Treść opublikowana przez Adam87
-
Ceny paliwa marzec 2026
- Audi A6 C7 3.0 T Prestige
Piękna- Hamulce z a4 do a3
miałem napisać, że raz na ruski rok można, ale.... Czasami trzeba cos spróbować zrobić inaczej tak jak tu... To już grubo... Szwagier nie chce kombinować u siebie Ale przyznał, że 320 już ładnie hamują..- Hamulce z a4 do a3
Aha, czyli wszystko jasne... Dzięki @Dev za pomoc @kamil-vag niestety, nie biorę zapytam jeszcze Pawła, może będzie chciał sobie skompletować na kiedyś hebelki 320mm- Hamulce z a4 do a3
WAUZZZ8P78A165193 (1).pdf- Hamulce z a4 do a3
1.9 tdi 2009r- Hamulce z a4 do a3
- Hamulce z a4 do a3
Siemka. Jak w temacie, szybkie pytanko.. Czy hamulce przód z A4 B6/B7 będą pasować do A3 8P??? Dopiszę, że chodzi o zaciski i jarzma- Spociki w Kielcach
Dokładnie, tak jak Łukasz pisze, Zapała w Leszczynach.- Srebrny chrupek 1.9 tdi AJM+ - doopowóz
Domyślam się Dokładnie- Srebrny chrupek 1.9 tdi AJM+ - doopowóz
Mam z BRD jak chcesz- Ceny paliwa marzec 2026
- [B5 AQD]Fake S4 2.8 V6 quattro Recaro xenon czarny sufit hamulce 360mm i pare inych drobiazgów:)
Elegansio- Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)
Ciekaw jestem setupu letniego Gwint MTS Przy zmianie szybt będziesz zakładał czujniki.. dużo rzeczy potrzeba do tego modu??? A co do odpalania to faktycznie tylko pompki zostały do sprawdzenia.. podepnij vcds i powinno pokazać- B6 DIVISION
Niemiecka autostrada??- S4 B8 fake by michu1996_garage / MAXTON FULL BODY / 19"x9,5J
Chyba będzie trzeba takie zanontować Do zobaczenia na zlocie- S4 B8 fake by michu1996_garage / MAXTON FULL BODY / 19"x9,5J
Michał, na co montowałeś te spliterki? Fajnie to wygląda- Dziura po uchwycie na telefon pokładowy
Możesz zamowić takie zaślepki. Ktoś na allegro robi na drukarce 3d, lub zmienić tunel.- A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Kurde, szkoda Kamil, ale zrozumiałe... Tak jak piszą wyżej, powyżej 20k spróbuj i zobaczysz czy będzie odzew..- B6 DIVISION
Te talerze Pomyślimy Statensy nie, bo mnie raz kontrolowali pod względem technicznym i było ok, bo na lampy też patrzyli, ale EU pewnie nie przejdzie. Zabryzgałem je lakierem bo są popękane, ale nowe już są w drodze. Kupiłem firmy TYC, ciekawe jak jakościowo..- B6 DIVISION
- A6 C7 3.0 BiTDI by Mordeliuss | ShadowLine in progress |
Dokładnie... Czekamy- Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
Zawsze tak jest Jasne, przy cytrynówce m.in.- Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
Dokładnie Choć tu miało nie być dłubane- B6 DIVISION
- Audi A6 C7 3.0 T Prestige