Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze

Treść opublikowana przez Adam87

  1. A plastidip będzie dobry żeby grilla prysnąć razem z chromem???
  2. Niby tak ALE zawsze okiem się rzuci na autka może nowe pomysły wpadną..
  3. Dokładnie sporo było w 2014 i 2015 gwarancji tesli na cieknące dachy panoramiczne i to 80-90% z bergen ale już poprawili i jest ok..
  4. Bo do bergen masz niedaleko? Chyba tam szukali i będą szukać jak Model 3 wejdzie.. także pytaj bo norki zamówili już 65 tys. Tych 3..
  5. Nie niee.. Powypadkowe tu są.. Co jedynie czasami się psuje to jakieś małe rzeczy np. Klamka się nie wysunie albo bagażnik z przodu.. To takie tylko przykłady.. Tak to kolizje
  6. Dziś rano w drammen było -21 A tesla nie moja niestety Ja tylko przy nich pracuje.. Ale jezdzi sie super.. po kazdej naprawie musimy zrobić test drive 5-10 km takze troche się nimi wyjeździłem. Bramek narazie nie robią płatnych dla EL. bo może spaść ich sprzedaż i narazie nie wprowadzają opłat.
  7. To jak to jest że na północy mniej niż w PL.... Ale Karol zobacz ja ostatnio musiałem znaleźć samochód... Tak wygląda
  8. Piękne foto i oczywiście to co na foto Mało macie śniegu..
  9. Trudno może za rok dasz rade.. Ja tak miałem że się nie nagrzewał na ok 15 - 20 km ale wymiana termostatu naprawiła sprawe
  10. Aha to da się rade... dzięki A lecisz na bukowine na zlot???
  11. Fajne lampeczki Pytanko.. jeśli nie mam wogule lampek na dole to czy jest instalacja do nich czy trzeba dodać nową?
  12. Fajny masz setup na zime Ja mam 16" może na przyszłą zimę będzie coś większego
  13. Ja mam lato na 8.5J x 18 rozmiar oponki 225/40 i szczerze wziąłbym troszke szerszy bo ranty cierpią..
  14. Fajny bajer i przydatny na parkingach.. Jaki moduł trzeba do tego??? Bo ja mam składane lusterka ale tylko w środku z pokrętła..
  15. Ja znalazłem a4-klub.pl zupełnie przypadkiem. Gdy kupiłem moje b7 szukałem info na różne tematy i tak trafiłem na ten klub... Śledziłem, czytałem na różne tematy niezalogowany i potem mówie że w sumie fajnie byłoby dołączyć do klubu..
  16. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie wie ktoś z was może kod koloru tych dekielków.. ? https://sprzedajemy.pl/dekielki-audi-s-line-146mm-nowe-4szt-4e0601165a-slupsk-6bea9f-nr54440445
  17. VOSSEN VPS-305
  18. Jednak koło zapalniczki będziesz montować ten przycisk?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.