Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Rs4 i biale subaru znam RS4 to ta co mam fote w moim temacie.. Napewno jechali się pościgać
  2. Jest na grupie B6 DIVISION.
  3. Elegancko Wyślij coś do kalendarza
  4. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki. Zamawiam je też do B6
  5. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kamil a weź podrzuć te co mi zaproponowałeś. Te białe.
  6. Adam87 odpowiedział(a) na bongoboingo temat w Audi A4/S4 B6
    Fajne autko Kolor jak w mojej B6 Powodzenia w modach i informuj o wszystkim
  7. S8

    Adam87 odpowiedział(a) na qruku temat w Audi A8/S8
    Kurła, fajna eseczka Bezawaryjności i Powodzenia
  8. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wiadomo, że im niżej tym ładniej, ale teraz zadaj sobie pytanie czy jeszcze możesz niżej Bo już jest ładnie
  9. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Może być nawet za dobrze. U siebie miałem sprężyny Weitec od Karola + talerze i było... za nisko. Zobacz na przód.
  10. To super Pozdrawiam
  11. Jak zawsze pełna profeska
  12. No Damian taki tunel, Piękna sprawa Gdzie taki wyczaiłeś???
  13. Bajerka Nawet w takim czasie autko jest dopieszczane
  14. Dokładnie. Zadzwoń tam. Napewno ogarną..
  15. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Grzesiu, fajna sprawa by wyszła z tym jakby pasowało. I taniej napewno..
  16. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Znalazłem taki temat.. może coś da...
  17. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kamil u Ciebie tak jest???
  18. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To ciekawe jak to u mnie będzie w B6. Bo nie dość, że trzęsie przy hamowaniu to jeszcze wydają mi się słabsze niż te co mam w B7.
  19. Wiadomo Ty masz być najbardziej zadowolony Więc, jak tak jest to znaczy, że moda można odhaczyć i next
  20. Niestety nie... a szkoda. Chyba, że jest opcja żeby odblokować
  21. O wiele lepszy. Najpierw miałem koncerta i zmienilem na leda to już było słychać różnicę, a teraz jeszcze jak doszło bose to już wogule.. Ta pauza faktycznie występuje między utworami, ale jak dla mnie nie jest to aż takie odczuwalne.
  22. No teraz jest miodzio Sam mam RNSE LED i też jestem mega zadowolony, a jeszcze po zmontowaniu BOSE... Jaki moduł bluetooth będziesz montował??? Będzie p&p do rnse???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.