Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Ja wywaliłem u siebie DPF-a ale EGR został bo zmieniałem go razem z chłodniczką na nowy/regenerowany (była pęknięta)
  2. Kielce raczej napewno Tylko gdzie i o której, bo ja niewiem gdzie byłoby OK, bo nie byłem jeszcze na żadnym spocie A co na to reszta ? ? ?
  3. TO JAK .......... 1 PAŻDZIERNIK ? ? ? ? ? ?
  4. Również dzięki za pomoc. jakoś dobiorę odpowiednie
  5. Teraz co mam 225/40 R18 to pokazuje różnice 0.3% a znalazłem 235/35 R19 0.6% i 275/30 R19 0.7% także mieści sie w normie Dzięki za pomoc Tomek
  6. Już Mam zdjęcie tylko nie wiem którym się sugerować bo są dwa rozmiary 215/65 R16 235/45 R17
  7. Wiem ale jestem troszkę daleko od mojej jakieś 1700 km także nie zobacze ale z tego co kojarze to jest na słupku
  8. Ciekawe ciekawe tylko jeszcze nie wiem jaki miałem oryginalny rozmiar koła wiesz może jaki jest oryginał???
  9. Hmm Czyli jeśli miałbym felgi 8.5J i 9.5J a opony do tego przykładowo przód 225-235 a tył 245 lub coś podobnego byłoby OK? czy nie kombinować? bo te felgi które planuje kupić są właśnie w takich szerokościach...
  10. Gdzieś słyszałem że nie powinny być inne. Stąd to moje pytanie. A co na to kolega FroS-t?
  11. Szczerze mówiąc to nie myślałem obniżać bo teren gdzie mieszkam na to nie pozwala mam stromy podjazd na podwórko (dlatego wybrałem quattro ) Także spróbuje poszukać 19x8,5J ET raczej takie jak napisałeś, między 35 a 40.
  12. Teraz mam 18x8,5J to jest Ok. ET o ile się nie myle to 35... ale nie na 100% I dokładnie.. wysoko stoi. Więc muszę poszukać taką samą szerokością. Zobaczymy czy da radę
  13. Nie mam. Zawieszenie mam S-Line ale nie znam oznaczenia
  14. Tak myślałem, niestety Ale wolałem się upewnić Często są właśnie z różnymi szerokościami. A powiedz FroS-t jaką szerokość najlepiej na 19?
  15. Witam Wszystkich Mam takie małe pytanko, bo nie jestem pewien... Czy do Quattro mogę założyć koła o różnej szerokości ? ? ? ? ? Tj; Przód 19x8,5J Tył 19x9,5
  16. To może jakaś konkretna data.... Może 1 październik niedziela (wracam do pl 30.09 ) ????????????
  17. Adam87 odpowiedział(a) na -RamzeS- temat w Audi A4 B7
    Czytam, czytam ......... I zamawiam Po zamontowaniu wrzuce fote
  18. Keskin KT5 18x8,5J Kupiłem razem z samochodem
  19. ...CISZA...
  20. Aha to ok Bo ogólnie to brzmi fajnie ale było ale.... Dzieki Pozdrawiam
  21. Siemka. Moge się wtrącić do tematu.. Mam pytanko... Wyciąłem dpf-a niedawno i wcześniej nie było słychać turbiny a teraz po wycięciu ją słychać. Gwiżdże słabo ale słychać.. Jak myślicie jest ok?
  22. Adam87 odpowiedział(a) na Aragon99 temat w 2.0TDI
    Miałem taki przykład,że jednego dnia kopcił a drugiego nie. Było to dziwne, z uwagi na to,że wiedziałem,że mam pękniętą chłodniczke. Bo zanim przyszła nowa to troche minęło. A po zmianie jest ok Obroty ok Nie kopci (na biało)
  23. Witam wszystkich. B7 2.0 TDI 170 km sedan quattro manual Średnia z prawie 3 tys. kilometrow: 8.4l/100 km Trasa 6.5l/100 km Miasto 9-10 l/100 km i więcej Myśle,że to spalanie jest raczej normalne w każdej formie Zobacze jakie będzie spalanie, bo wywaliłem DPF 2 tyg temu, więc będe pisał poprawki Aha koła 225/40 18
  24. Wreszcie zrobiłem nie jest może taki jak niektórych Forumowiczów, ale jest OK
  25. Aktualnie jest w trakcie DPF off.... Mysle ze bedzie wszystko ok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.