Treść opublikowana przez Arzyk
-
Słabe oświetlenie Nowe lampy Depo
Posiadam te żarówki, różnica względem jakichś tam osramów za 20 zł bardzo duża, zwłaszcza drogowe, jednak odbłyśnik już swoje robi - tzn. nie robi. W kwestii montowania żarówek ledowych - mandat i badanie SKP to najniższa kara, polecam poczytać zapisy umów OC. Nie życzę nikomu trafienia takim autem jakiegoś merca z salonu.
-
kupno kamerki samochodowej
Używam MiVue j85+a30. Jak masz pytania pisz. Działa, nagrywa, z miejsca kierowcy jej nie widać (przyssana do szyby przed lusterkiem).
-
B6 alt - rurka łącząca dolot i odmę.
Dla potomnych - tak jak Emejcz prawi, z dolotu wychodzi długa rurka i wchodzi prosto na zawór. Nie ma pomiędzy żadnego dodatkowego elementu.
-
B6 alt - rurka łącząca dolot i odmę.
@Emejcz - też tak podejrzewałem, ale odległość między wężem powietrza a tym zaworem odmy to jakieś maks 10 cm i coś tu nie gra p.s. Dodatkowo rura ta powinna być prosta.
-
B6 alt - rurka łącząca dolot i odmę.
Witam. Bezskutecznie poszukuje nr rurki łączącej element o numerze 06b 103 235g z elementem dolotu o nazwie intake hose. Na etce rysunek w dziale "cover for engine compartment ventilation for cylinder blok 2.0ltr" rurka pomiędzy elementami 10 i 11. Jeżeli ktoś posiada taką informację byłbym wdzięczny.
-
Porysowane auto i kwota zaproponowana przez TU (AC)
Kolego nic nie bierz "co dają" tylko rozsyłaj po firmach odzyskujących odszkodowania. Nic Cię to nie kosztuje a może kilka stówek jeszcze ugrasz.
-
Podstawowa diagnostyka i informacje A4 B6/B7 2.0 ALT
To było dwa lata temu, nie pamiętam marki czujnika ale koszt był niski. W okolicach 100 było.
-
Podstawowa diagnostyka i informacje A4 B6/B7 2.0 ALT
Miałem identyczną sytuację w górach. Nie odpalał jak było -15 a jak postał na słonku to palił od strzała. Wymieniony czujnik położenia wału i pali na dotyk bez znaczenia na temperaturę.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Panowie mam pytanie. Czy w lublinie znajdę zakład, który zregeneruje reflektory? W pełnym słowa znaczeniu zregeneruje. Polerka z zewnątrz, wyczyszczenie soczewki, metalizacja próżniowa odbłyśnika. Z metalizacją największy chyba problem. Światła jak w maluchu....
-
Wyciszenie auta - miejsca newralgiczne
Wygłuszona zewnętrzna część matami gms xl07. Jest ciszej. Napewno będę wyciszał dach. Być może też tylnie drzwi dla komfortu.
-
Najczęstsze problemy po swapie skrzyni Multitronic na manual w Audi A4 B6 i B7
Jeżeli też masz możliwość wpięcia w komputer (czy aby napewno pin 13 w białej kostce pod kompem) to będę zobowiązany. A tymczasem poszukam sobie czujnika na allegro
-
Najczęstsze problemy po swapie skrzyni Multitronic na manual w Audi A4 B6 i B7
Przyznam, że brałem z pierwszego postu, czyli od innego...
-
Najczęstsze problemy po swapie skrzyni Multitronic na manual w Audi A4 B6 i B7
Panowie odświeżę kotleta. W blokach pomiarowych kierownicy manetka tempomatu elegancko wyświetla działanie. W blokach silnika 66 (bo w 006 u mnie nie ma czujników hamulca sprzęgła tylko temperatura, lamda i obroty) na samym końcu jest cały czas 101. Jeżeli chodzi o czujnik to jest nowiutki Podłączony z jednej strony do szarozielonego pinu 13 w białej kostce pod komputerem natomiast z drugiej strony podpięty pod 3 pin ( UWAGA nie ma u mnie kabla czerwono-białego, jest biało-czerwony, czerwony , czerwono czarny i czarno brązowy - podpięte pod czarno brązowy). Na chwilę obecną ABS nie wywala, żadnych błędów nie sieje ale obroty dalej wolno spadają i tempomat się nie uruchamia. Błędu czujnika sprzęgła już komputer nie wyświetla. Co z tym fantem zrobić, jak uruchomić ten tempomat? Silnik ALT multitronic -->manual. EDYTA: Po przejechaniu większej odległości jednak czujnik stopu umarł - źle połączony kabel. Cóż, w poniedziałek zamówię nowy. Może będzie na obuwie opisany który pin jest który.
-
Sub orginalny zamiana Możliwe?
Masz na myśli coś takiego? http://sklep.basser.pl/pl/obudowy-fit-box/644-audi-a4-b6-b7-obudowa-subwoofera.html
-
[A4 B6] Zmiana radia Concert II
Kupowałem ten sprzęt w tamtym roku i niestety nie jestem w stanie w historii znaleźć sprzedawcy, kupuję jako gość na allegro.
-
[A4 B6] Zmiana radia Concert II
Po włożeniu mojego radia (alpina cde 195bt) do serii dźwięk się poprawił , ale nie ma co liczyć, że na jakimkolwiek radiu seria zagra. Nie tędy droga. Przygód żadnych nie było. Na allegro zakupiona "kostka" razem z separatorem i wszystkie głosniki +FM działały. Oczywiście ramka wokół radia także zakupiona.
-
Problem z zamykaniem syby
Dzięki wielkie. Niestety przy sprawdzaniu szyby pękł plastik przyklejony do szyby.... Extra.
-
Problem z zamykaniem syby
Witam, Mam mały denerwujący problem z tylnim lewym oknem. Otóż wymieniłem dzisiaj plastik, do którego jest przyczepiona linka mechanizmu i który fizycznie ciągnie lub pcha szybę. Po zakończeniu prac nie mogę zamknąć szyby. Zjeżdża na dół bez problemu i zostaje otwarta. Gdy zamykam to jedzie na górę, zamyka się a po chwili silniczek opuszcza na jakieś 10 cm(nie opada samoczynnie tylko mechanizm ją opuszcza) . Mechanizm działa bez zarzutu, cichutko sprawnie - tylko ten fakt, że po dojechaniu na samą górę szyba jest jeszcze opuszczana w dół (nawet jak dalej trzymam przycisk otwórz szybę). Trzymam przy pełnym otwarciu przycisk dalej przez 5 sekund ale to nic nie daje. Szyba po domknięciu wraz opuszczana jest na dół. Posiadam złącze i VAGa jakby co. Dzięki za podpowiedzi.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Panowie przeczytałem kilkanaście stron w tył tematu i występuje tylko silnik 1.8t lub 1.9tdi. Nikt nic nie napisał o silniku 2.4 . Nie da się?
-
Polecane opony letnie
Zdaje mi się, że na oponeo podawali wcześniej rok produkcji opony, w tej chwili tego nie ma na konkretnym modelu :/ A to bardzo przydatna rzecz była.
-
Polecane opony letnie
Widziałeś te opony? Nie stwardniały ? Osobiście wolałbym jednak nowe. Inna sprawa, że właśnie zaczął się sezon na letnie i ceny poszybowały w niektórych przypadkach nawet 200 zł za sztukę w górę....
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jest możliwość trochę wcześniejszego powiadamiania tutaj o spocie? 2 godziny przed to stanowczo za późno jak dla mnie:)
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Cześć, Może komuś pomoże to co pomogło mi. Około 3 wymian oleju temu silnik zalany został olejem Valvoline ale z serii valvoline professional series. Jest olbrzymia poprawa w konsumpcji oleju. Nie to , że nie bierze bo bierze ale ferie w zakopanem i powrót plus krążenie po zakopcu i okolicach (1400km)- zero dolewek, na bagnecie dalej wysoki poziom (ok. 3/4 bagnetu). Kiedyś - nie do pomyślenia.
-
Jaki wzmacniacz pod 800rms
Jaki budżet? Głośniki spięte w 2ohm?
-
Jaki NAJWIĘKSZY alternator {ALT}
Dzięki za zainteresowanie ! Nie jest to takie proste jak się wydaje. Zgodzę się, że 150A to dużo z tym, że jest to pojęcie względne. U mnie to będzie mało, aczkolwiek jeśli nic innego nie uda się znaleźć to taki właśnie zamontuję. Zawody owszem kiedyś wystartuję ale z czystej własnej ciekawości aby usłyszeć opinie sędziów - i nie będą to zawody dbDrag jak zapewne wiele osób myśli czytając temat tylko SQl. Tak dla zobrazowania - jeden ze wzmacniaczy posiada moc ok 800W w 8 Ohmach, bardzo dobra kontrola głośnika i ma odpowiadający mi profil grania. Fabrycznie wbudowany bezpiecznik to 240A - ot i cała klasa AB