Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. To można i tak. Zdemontujemy lampy i lecimy do Ciebie. Czasami druga połowa coś ma do powiedzenia... ale nie w tej kwestii
  2. No pewnie Wbrew temu co mówi Żonka
  3. Raczej lipa. Między świętami a nowym rokiem???
  4. To chociaż na święta zrób
  5. Wreszcie w domu.. Lepiej działa motorek, Ciszej. Jakiś taki żwawszy.. A BOSE takiego efektu oczekiwałem
  6. O 14 nie dam rady
  7. Gdzie kupowałeś? Po opcjach widać, że wydaje się pomocny Tak w skrócie, co mniej więcej można zobaczyć?
  8. Do krajna co będziemy to masz to masz tyle... Teraz Skarżysko otworzyli to już leci się pięknie.
  9. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak, tam pisze o przodzie ale chodziło mi żebyś zobaczył przyczynę wycieku, bo może być taka sama. A jeśli jakiś zaufany mechanik to może faktycznie zmień wszystkie i spokój.
  10. o to to... Ja zmienię na normalne. Takie naklejane nie bardzo mi się widzą
  11. To jak już będziesz robił dla siebie to zamiast ADR wsadź jakieś AEB lub coś takiego. Wiadomo, że więcej roboty ale skoro miałby zostać.... Te ADR to straszne muły. Miałem taki w passacie b5 masakra. Palił 11l/100km a do setki rozpędzał się 3 dni
  12. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Damian koszt nie będzie jakiś kosmiczny, ale teraz pytanie dlaczego cieknie
  13. Myślę, że kasa dobra Jeszcze muszę kupić zaślepki bose w drzwi bo tak teraz nie bardzo mieć zwykłe
  14. W kontakcie
  15. To chociaż od kierowcy załóż a po południu dokończysz a obiad odrzejesz
  16. Może w b6 gra lepiej niż w b7 no i jakie radio? Brat ma concert II no a u mnie led, ciekawe...
  17. Hmmm, faktycznie nie pisałem, że to sedan Ogółem, to @pklima91 jak z tematem b6? Dzieje się przy aucie, a tu cisza
  18. Obecny
  19. Dzięki motorek trzeba było zrobić, żeby śmigał normalnie Różnica jest. Tak jak pisałem wcześniej, brat ma w b6 sedan bose i jest różnica. Także tak naprawdę po słuchaniu w tej b6 zdecydowałem na zmiane u siebie
  20. Tak, audi tam stało i tam robił. Nie ma jeszcze szafek takich konkretnych, ale mówi że, zaraz po nowym roku roku ogarnia już wszystko i już tam będzie działał.
  21. Jest kpl BOSE na pokładzie Wcześniej wystarczał mi mój zestaw ori glośników ale posłuchałem u brata w b6 BOSE i faktycznie różnica ogromna jak dla mnie, więc stąd decyzja o tym nagłośnieniu. Czasu na składanie swojego kpl nie mam więc taki gotowy zestaw jak najbardziej jest ok i myślę, że będę zadowolony. A z motorkiem to wiafomo, jam już rozebrany to sie zmieniało co tylko można. Żonka już ma autko w domu także już jest. Tylko portfel chudszy
  22. BOSE ? też mam nadzieję Tak na serio to myślę, że na jakiś dłuższy czas spokój z jakimiś dziwnymi robotami przy silniku
  23. Bo miejmy nadzieję, że będzie dobrze Sam jestem ciekaw jak chodzi. Mam filmik już po zlożeniu motoru, ale to nie to samo co live

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.