Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam Mam pytanko... Wiecie może jakis numer łożyska razem z piastą przód do B6? Na alledrogo wszystko wyświetla się piasta jako samo łożysko może coś źle szukam.. niewiem Znalazłem taką do passata B6 ale pisze, że do a3 pasuje a nie do A4. Chyba, że ktoś z forumowiczów ma dostęp do części, to chętnie kupię 2 szt łożyska razem z piastą PIASTA KOŁA PRZÓD PASSAT B6 B7 TOURAN TIGUAN FAG 9247995599 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 220,30 zł - PIASTA KOŁA PRZÓD PASSAT...
  2. Szkoda tylko tej szyby jak jeszcze była ładna, ale w sumie wyszło lepiej, także nie ma co płakać Brawo Panie
  3. Kurde Kamil... Ty jak zrobisz update w temacie, to aż na przeczytanie tego ubywa 1% baterii a to dużo Super robota Za 2 tyg wracam do PL to odezwe się
  4. Dzięki za fotkę Grzesiu Faktycznie nie tak źle wygląda ten grill
  5. Kurczę, to nie wiedziałem, że nie pasuje p&p pod ten zderzak, a szkoda.. no bo rzeźbić Tak, właśnie nie widać bardzo efektu tego grilla. Jakbyś mógł zrobić fotę od przodu, to może lepiej będzie to widać
  6. Grzesiu, a ten grill nie lepiej pasowałby do tego autka? Bo kratki boczne masz plaster, to i grill też byłby taki
  7. Grzesiu, Gratulacje zakupu takiego egzemplarza niech służy
  8. @Norbas dziękizobaczymy jaka myśl najdzie @HOLMATRO Grzesiu jak posprzedaję to co mam to ew. dam znać. Dzięki za info @Tkoczu_ 18 żonka sobie kupiła. Ja raczej 19 coś z JR na lato.. ale to zobaczymy
  9. Autka super
  10. Made in italy tyle wiem. Czyli pewnie nie.. Wystarczą
  11. Żonka sama sobie wybrała, sama kupiła... jej wybór Nie takie złe...musze jeszcze na żywo zobaczyć jak yo wygląda, ale po fotkach widać, że ładnie
  12. Jedna z tych 19 pekła i byla spawana juz kilka razy... powietrze co jakis czas uciekało... żonka co trochę dzwoniła że uciekło powietrze, że twardo, więc powiedziałem jej żeby sobie znalazła jakieś mniejsze i iech sobie kupi... to zadowolona powiedziała, że szuka 17 więc musiałem dodać że ewentualnie 18 jak już tak bardzo chce mniejsze. Więc są 18. Posprzedaje te co mam i ja sobie kupię jakieś ładne 19 i na zime zobacze jeszcze jaki rozmiar moze 17... 18.. jeszcze niewiem.
  13. Z nowości, to niestety zmiana kół na mniejsze.. wpadły 18" rotor czarny...
  14. Super, że autko dało radę Widoki piekne Wyślij którąś fotę do kalendarza... Pozdrawiam
  15. Ciekawie też wyglądają te dekory.. Taki pełniejszy ten tunel się wydaje z tymi dekorami w karbonie... Jeszcze ciekawsze jakby był ten dekor i popielniczka w czarnym macie...
  16. Zrobiłem to samo
  17. Elegancko
  18. Grzesiu, zapowiada się kolejny ciekawy projekt w twoich rękach Tak jak śledziłem Holmatrowóz, tak i bedę śledził perełkę wśród B7 Daniel robi potwora w budzie B7 , a u Ciebie zapewne będzie niepowtarzalnie... już sama wersja jest niespotykana ..(250szt) Pozdrawiam
  19. Jak cisza w temacie, to z jednej strony dobrze, bo to znaczy, że autko śmiga jak należy Za 3 tygodnie jestem to się zgadamy może na jakiś spocik?
  20. Fajny patent z tą ładowarką
  21. To samo i mnie z tą różnicą, że początek budowy (papierologia)
  22. Karol, trzeba było montować Napisze do Ciebie, bo mam pytanko ws.turbinki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.