Treść opublikowana przez Adam87
-
BRD i tryb awaryjny na 6 biegu, błąd 00665
Ja wywaliłem u siebie DPF-a ale EGR został bo zmieniałem go razem z chłodniczką na nowy/regenerowany (była pęknięta)
-
Spociki w Kielcach
Kielce raczej napewno Tylko gdzie i o której, bo ja niewiem gdzie byłoby OK, bo nie byłem jeszcze na żadnym spocie A co na to reszta ? ? ?
-
Spociki w Kielcach
TO JAK .......... 1 PAŻDZIERNIK ? ? ? ? ? ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Również dzięki za pomoc. jakoś dobiorę odpowiednie
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Teraz co mam 225/40 R18 to pokazuje różnice 0.3% a znalazłem 235/35 R19 0.6% i 275/30 R19 0.7% także mieści sie w normie Dzięki za pomoc Tomek
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Już Mam zdjęcie tylko nie wiem którym się sugerować bo są dwa rozmiary 215/65 R16 235/45 R17
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Wiem ale jestem troszkę daleko od mojej jakieś 1700 km także nie zobacze ale z tego co kojarze to jest na słupku
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Ciekawe ciekawe tylko jeszcze nie wiem jaki miałem oryginalny rozmiar koła wiesz może jaki jest oryginał???
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Hmm Czyli jeśli miałbym felgi 8.5J i 9.5J a opony do tego przykładowo przód 225-235 a tył 245 lub coś podobnego byłoby OK? czy nie kombinować? bo te felgi które planuje kupić są właśnie w takich szerokościach...
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Gdzieś słyszałem że nie powinny być inne. Stąd to moje pytanie. A co na to kolega FroS-t?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Szczerze mówiąc to nie myślałem obniżać bo teren gdzie mieszkam na to nie pozwala mam stromy podjazd na podwórko (dlatego wybrałem quattro ) Także spróbuje poszukać 19x8,5J ET raczej takie jak napisałeś, między 35 a 40.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Teraz mam 18x8,5J to jest Ok. ET o ile się nie myle to 35... ale nie na 100% I dokładnie.. wysoko stoi. Więc muszę poszukać taką samą szerokością. Zobaczymy czy da radę
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Nie mam. Zawieszenie mam S-Line ale nie znam oznaczenia
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Tak myślałem, niestety Ale wolałem się upewnić Często są właśnie z różnymi szerokościami. A powiedz FroS-t jaką szerokość najlepiej na 19?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Witam Wszystkich Mam takie małe pytanko, bo nie jestem pewien... Czy do Quattro mogę założyć koła o różnej szerokości ? ? ? ? ? Tj; Przód 19x8,5J Tył 19x9,5
-
Spociki w Kielcach
To może jakaś konkretna data.... Może 1 październik niedziela (wracam do pl 30.09 ) ????????????
-
dokładka co sądzicie ?
Czytam, czytam ......... I zamawiam Po zamontowaniu wrzuce fote
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
-
Spociki w Kielcach
...CISZA...
-
Dymienie po wycięciu DPF lub regeneracji turbiny w A4 B7 2.0TDI
Aha to ok Bo ogólnie to brzmi fajnie ale było ale.... Dzieki Pozdrawiam
-
Dymienie po wycięciu DPF lub regeneracji turbiny w A4 B7 2.0TDI
Siemka. Moge się wtrącić do tematu.. Mam pytanko... Wyciąłem dpf-a niedawno i wcześniej nie było słychać turbiny a teraz po wycięciu ją słychać. Gwiżdże słabo ale słychać.. Jak myślicie jest ok?
-
Kopci na biało
Miałem taki przykład,że jednego dnia kopcił a drugiego nie. Było to dziwne, z uwagi na to,że wiedziałem,że mam pękniętą chłodniczke. Bo zanim przyszła nowa to troche minęło. A po zmianie jest ok Obroty ok Nie kopci (na biało)
-
Jakie macie średnie spalanie silników 2.0 TDI z DPF i bez
Witam wszystkich. B7 2.0 TDI 170 km sedan quattro manual Średnia z prawie 3 tys. kilometrow: 8.4l/100 km Trasa 6.5l/100 km Miasto 9-10 l/100 km i więcej Myśle,że to spalanie jest raczej normalne w każdej formie Zobacze jakie będzie spalanie, bo wywaliłem DPF 2 tyg temu, więc będe pisał poprawki Aha koła 225/40 18
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Wreszcie zrobiłem nie jest może taki jak niektórych Forumowiczów, ale jest OK
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Aktualnie jest w trakcie DPF off.... Mysle ze bedzie wszystko ok