Treść opublikowana przez Adam87
- B7 Crew
-
Błękitne A4 B7 2.7 tdi V6 2x s-line manual :)
Dobrze jest z dystansami
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
Na prawej lampie w błotniku też wyciąłeś??? Wygląda jakby była tam folia...
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
No Panie, piękne cabrio Modzić chyba już nie ma co, ale powodzonka
-
A3 8P 3.2 v6 DSG quattro black&white power by Reikeb :D
Pięknie Mareczku Super robota
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Aj aj aj, Super Fureczka
-
Audi A4/B7/BRD/2007/2.0/193KM-443Nm/S-LINE/2xULTER OWAL/320mm/ FoTo!/GRAPHITE by Karaś
Całe grafitowe
-
Audi A4 B6 2002 1,9TDI 101KM AVB LY7Q
Najważniejsze zadowolenie
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
Ładna czarnula Lusterka też będą czarne???
-
B6 DIVISION
Panowie, używa ktoś jakiegoś radyjka z androidem co ma DAB'a???
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 345/300
Moim zdaniem lepiej jak będzie czarna. Masz sporo czarnych detali, więc będzie pasować czarna
-
A4 B7 1.8 T Quattro Sedan 2006 rok by pelonek1
Także widzisz, dogadaj się z Kamilem i będziesz miał fajne lampki
-
A4 B7 1.8 T Quattro Sedan 2006 rok by pelonek1
Mieści się ładnie. Trochę na dole schodzi niżej ale jest ok. Lampy to są te.. Lampy przednie przód AUDI A4 B7 OSRAM DRL LED NOWE - 7270398874 - oficjalne archiwum Allegro ARCHIWUM.ALLEGRO.PL Informacje o Lampy przednie przód AUDI A4 B7 OSRAM DRL LED NOWE -... Ale już niestety nie dostępne nigdzie. Czasamu ktos ma na sprzedaż używki, ale są tylko chwilę. Jak masz H7 to pogadaj z @kamil-vag lub @KoJ@K to zrobtą Ci fajne H7.
-
A4 B7 1.8 T Quattro Sedan 2006 rok by pelonek1
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 345/300
Popieram w 100% Ale i tak setup super Jeszcze tylko zobaczymy jak na autku leżą
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
No 20mm kilka razy przytarło w ekstremalnych sytuacjach. Także, lepiej troszke mniej i będzie baja. Tu widać jak wygląda 20mm na podobnych parametrach..
- B7 Crew
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Podjedź lepiej do Dystomu. Tomek dobierze odpowiednie. Ja mam opony 235 i z tyłu mam 20mm a z przodu 13mm. Tył jeszcze w miarę, ale przof wziąłbym teraz 10mm.
-
Audi A4 B6 2002 1,9TDI 101KM AVB LY7Q
I jak autko się sprawuje? Nie brakuje Ci mocy czasami??? Pzdr