Treść opublikowana przez Adam87
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Elegansio Jeszcze letnie buty w sumie temperatura na +
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
@Dev jak wszystko unikatowe to i niech wydech będzie inaczej niż wszyscy
-
SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro
Tak groźniej
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Ahhh, pięknie
-
Czy słowo ,,wy...perdalaj" można uznać za słowo obraźliwe?
Brakuje literki 'i' między literką 'p' a 'e', więc w sumie to inne słowo..
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Siema @Dev Pokażesz co tu jest??? WAUZZZ4E07N007113
-
Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
@prostacz nie wniosę nic do tematu, ale trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie sprawy... Powodzenia i Pozdrawiam
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Piękna robota Daniel Może uda się kiedyś na żywo zobaczyć
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
Damian widzę, że dobrze praca idzie po Heinekenach Też muszę w B6 zrobić podobnie z halogenami bo też nie są pierwszej czystości
-
[B8 3.0TDI CCWA) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: 338KM, LEDy tył, pakiet QQ1]
Krystian, mam nadzieję, że się znajdzie I h.j w d.pe temu co to zrobił
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
Kurde Damian, pięknie
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Mamy chyba te same... Bajka
-
B6 DIVISION
Faktycznie deczko inne Nie znalazłem na allegro. Alliexpress lub ebay..
-
B6 DIVISION
Tu były.. Zapytaj sprzedawce, może majeszcze tylko poprostu oferta wygasła... KONEKTOR PIN ZENSKI VW 000 979 133 E 000979133E 5515167736 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 1 zł - KONEKTOR PIN ZENSKI VW 000 979 133 E 000979133E (5515167736). Allegro.pl -...
-
B6 DIVISION
- Strefa motocyklistów
- Strefa motocyklistów
Faktycznie, nie bardzo dobrze złożone Norweg kupił go sobie normalnie jako do rejestracji, czyli ze wszystkimi dokumentami, homologacją i wogule, ale go nie zarejestrował. Teraz ma go Polak ( kolega z pracy) i jeździ na innych numerach (wiem, wiem nielegal, ale to on jeździ). A ja chciałbym zrobić najlepiej tak, żeby był 100% legal. Zarejestrować i sie cieszyć z jazdy. Myślę też nad zmianą ramy ale niewiem czy się opłaca. Ogólnie chodzi o Suzuki GSXR 600 K8- Strefa motocyklistów
Ma wszystko łącznie z homologacją. Gość tu kupił go normalnie, tylko poprostu nue zarejestrował. Z tego co słyszałem, to problem jest z... emisją spalin. Bo on ma euro 4 (2008 rok) a teraz chyba już są euro 6. Zadzwonie do WK w Kielcach i się dowiem.- Strefa motocyklistów
Dokumenty ma wszystkie. Poprzedni właściciel oclił 2 lata temu. Tylko wspomniał że emisja spalin nie ta i teoretycznie się nie da... Motor jest aktualnie w Norwegii i stąd też 'pochodzi'. Tu jeździł po zamknietych obiektach więc nie był zarejestrowany. Ma wszystko co potrzeba do normalnej jazdy.- Strefa motocyklistów
Witam. Wie ktoś może, czy jest możliwość zarejestrowania motoru pierwszy raz, podczas gdy, motor jest z 2008 roku???- Audi A4 B7 DTM Edition 2005 by Carlos
Grill gdzie kupowałeś???- Audi A4 B7 DTM Edition 2005 by Carlos
Siema Carlos Czekamy na więcej fotek autka. Pozdrawiam- B7 Crew
- B7 Crew
- A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
Barrdzo dobrra robota Ładnie ogarnięte. Dan znać z pracy Xtronsa. Jak dla mnie fajniejszy jest ten co podobny jest do RNSE, ale ten ma za to większy wyświetlacz - Strefa motocyklistów