Treść opublikowana przez Adam87
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
Szukałem już nawet bez Q bo ciężko coś fajnego trafić. Ale znalazł się ten więc pojechałem odrazu
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
Dzieki Lusterka pomalowane na srebrno przez poprzednika ale jaki kolor to niewiem. Przyjrzę się dokładnie w dzień to dam znać. Hebelek może jakiś będzie większy, alw raczej max 320
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
Witam Przedstawiam wam moje kolejne autko jakim jest A4 B6 w wersji Avant Tak jak kiedyś pisałem, żeczas na zmiany, więc vectra poszla na odstawkę a zakupiłem Audi Troszke o samochodzie: Motor AVF Napęd Quattro S-line [E4J] Skrzynia manual Samochód mam od 5.03.2020r Jest kilka rzeczy do poprawki, żeby przedewszystkim przeszła przegląd. Błędy jakie były na przeglądzie i do poprawy to: 1. Lampy przód- złe ustawienie. 2. Lewa lampa przód- nie działa automatyczne ustawienie lampy. 3. Guma na wahaczu wybita- przód prawy dolny tylni. 4. Halogen prawy nie trzyma się dobrze. Wahacz na szybko zmieniony. Halogen złapany narazie dopuki kratki nie kupię. Najgorzej z lampami. Poprzedni właściciel nie wiedząc czy sprzeda auto kupił 2 lampy (jednej nie chcieli mu sprzedać ) ale to nie pomogło. Podpinałem vcds i nie dało rady naprawić komputerowo. 2 błędy sensorów, przód i tył. Jeszcze napewno hamulce przód do wymiany, bo biją strasznie przy hamowaniu. Kilka fotek na szybko... Plany: Na poczatek napewno mechaniczne, termostat nie trzyma, zawieszenie, hamulce. A z dodatków: Tempomat, kierka jakaś fajna, pomyślę nad radiem, ale niewiem bo to jest ok, Coś napewno wymyślę jeszcze...... Pozdrawiam
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Ake zawsze możesz mieć jeszcze lepsze
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Zawsze jest cień niepewności Aha, zapomniało mi się Ale do moich matowych to raczej się chyba nie nadaje. Bo one mają się nie świecić
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Karolku i co daje taka powłoka?
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Szkoda, że Cię nie będzie
-
Jak zwracać się po ślubie do rodzeństwa teściów?
Też nie powiedziałem nigdy @Undisclosed jestem ponad 11 lat po ślubie i do rodzeństwa teściów mówię Ciociu/wójku, choć nawet dwoje powiedziało żebym się nie wygłupiał tylko po imieniu mówił
- B7 Crew
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Szykuj na lato jakieś fajne
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
W powietrzu w kołach Zakładaj na autko i pokazuj jak leżą
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam Z góry dziękuje WAUZZZ8E15A050454
-
[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)
Kurde, a ja mam taki zestaw i nie śmiga mi kamerka Wiązkę kupowałeś czy sam robiłeś?? Ogółem to mój pierwszy post w Twoim temacie w który często zaglądam, ale jakoś nie było okazji napisać, więc .... Jestem pod mega wrażeniem Autko super porobione
-
A4 B6 Avant 1.8T AVJ
No fureczka szykuje się super Gdzie w norwegii jesteś?? Ja też teraz szukam tutaj b6 lub b7.
-
B6 DIVISION
Czyli te wszystkie to multitroniki?
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Jaki wynik z portfela???
-
B6 DIVISION
Akurat tylko nie ten B6 - 1.8T lub 1.9TDI B7 - 1.8T lub 2.0TDI (1.9 chyba nie było z Q) Pytam o skrzynie dlatego żeby zawęzić poszukiwania
-
B6 DIVISION
Czyli jak jest ośka to jest wtedy multi??? Poprawiono, ale i tak nadal TIP lepszy???
-
B6 DIVISION
Panowie, powiedzcie coś na temat skrzyń automatycznych w b6/b7. Są jakieś bardziej awaryjne a jakieś mniej??? Zastanawiam się nad automatem w którymś z tych modeli i chciałbym sie dowiedzieć czy warto..
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Kamil czym będziesz malował to lusterko? U mnie leży takie już chyba ze dwa lata i zebrać się nie mogę, żeby przemalować
-
a4 b7 Cabrio misano red 3.0 TDI quattro 2x s-line/345 brembo/330
Krzysiu Super autko Wiadomo, że u Ciebie jeden z pierwszych modów to składane lusterka A ze składaniem dachu z pilota dużo było roboty????
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
A to bywało gorzej?
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
To dystans obowiązkowo A jakie gumy na to???
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Jakie szerokości???
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Tosz to masakra... Bajecznie