Treść opublikowana przez Adam87
-
B6 DIVISION
Witam Mam pytanko... Wiecie może jakis numer łożyska razem z piastą przód do B6? Na alledrogo wszystko wyświetla się piasta jako samo łożysko może coś źle szukam.. niewiem Znalazłem taką do passata B6 ale pisze, że do a3 pasuje a nie do A4. Chyba, że ktoś z forumowiczów ma dostęp do części, to chętnie kupię 2 szt łożyska razem z piastą PIASTA KOŁA PRZÓD PASSAT B6 B7 TOURAN TIGUAN FAG 9247995599 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 220,30 zł - PIASTA KOŁA PRZÓD PASSAT...
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Szkoda tylko tej szyby jak jeszcze była ładna, ale w sumie wyszło lepiej, także nie ma co płakać Brawo Panie
-
Silver bfb a4 b7
- A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Kurde Kamil... Ty jak zrobisz update w temacie, to aż na przeczytanie tego ubywa 1% baterii a to dużo Super robota Za 2 tyg wracam do PL to odezwe się- S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Dzięki za fotkę Grzesiu Faktycznie nie tak źle wygląda ten grill- S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Kurczę, to nie wiedziałem, że nie pasuje p&p pod ten zderzak, a szkoda.. no bo rzeźbić Tak, właśnie nie widać bardzo efektu tego grilla. Jakbyś mógł zrobić fotę od przodu, to może lepiej będzie to widać- S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Grzesiu, a ten grill nie lepiej pasowałby do tego autka? Bo kratki boczne masz plaster, to i grill też byłby taki- S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Grzesiu, Gratulacje zakupu takiego egzemplarza niech służy- SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Łukasz ucz się ucz... to będę miał wwresvie kogoś od detali- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
@Norbas dziękizobaczymy jaka myśl najdzie @HOLMATRO Grzesiu jak posprzedaję to co mam to ew. dam znać. Dzięki za info @Tkoczu_ 18 żonka sobie kupiła. Ja raczej 19 coś z JR na lato.. ale to zobaczymy- HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
To w Słowacji takie perełki mają???- B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Autka super- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Made in italy tyle wiem. Czyli pewnie nie.. Wystarczą- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Żonka sama sobie wybrała, sama kupiła... jej wybór Nie takie złe...musze jeszcze na żywo zobaczyć jak yo wygląda, ale po fotkach widać, że ładnie- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Jedna z tych 19 pekła i byla spawana juz kilka razy... powietrze co jakis czas uciekało... żonka co trochę dzwoniła że uciekło powietrze, że twardo, więc powiedziałem jej żeby sobie znalazła jakieś mniejsze i iech sobie kupi... to zadowolona powiedziała, że szuka 17 więc musiałem dodać że ewentualnie 18 jak już tak bardzo chce mniejsze. Więc są 18. Posprzedaje te co mam i ja sobie kupię jakieś ładne 19 i na zime zobacze jeszcze jaki rozmiar moze 17... 18.. jeszcze niewiem.- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
- a4 b7 Cabrio misano red 3.0 TDI quattro 2x s-line/345 brembo/330
Super, że autko dało radę Widoki piekne Wyślij którąś fotę do kalendarza... Pozdrawiam- B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Ciekawie też wyglądają te dekory.. Taki pełniejszy ten tunel się wydaje z tymi dekorami w karbonie... Jeszcze ciekawsze jakby był ten dekor i popielniczka w czarnym macie...- B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Zrobiłem to samo- B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Elegancko- HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Grzesiu, zapowiada się kolejny ciekawy projekt w twoich rękach Tak jak śledziłem Holmatrowóz, tak i bedę śledził perełkę wśród B7 Daniel robi potwora w budzie B7 , a u Ciebie zapewne będzie niepowtarzalnie... już sama wersja jest niespotykana ..(250szt) Pozdrawiam- SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Jak cisza w temacie, to z jednej strony dobrze, bo to znaczy, że autko śmiga jak należy Za 3 tygodnie jestem to się zgadamy może na jakiś spocik?- A4 b7 BRD by Adran_
Fajny patent z tą ładowarką- SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro
To samo i mnie z tą różnicą, że początek budowy (papierologia)- Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Karol, trzeba było montować Napisze do Ciebie, bo mam pytanko ws.turbinki - A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)