Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Szkoda. Ale wiadomo, że nie mamy wpływu na niektóre rzeczy. Ale myślę, że jak wszystko minie to będzie powrót do marki
  2. Dzięki Mati Tak, kupiłem w Norwegii bo za długo nie wolno jeździć samochodem na polskich blachach. Niby można to jakoś obejść, ale ja niemam czasu ani ochoty się bawić w takie coś. W zasadzie jedyna strona jaką znam to FINN.no Tam znajdziesz samochody i części i chyba wszystko co tylko chcesz. Nawet ogłoszenia o pracę coś konkretnego będzie szukane czy narazie tylko rozeznanie???
  3. Szczerze Kamil to niewiem co to dokładnienarazie zostawiam tak jak jest. Choć faktycznie w porównaniu do B7 lub Pawła B6 to te wogule nie świecą. A odkąd jestem w PL to nie wyskoczył błąd poziomowania. U norasów tylko
  4. Progi malowałem sprayem czarny mat. 4 warstwy. Miałem malować plastdipem ale, że to jest nisko i wogule bardziej narażone na uszkodzenia, więc padło na normalny lakier. Może spasowanie nie jest idealne, ale mogę powiedzieć, że bardzo dobre. Jeszcze dodatkowo dałem taśmę dwustronną na całej długości. Tak dla pewności.
  5. Nie za dużo teraz Mam już tempomat. Moim VCDS nie mogłem przełączyć świateł ze skandynawskich na EU. Wole sam włączać i wył światła nie doszedłem dlaczego na fisie nie pokazuje mi otwartych drzwi od kierowcy... okazał się styk w zamku. I jeszcze próbowaliśmy zrobić CLH ale nie dało rady. Jak jest wszystko podpięte i odblokowane to na zegarach pokazuje się błąd czujnika światła... nie mam takiego więc Klima zrobiona Jutro jeszcze sobie zmienię termostat i można jechać do norwegii
  6. Fabryczne wogule nie pasowały Dopasowałem wkręty o podobnym skoku gwintu i malutkie podkładki. Ori śrubki schowane. Jedynie z przodu pierwsza śrubka pasowała.
  7. W sumie nie testowałem, ale jak mówisz, że podejdzie to super
  8. Kurde fajny zestawik Super Krzysiu
  9. @lewiatan1989 Dareczku to jest to... Audi A4 B6 B7 DOKŁADKI PROGOWE LISTWY POD PROGI 9341026105 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 250 zł - Audi A4 B6 B7 DOKŁADKI PROGOWE LISTWY...
  10. Na czarnym napewno bardziej się zleje z całością. Ale i tak będzie widoczne Montowałem na wkręty, ale w oryginalne otwory od progów, bo ta dokładka miała gotowe dziury pod B6/7. Ori wkręty troche za krótkie są.
  11. Dzięki Panowie Darku, właśnie nie obniża się nic. Tak jak Daniel pisze, to tylko wizualnie. Mierzyłem.. też miałem kontrolę, czy aby nie za nisko i trzeba było poziomicą (czymś prostym) pokazać, że są niższe elementy także możesz na spokojnie montować.
  12. Powitać B7 śmiga sobie fajnie Jedynie w zeszłym tygodniu zmieniłem akumulator bo był troche lichy. Może nie aż tak, ale po remoncie silnika jakoś tak ciężej odpalał. Był 72ah 680A. Nawet w specyfikacji powinien być min. 74ah. Więc wpadł Centra Futura 77ah 780A. Autko super teraz odpala. A dzisiaj mały modzik wizualny... Było tak... W trakcie.. I po...
  13. Jest róznica
  14. Oni juz wiedzą o kogo chodzi
  15. Albo kuni więcej, że nie jedno 1.8T zawstydzi
  16. To mniej więcej nakieruj......
  17. Troszke mniej 320/288 Dzienks
  18. Jeszcze nie, ale na spokojnie. Narazie ważniejsze rzeczy Tak wyszły hamulce.. dzięki Panowie @rs dziadek i @Dev Lepsze fotki jeszcze porobię, bo ta to tak na szybko, jeszcze w deszcz.....
  19. No tylko do jeżdżenia jakieś małe poprawki serii Na trasie super. O wiele wygodniejszy niż vectra, którą byłem 2 razy w Polsce. Z grillem to nawet nie zastanawiałem się, ale można spróbować na czarno Pzdr RAL 1021. Ten jest akurat I tak w miarę czesto myję. Normalnie raz w tygodniu w piątek po pracy. Chyba że gdzieś coś 'extra' się znajdzie na samochodzie...
  20. Coś tam już mam w domu...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.