Treść opublikowana przez Adam87
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Tak... Krótka historia tego zdjęcia... Zrobiłem to zdjęcie, bo żonka mówiła że nie da się podjechać do końca u mojej siostry pod blokiem Da się Tutaj fotka inna, że to tam..
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Wiesz Karolku, nie wszystko naraz Raz to, raz tamto i zrobisz
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Yyyy .... no faktycznie, jest jeszcze troche do zrobienia Karol uwinie się z tym raz dwa
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Jakich To jeszcze może coś brakować
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
No piękne
-
Spociki w Kielcach
@Zbroy widzieliśmy się na zakręcie na plantach Pozdro
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Noo Dareczku jest różnica i to spora.. Pięknie siadły I faktycznie ramka w czerń teraz
-
Strefa Śmiechu
-
Spociki w Kielcach
Obecny
-
A4 B6 AVF sedan LY7Q [by Pklima91] QUATTRO_BOSE
I zobacz.. da rade grzecznie powiedzieć? Jasne, że da rade... Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w nowym roku
-
Spociki w Kielcach
Marcino o 3.00 to już będzie niepamięć Najlepszego w 2020 roku
-
A4 B6 AVF sedan LY7Q [by Pklima91] QUATTRO_BOSE
Każdy ma swój gust i jeśli nie podobają Ci się felgi to można napisać że nie są w twoim guście, a nie odrazu, że jakieś tam adidasy Opony są matadory, więc w twoim mniemaniu oponopodobne???? Bo już niewiem. Też na takich jeżdże...
-
A4 B6 AVF sedan LY7Q [by Pklima91] QUATTRO_BOSE
No wreszcie jest temat Autko super W miarę możliwości, systematycznie będziesz poprawiał i będzie laleczka
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Aha, no tak myślałem, że to tylko złudzenie
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Autko brudne czy lekko odcień się różni? Ale sądząc po fotce starych drzwi to brudne
-
CZARNA PERŁA kapitana Jurasa
Podrzuć link jak nie bierzesz.. napewno ktoś weźmie
-
CZARNA PERŁA kapitana Jurasa
Eseczka piękna wiadomo, czegoś brakuje ale dołożysz i będzie full... 1. Ledy polecam od kolegi @Tomnik 2. Lampy Osram raczej ciężko będzie Ci znaleźć, bo już nie produkują ich. Także, chyba najlepsze wyjście będzie bix z soczewką b8. 3*.przycisk od DRL masz, to nie działa??? 4. Z androidem nie pomogę 3. Teraz przeczytalem, chodzi o CLH.. to i tak działa w halogenach, więc musisz dołożyć tam co masz przycisk DRL jeszcze CLH
-
Audiczka b7 1.8t quattro - 244Km - 359Nm by Misieqq7
No fakt, że szkoda poniesionych kosztów, ale zawsze coś odzyskasz
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Dzięki Kamilku za miłe słowa Jutro kupuję archoila tego 500ml to jeszcze Paweł zaleje do swojego AVF. A i twój avancik też jest super tylko lamp przednich nie będziesz miał tych samych
-
Spociki w Kielcach
No nie przyuważyłem 350km/h to na trójce masz czy już 4???
-
Strefa Śmiechu
-
Spociki w Kielcach
O ile kojarze to Silver Super Extra Skoda 2 FL... Ale cóś innego?
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
No pięknie
-
Spociki w Kielcach
Kurde to chyba ja Czym Marcinku leciałeś????