Treść opublikowana przez Adam87
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
@Dev który napisał, czy czyj samochód
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Ważne, że ogarniete i autko śmiga dalej
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Dobrze, że szybko ogarnięte A jakiś bliższy powód dlaczego pękł? Ze "starości"?
- FB_IMG_1629704456231.jpg
-
Strefa Śmiechu
- Spotkania na drodze
Pozdro @Mordeliuss W Miechowie się mijaliśmy. Ja na Kielce, Ty na Kraków- Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Gratulacje zakupu- Spociki Łódzkie
Taki macie zlocik 21 sierpnia, a tu taka cisza- A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Kurde ładnie Chciałem takie kupić i też założyć do B7, no ale niestety niema kontaktu z osobą, która ma na sell...- Jak dobrać sprężyny obniżające
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- [BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
Elegancko jest na czarno- Silver bfb a4 b7
Prawie ten sam, ale różnica duuża- Audi A7 czyli mój pierwszy sportback :)
Piękne A7- [A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Raczej poprostu wada fabryczna. @kamil-vag miał podobne przejścia z wahaczami.- B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Też Karol zaraził mnie tym I kupiłem Canona już chyba 2 lata temu- S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Na przyszłość będzie wiadomo, szkoda że akurat na twojej skórze wyszedł eksperyment- Wybór auta dla kobiety 10-13 tyś
Propozycji na obecnym rynku jest dużo. Tu masz link taki pierwszy z brzegu, może pomoże co nieco. 10 pewnych aut za 15 tysięcy złotych - RANKING WWW.WYBORKIEROWCOW.PL Oto 10 propozycji aut używanych z trzech segmentów. Jaki samochód do 15 tysięcy złotych najlepiej kupić?- A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Elegancko Malowałeś chłodnice?- Silver Piggy B6 by Mloty4x
W jakimś stopniu napewno, nawet ta farba, która nie tworzy warstwy izolacyjnej i tak w minimalny sposób zmienia chlodzenie.. Ja dałem 2 cieniutkie warstwy i jak narazie nie widzę rożnicy, choć już jest temp po 30⁰C w dzień... zobaczymy jak będę w Polsce i będzie po 40⁰C co wtedy..- Silver Piggy B6 by Mloty4x
- Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
Wszystko pod Bose sprawdzałeś?? - Spotkania na drodze