Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mariusz36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mariusz36

  1. Będzie miał pewność że części pochodzą z jednego auta i że dostanie do tego komplet potrzebnych części też z tego auta. Ci co sprzedają maskę inną , błotnik inny , to reszta części też będzie innego pochodzenia . Mówiąc krótko będzie śmietnik.
  2. Jeśli chodzi o przód to części jak w tym temacie , choć większość śrubek wykorzystasz swoich. Szukaj najlepiej całego przodu z lampami , śligami , ale bez pasa przedniego (potrzebujesz tylko belkę przednią ) Jeśli nie będzie w Twoim kolorze , to pamiętaj żeby cały komplet był w jednym kolorze .Nie patrz na to że będziesz później malował , ma być w jednym kolorze .W różnych kolorach możesz kupić jak sam będziesz kupował po jednym elemencie . Jeśli chodzi o tył , to zderzak kup po lifcie , ślizgi zostają stare
  3. Ja już po , dzięki " Gibons" i też podziękowania dla kolegi "Weelkoo" za szybkie ogarnięcie listy A tak u mnie wyszło .
  4. Sama przekładka nie jest skomplikowana , dzień max dwa , ale trzeba się do niej przygotować . Musisz pomału kompletować graty tzn. kupić przód , maskę, błotniki zderzak lampy. Obecnie bardzo trudno kupić w kolor , ale może się udać . Często sprzedawcy mówią że części są w kolor , a tak naprawdę są porysowane , albo mają pełno odprysków i tak naprawdę trzeba je malować. Jak sobie będziesz sam pomału części ogarniał to dużo kasy zaoszczędzisz . Zlecisz jakiejś firmie to Cię pewnie tak skroją że lepiej zmienić całe auto na lifta .Jak części ogarniesz to zawsze Ci ktoś pomoże to zamontować . Piny kostki do lamp , mogę pomóc . A kodowanie do WRC .
  5. Zasilanie podłączyłem z lampki podsufitki , nie ma z tym większych komplikacji
  6. Dokładnie tak , przy otwieraniu z pilota
  7. Podpiąłem się do lampek wewnętrznych w podsufitce, tak jak podświetlanie klamek zewnętrznych . Zapalają się przy otwarciu drzwi i gasną przy zamknięciu. Kabelki mają krótkie, zakończone wtyczką .Tak , założyłem tylko przody , bo nie ma do S4 b9 podświetlanych tyłów .
  8. Przewody puściłem pod listwami wewnętrznymi , jest nawet na progu takie zagięcie na przewód . Nic nie trzeba wiercić .
  9. No, no , ale śliczna . To tym bardziej zakładanie "16" do takiej ślicznotki było by profanacją . Ja na zimę mam "18" 245/40/18 i bardzo dobrze się na nich jeździ . Też już zakładałem "19" , ale pomimo zawieszenia s-lajn słabo to u mnie wyglądało . Na wiosnę wrzucam gwint i dopiero "19" . U Ciebie fajnie to wygląda i super felga
  10. korzystając z wolnej chwili i temperatury plusowej w końcu na aucie jest zderzak tylny S4 lift, zostaje teraz tylko tema lotki z RS która jest w planach, leży i się kurzy ale przyjdzie i czas na nią
  11. Witaj , jeśli kupiłeś auto na 19 i ono ładnie wygląda ( nie jak kozica ) to znaczy że ktoś go obniżył , albo sprężynami , albo zawieszeniem gwintowanym . Na zawieszeniu s-lajn pomimo że jest lekko obniżone , to na 19 wyglądało by fatalnie . Ktoś dając Ci do tego auta koła 16 , to albo chciał się ich pozbyć , albo zrobił sobie jaja. Ale że ty je założyłeś - sorry . Kup sobie "18" albo "19" np. 245/40/18 . Jakie rozmiary są zalecane , masz na wlepce przy drzwiach i tego masz się trzymać , żadne 225 /45/ 18 (takie to sobie mogą w b7 zakładać ) i nie słuchaj głupot że na zimę się kupuje węższe opony. To ma jeździć i wyglądać .
  12. 2. mariusz36 - A4b8 -10 styczeń godz. 14
  13. A tak wyglądają oryginalne od S4b9.
  14. To nie lepiej kupić oryginalne od S4 B9 ( już się pokazują na alle..) , a nie jakąś wiochę ?
  15. Ja kilka dni temu właśnie zamontowałem servotronik , może Ci trochę pomogę. Odkręć sobie osłonę pod kierownicą ( trzy śrubki ) , po lewej stronie jest sterownik ( tam gdzie masz podstopnicę , tylko wyżej ) i odczytaj sobie jaką masz końcówkę numeru sterownika . Generalnie większość obsługuje . Do każdego B8 , do roku 2011 można założyć servo . Koszt przekładni 400- 600 zł . Ja za montaż dałem 200 zł. Elektrykę sam robiłem ( dwa kabelki , kodowanie i się cieszysz )
  16. Ja jeżdżę na 245/40/ 18 Pirelli , takie przewidział producent ( rozmiar ) jeździ się fajnie i dobrze wygląda , ale wiem że niektórzy zakładają 225/45/18 i są zadowoleni . Trudno mi się na ten temat wypowiedzieć i doradzić . Jest temat na forum o oponach , sam często tam zaglądam .
  17. Nie, ja nie zakładałem żadnych dystansów . W planie są felgi 19 , nawet już trochę jeździłem na 19 , ale bez obniżenia słabo to wyglądało i wróciły 18 . Na wiosnę mam zamiar wrzucić gwint i kola 19 . Jak byś chciał żeby koło było równo z błotnikiem ( nadkolem ) to można szukać felg od A5 .
  18. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zmiana kształtu i sposobu składania lusterek była w 2010 r i to nie ma nic wspólnego z liftem
  19. Mam 18 , ET40 , 8J ( 8W0 601 025 S ) Opony 245/40/ 18
  20. Ja jestem chętny , ale mnie się pali
  21. Powinny pasować , sam mam z S4 B9 . Myślę że się komuś źle napisało z tym otworem centrującym .
  22. mariusz36 odpowiedział(a) na xmen86_PL temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    No fajna , niech się spisuje , ale nie za bardzo rozumiem dlaczego zapadasz w sen zimowy jak tu tyle pracy (rezania) przed Tobą
  23. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Datę masz wybitą na plusie , lub minusie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.