Treść opublikowana przez Adam87
-
Mythos Black Metallic A5 8T
- B7 Crew
-
B7 Crew
Siema Mam pytanko w sprawie świec żarowych.. Czy wie ktoś może jakie konkretnie świece idą do BRD? Znalazłem 2 rodzaje. Jedne mają 118.5mm, a drugie 117mm. Które mogą pasować do mnie??? Zmieniałem ostatnio jakieś 5l temu i niepamiętam.. Napisałem też w technicznym, ale niewiem czy tam ktoś zagląda.
-
Black B7 / Avant / 2.0TFSI / Quattro / Tiptronic / S-line
Dystanse to kup od Dystomu. Możesz sovie sam podjechać nawet. Na krakowskiej jak stara Agroma była.
-
Mythos Black Metallic A5 8T
Jest i ona Miało być TDI
-
A6C7 LIM BLACK EDITION
Mam podobnie
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
To dlaczego jeszcze nic nie opisane
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Jeszcze pewnie coś się znajdzie Tak btw.. sprzedałeś allroada.. coś następnego??
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Ja jeszcze nie jestem pewien czy zwiększać, czy nie... Napewno na coś bym zmienił, nie koniecznie wielkość... zobaczymy co się znajdzie..
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
To są 90mm. Może i tak, ale chociaż inne jakieś
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
-
A7 3.0 tfsi bianco nevada
Piękna
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Szczerze to niewiem jak kontakt ze sprzedajacym, ponieważ kupiłem je jako 'uzywki' Na FB sprzedawał je chłopak, bo sprzedawał auto na zwykłych. Te były jeszcze na samochodzie dla sprawdzenia czy wszystko ok. Podejrzewam, że chciał poprostu troszkę odzyskać. Wziąłem je za ponad połowę ceny tych co są obecnie wystawiane. Jak się dowiedziałem, to faktycznie kontakt jest krótko mówiąc, straszny Wykonanie? Jak sie dobrze przyjrzysz to widać jakieś tam niedociągniecia typu klej no i te ledy. Najbardziej w tym kierunkowskazie. Bo tam gdzie są pozycyjne i stop jest ok. Teraz nie mam na nich żadnej folii, więc może dlatego. Miałem przez 2 dni ciemną, ale było za ciemno, więc będzie jaśniejsza. Pierwsza fota.. Z ciemną folią (w klapie też świeci, ale nie złapał tego aparat) Druga fota.. Po zerwaniu folii, czyli oryginał Trzecia fota.. Porównanie ciemnej folii którą kupiłem z tym co miałem na aucie ( teoretycznie też miała być ciemna, od innego sprzedawcy. Pewnie poprostu wysłał jasną )
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Szczerze polecam Koszt może i spory, ale wygląd mega. Odmładza auto. Nie do końca jestem za tym kierunkiem dynamicznym, ale jak jest to jest.
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Widziałem, za co ew chciałeś się zamienić, więc..
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
A tak myślałem zmienić, ale bez ciśnienia. Mody są kontynuowane, kupno innego narazie na drugi plan Ty lepiej pochwal się co będzie u Ciebie następne
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
90mm i one idą w lini ze sobą. Na zdjęciu jakoś dziwnie wyszły Jak narazie wystarczające Może kiedyś coś wpadnie innego (no wiadomo, że większego)
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Już kiedyś polowałem na nie. Mam nawet lampy z A3 8P lift do rezania, ale jest gotowiec
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Km lecą sobie dalej Kupić nikt niechce.. w sumie to i nawet nie była wystawiana nigdzie Z małych nowości to wpadly lampy tył, takie same jak u kolego @Kirpo Wczoraj jeszcze przestały na chwile działać drzwi kierowcy. Kabelek urwany w przelotce. Zlutowany i narazie będzie. Na wiosnę zmienię wszystkie, bo już sztywne są. Na lampach była ciemna folia, ale za ciemna, więc zerwałem ją i zamowiona jasna.. Pozdro
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
8.5J-9J, ET 35-42 i do tego jakaś oponka 225/35
-
Spociki w Kielcach
Wszyscy pewnie koła pełnowymiarowe, albo suby z Q5
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Marki pewnie nie opuści
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Zrób DIY, chyba że jest takie, to jakaś aktualizacja
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Uu, to nie dobrze