Treść opublikowana przez Adam87
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Ori RS6 5.0 V10 z dwoma turbinami hybrydowymi. Normalnie ma coś pod 900km, na metanolu ok 1000km, a na nitro ponad 1100km.... MASAKRA.. To ten sam właściciel co kiedyś pisałem, że jeździłem jego RS4 B7. Tego rsa ma jeszcze. Poszło na podniesienie mocy
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Byłem teraz przewieźć się pewnym autem........ KOSMOS.... Metanol i nitro Niestety ja tylko korzystałem z benzynki...
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Looknę sobie u Ciebie w temacie co i jak
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Kiedyś chciałem rezać do panelu klimy, ale odpuszczam temat Tak zrobię, muszę tylko przedłużyć kable.
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Dzięki Tak teraz 225 jest. Myślę nad gwintem, ale jakoś schodzi i niewiem kiedy wpadnie. A jak Ci przycierało, to bardzo czy tylko w konkretnych sytuacjach??? Poprzedni set też mi obcierał, ale na naprawdę extreme przechyle. Recaro tak jak piszą wyżej... ciężko do zdobycia, ale też fundusze... Na spokojnie i po kolei No właśnie.. pewnie nie tylko ja czekam na taki zestaw Zasiewa bo wiosna.. ciekawe co skoda dostanie na wiosnę
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Uuuu... gwiazdka
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Fajny i szczegółowy opis auta I samo autko też super
-
[AVJ] Niebieskie 1.8T 4x4 Patryka // K03s Hybryda / S4 Brake 345mm / FMIC / VFIZ / MS Design / Kierownica Multi / RECARO S4 / MAM RS4 - "SLINE work in progress..." - ZAWIESZENIE PRZÓD NOWE
Dzięki za info Cena nie jakaś ogromna, a jak spełnia oczekiwania to super. Może się skuszę na takie cuś
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Miałem podobnie z tyłu poprzednimi kołami. 19' 8.5J opona 235/35 + 20mm dystansu, też przytarło czasami
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Dziękuję Przycierki miałeś z tyłu czy z przodu???
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Można spróbować, ciekawe jak wyjdzie
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Dzięki Norbi Tylko jaką oponkę? Bo jednak zmienię na 235.
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Powiem Ci, że też tak mi się wydaje jak są założone. Ta oponka jest taka jakaś inna.. Felgi kupiłem używki, więc był kpl już. A własnie się zastanawiałem nad zmianą opon na 235. Dlatego też w kilku wątkach nawet pytałem o rozmiary opon względem felg. Teraz jeszcze jakie oponki do tego zestawu? Takie chyba najlepiej z rantem ochronnym. Te co są teraz, to są nówki, wiec się sprzedadzą. Dzięki Grześ
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Dzięki Dokładnie, koło to samo co @Hugo miał w B8. Kilka osób wiedziało o moich planach
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Dzięki Kamilale do Ciebie przyjadę B6 @karol1981pierwsze co w niedzielę jak wróciłem, to odpał i przejażdżka kilkanaście km dla sprawdzenia dmuchawy... Powiem tak, KOSMOS.. różnica w zbieraniu kolosalna no i mocy więcej. W kontakcie.. teraz jak się przewieziesz to będzie różnica
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Siemka Jako, że jestem wreszcie w Polsce, to można było założyć koła lato Fotki narazie wieczorne, ale z wrażenia odrazu musiałem wstawić post Ciekaw jestem jak wam się spodoba wzór, bo ja gdy zobaczyłem pierwszy raz to koło, to powiedziałem, że muszę je mieć A więc... JR28 w kolorze Hyper Black, rozmiar raczej oczywisty do tej budy tj. 19'. Parametry: 9.5J ET35, a oponki 225/35...
-
[AVJ] Niebieskie 1.8T 4x4 Patryka // K03s Hybryda / S4 Brake 345mm / FMIC / VFIZ / MS Design / Kierownica Multi / RECARO S4 / MAM RS4 - "SLINE work in progress..." - ZAWIESZENIE PRZÓD NOWE
Daj znać proszę, co i jak A jaka cena
-
[AVJ] Niebieskie 1.8T 4x4 Patryka // K03s Hybryda / S4 Brake 345mm / FMIC / VFIZ / MS Design / Kierownica Multi / RECARO S4 / MAM RS4 - "SLINE work in progress..." - ZAWIESZENIE PRZÓD NOWE
Feleczki fajne Powiesz coś bliżej o działaniu tych czujników??? Jak jest odbierany sygnał?
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
To samo u mnie
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
No tył lewy sporo przestawiony ale teraz powinno być ok
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
to ładnie Moja żonka w B7 jeszcze na zimówkach śmiga, ale po niedzieli jestem, więc będzie nowy setup lato
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Grzesiu, jak już będziesz ściągał zderzak to jeśli miałbyś czas i chęci to znalazłem szczegół. Ten wlot co masz na samym dole po środku, to może dałbyś radę tam dopasować (dorobić) jakiś plasterek miodku, żeby zgrało się z całością. Tak z tej perspektywy wydaje się pusto.
-
A4 B7 1.8 T Quattro Sedan 2006 rok by pelonek1
Do mojej B6 też czeka już kolorowy licznik Mod na naprawdę duży+