Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Tak... Krótka historia tego zdjęcia... Zrobiłem to zdjęcie, bo żonka mówiła że nie da się podjechać do końca u mojej siostry pod blokiem Da się Tutaj fotka inna, że to tam..
  2. Dareczku, u mnie jest tak...
  3. Wiesz Karolku, nie wszystko naraz Raz to, raz tamto i zrobisz
  4. Yyyy .... no faktycznie, jest jeszcze troche do zrobienia Karol uwinie się z tym raz dwa
  5. Jakich To jeszcze może coś brakować
  6. @Zbroy widzieliśmy się na zakręcie na plantach Pozdro
  7. Noo Dareczku jest różnica i to spora.. Pięknie siadły I faktycznie ramka w czerń teraz
  8. Nowy typ wydechu
  9. Obecny
  10. I zobacz.. da rade grzecznie powiedzieć? Jasne, że da rade... Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w nowym roku
  11. Marcino o 3.00 to już będzie niepamięć Najlepszego w 2020 roku
  12. Każdy ma swój gust i jeśli nie podobają Ci się felgi to można napisać że nie są w twoim guście, a nie odrazu, że jakieś tam adidasy Opony są matadory, więc w twoim mniemaniu oponopodobne???? Bo już niewiem. Też na takich jeżdże...
  13. No wreszcie jest temat Autko super W miarę możliwości, systematycznie będziesz poprawiał i będzie laleczka
  14. Aha, no tak myślałem, że to tylko złudzenie
  15. Autko brudne czy lekko odcień się różni? Ale sądząc po fotce starych drzwi to brudne
  16. Podrzuć link jak nie bierzesz.. napewno ktoś weźmie
  17. Eseczka piękna wiadomo, czegoś brakuje ale dołożysz i będzie full... 1. Ledy polecam od kolegi @Tomnik 2. Lampy Osram raczej ciężko będzie Ci znaleźć, bo już nie produkują ich. Także, chyba najlepsze wyjście będzie bix z soczewką b8. 3*.przycisk od DRL masz, to nie działa??? 4. Z androidem nie pomogę 3. Teraz przeczytalem, chodzi o CLH.. to i tak działa w halogenach, więc musisz dołożyć tam co masz przycisk DRL jeszcze CLH
  18. No fakt, że szkoda poniesionych kosztów, ale zawsze coś odzyskasz
  19. Dzięki Kamilku za miłe słowa Jutro kupuję archoila tego 500ml to jeszcze Paweł zaleje do swojego AVF. A i twój avancik też jest super tylko lamp przednich nie będziesz miał tych samych
  20. No nie przyuważyłem 350km/h to na trójce masz czy już 4???
  21. Podróbki DTM-ów
  22. O ile kojarze to Silver Super Extra Skoda 2 FL... Ale cóś innego?
  23. Kurde to chyba ja Czym Marcinku leciałeś????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.