ale tak szarpiąc można szybę rozwalić i w tedy trochę drożej wyjdzie
-
B8 TrOOOOp
Panowie, czy po odkręceniu tej nakrętki ramie wycieraczki powinno luźno wyjść?
-
B8 TrOOOOp
Ja czekałem jeden dzień , nie mieli od reki . Dałem 36zł.
-
B8 TrOOOOp
Normalne , dopala się DPF
-
Ubywanie płynu chłodniczego w A4 B8 2.0TDI
To raczej nie jest wszędzie sucho . To co pokazujesz , to strona właśnie gdzie jest zbiorniczek wyrównawczy . Zbiorniczek z boku ma odpowietrzenie , jak w zbiorniczku wytwarza się za duże ciśnienie to tym odpowietrzeniem wywala płyn i tak właśnie wyglada ta strona . To szczególnie widać jak się mocniej depnie . Narazie nie panikuj , jeżeli faktycznie wywala odpowietrzeniem to najpierw sprawdzamy korek od zbiorniczka . Sprzedający , nawet gdyby zauważył ubytek płynu , to na pewno nie był by pewny że to uszczelka . Pamiętaj , sprawdzamy po kolei od najprostszych i najtańszych rzeczy , a na końcu robimy uszczelkę . Możesz jeszcze zrobić test na obecność gazów w zbiorniczku , który może potwierdzić że poszła uszczelka . Zawór EGR odkręcić , ładnie wymyć i będzie OK. (godzina pracy ) . Co i jak masz na forum . Uszczelka to nie żadna tragedia , będziesz robił rozrząd to przy okazji zrobisz uszczelkę ( jeśli to uszczelka ) , ale że to uszczelka , to do samego końca nie wierzymy
-
Ubywanie płynu chłodniczego w A4 B8 2.0TDI
Pooglądaj w komorze silnika czy gdzieś nie widać skąd płyn ucieka . Sprawdź węże , zbiornik wyrównawczy . Zobacz czy nie masz mokrej dolnej osłony silnika od strony zbiorniczka wyrównawczego (szczególnie po dynamicznej jeździe ) . Płyn może wywalać przez odpowietrzenie zbiorniczka . Przyczyną może być korek zbiorniczka wyrównawczego , a w najgorszym przypadku uszczelka pod głowicą .
-
Co to za cześć pod maska?
Zbiornik płynu układu kierowniczego
-
Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
Dokładnie , założyłem zimę „18" i wszystko wróciło do normy .
-
Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
Szerokość się nie zmieniła 245 tak jak na „18" , ale czuć przymulenie auta . Zimę mam 18 / 245 / 40 . teraz kupiłem Dunlop Winter Sport 5 , przedtem jeździłem na Pirelli Sotto Zero 3 . Do „17 " bym nie wrucił , nie ma takiej opcji
-
Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
Witam , witam . Koła też mi się podobają , ale nie wiedziałem że tak zamulą mi auto ? . Ja niestety kocham szybkoś . Jak zmieniłem zaraz po zakupie „17 " na „18" to nie poczułem żadnej różnicy , przy tej zmianie czuć i to bardzo . Przymierzałem wiele kół , nawet „20" , krótkie przejażdżki i wydawało się że tragedii nie będzie , ale jednak jest . Krótko mówiąc - wygląd jest , jazdy nie ma .
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Te projektory 80€ to w ASO czy na Ebayu ?
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Zakładaj projektory , będzie super zwłaszcza że to oryginały a nie żaden chiński syf . Chcesz jasno przy drzwiach to trzeba założyć klamki podświetlane . Te listwy progowe podświetlane na tył pasują z A6C7 sprawdzałem .
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
Sterowniki ( radary ) 8K0 907 566H ; 8K0 907 568H ; takie masz kupić i dobrze będzie jak będą z tego samego auta . Jakie gatewaye , masz opisane na drugiej stronie tego tematu . Ja mam u siebie AA .
-
Gałka zmiany biegów wymiana
Możesz , bez żadnego problemu . Wypinasz delikatnie mieszek z konsoli i podciągasz do góry . Zobaczysz zabezpieczenie gałki . Zdejmujesz zabezpieczenie i gałka wychodzi razem z mieszkiem . Mieszek od gałki odpina się bez problemu , napewno sobie poradzisz .
-
A4 B8 Daytona Gray 2.0 190 KM RS Look ?
Bardzo fajna Audiczka , w sumie to nie ma co robić przy niej tylko się cieszyć . Jak pojedziesz do serwisu to powiedz żeby Cię wprowadzili do systemu jako nowy właściciel . Jak byś coś u nich robił , to z automatu Cię wpiszą (zmienią właściciela w bazie danych ) i wtedy będziesz otrzymywał wszystkie powiadomienia o akcjach serwisowych .
-
Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
Dzięki , fajnie że się podoba .
-
Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
Dzięki . Te opony były w komplecie . Opony dość ciche , ale może dla tego tak krótko wytrzymują
-
Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
Na koniec sezonu wpadło nowe koło
-
B9 Fellows
Oglądałem auto testowe , ale nie oklejone , myślę że raczej takie jak będzie na salonach , sedan . Ja oczywiście stary gamoń przeszedłem koło niej , tylko zwróciłem uwagę na tylni zderzak i mówię do syna „ ale ta b9 ma fajną dupcie " , syn jednak odrazu „ przecież to jest b9 po lifcie " . Przedni zderzak też miała trochę zmieniony . Więcej szczegółów ciężko było uchwycić ponieważ zaraz za plecami pokazał się nasz kochany „opiekun " .