Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Elegansio Jeszcze letnie buty w sumie temperatura na +
  2. @Dev jak wszystko unikatowe to i niech wydech będzie inaczej niż wszyscy
  3. Brakuje literki 'i' między literką 'p' a 'e', więc w sumie to inne słowo..
  4. Siema @Dev Pokażesz co tu jest??? WAUZZZ4E07N007113
  5. @prostacz nie wniosę nic do tematu, ale trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie sprawy... Powodzenia i Pozdrawiam
  6. Piękna robota Daniel Może uda się kiedyś na żywo zobaczyć
  7. Damian widzę, że dobrze praca idzie po Heinekenach Też muszę w B6 zrobić podobnie z halogenami bo też nie są pierwszej czystości
  8. Krystian, mam nadzieję, że się znajdzie I h.j w d.pe temu co to zrobił
  9. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Faktycznie deczko inne Nie znalazłem na allegro. Alliexpress lub ebay..
  10. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tu były.. Zapytaj sprzedawce, może majeszcze tylko poprostu oferta wygasła... KONEKTOR PIN ZENSKI VW 000 979 133 E 000979133E 5515167736 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 1 zł - KONEKTOR PIN ZENSKI VW 000 979 133 E 000979133E (5515167736). Allegro.pl -...
  11. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  12. Faktycznie, nie bardzo dobrze złożone Norweg kupił go sobie normalnie jako do rejestracji, czyli ze wszystkimi dokumentami, homologacją i wogule, ale go nie zarejestrował. Teraz ma go Polak ( kolega z pracy) i jeździ na innych numerach (wiem, wiem nielegal, ale to on jeździ). A ja chciałbym zrobić najlepiej tak, żeby był 100% legal. Zarejestrować i sie cieszyć z jazdy. Myślę też nad zmianą ramy ale niewiem czy się opłaca. Ogólnie chodzi o Suzuki GSXR 600 K8
  13. Ma wszystko łącznie z homologacją. Gość tu kupił go normalnie, tylko poprostu nue zarejestrował. Z tego co słyszałem, to problem jest z... emisją spalin. Bo on ma euro 4 (2008 rok) a teraz chyba już są euro 6. Zadzwonie do WK w Kielcach i się dowiem.
  14. Dokumenty ma wszystkie. Poprzedni właściciel oclił 2 lata temu. Tylko wspomniał że emisja spalin nie ta i teoretycznie się nie da... Motor jest aktualnie w Norwegii i stąd też 'pochodzi'. Tu jeździł po zamknietych obiektach więc nie był zarejestrowany. Ma wszystko co potrzeba do normalnej jazdy.
  15. Witam. Wie ktoś może, czy jest możliwość zarejestrowania motoru pierwszy raz, podczas gdy, motor jest z 2008 roku???
  16. Grill gdzie kupowałeś???
  17. Siema Carlos Czekamy na więcej fotek autka. Pozdrawiam
  18. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Sam przycisk powinien pasować od anglika..
  19. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Róznią się tym, że usa ma movowanie na rączkę a Angol nie ma bo to 'strona kierowcy' To Angol... A to usa.. fota by @trepek
  20. Barrdzo dobrra robota Ładnie ogarnięte. Dan znać z pracy Xtronsa. Jak dla mnie fajniejszy jest ten co podobny jest do RNSE, ale ten ma za to większy wyświetlacz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.