Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Ładna zimóweczka To u was tak ładnie na zewnątrz??? U nas niestety białe gófno
  2. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dzięki Tomek Szukam i zamawiam Ta będzie ok?? allegro.pl ALLEGRO.PL
  3. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Siema Mam pytanko w sprawie świec żarowych.. Czy wie ktoś może jakie konkretnie świece idą do BRD? Znalazłem 2 rodzaje. Jedne mają 118.5mm, a drugie 117mm. Które mogą pasować do mnie??? Zmieniałem ostatnio jakieś 5l temu i niepamiętam.. Napisałem też w technicznym, ale niewiem czy tam ktoś zagląda.
  4. Dystanse to kup od Dystomu. Możesz sovie sam podjechać nawet. Na krakowskiej jak stara Agroma była.
  5. Jest i ona Miało być TDI
  6. Mam podobnie
  7. To dlaczego jeszcze nic nie opisane
  8. Jeszcze pewnie coś się znajdzie Tak btw.. sprzedałeś allroada.. coś następnego??
  9. Ja jeszcze nie jestem pewien czy zwiększać, czy nie... Napewno na coś bym zmienił, nie koniecznie wielkość... zobaczymy co się znajdzie..
  10. To są 90mm. Może i tak, ale chociaż inne jakieś
  11. Tak wygląda doopka Jeszcze może większe końcówkii czarne
  12. Piękna
  13. Szczerze to niewiem jak kontakt ze sprzedajacym, ponieważ kupiłem je jako 'uzywki' Na FB sprzedawał je chłopak, bo sprzedawał auto na zwykłych. Te były jeszcze na samochodzie dla sprawdzenia czy wszystko ok. Podejrzewam, że chciał poprostu troszkę odzyskać. Wziąłem je za ponad połowę ceny tych co są obecnie wystawiane. Jak się dowiedziałem, to faktycznie kontakt jest krótko mówiąc, straszny Wykonanie? Jak sie dobrze przyjrzysz to widać jakieś tam niedociągniecia typu klej no i te ledy. Najbardziej w tym kierunkowskazie. Bo tam gdzie są pozycyjne i stop jest ok. Teraz nie mam na nich żadnej folii, więc może dlatego. Miałem przez 2 dni ciemną, ale było za ciemno, więc będzie jaśniejsza. Pierwsza fota.. Z ciemną folią (w klapie też świeci, ale nie złapał tego aparat) Druga fota.. Po zerwaniu folii, czyli oryginał Trzecia fota.. Porównanie ciemnej folii którą kupiłem z tym co miałem na aucie ( teoretycznie też miała być ciemna, od innego sprzedawcy. Pewnie poprostu wysłał jasną )
  14. Szczerze polecam Koszt może i spory, ale wygląd mega. Odmładza auto. Nie do końca jestem za tym kierunkiem dynamicznym, ale jak jest to jest.
  15. Widziałem, za co ew chciałeś się zamienić, więc..
  16. A tak myślałem zmienić, ale bez ciśnienia. Mody są kontynuowane, kupno innego narazie na drugi plan Ty lepiej pochwal się co będzie u Ciebie następne
  17. 90mm i one idą w lini ze sobą. Na zdjęciu jakoś dziwnie wyszły Jak narazie wystarczające Może kiedyś coś wpadnie innego (no wiadomo, że większego)
  18. Już kiedyś polowałem na nie. Mam nawet lampy z A3 8P lift do rezania, ale jest gotowiec
  19. Km lecą sobie dalej Kupić nikt niechce.. w sumie to i nawet nie była wystawiana nigdzie Z małych nowości to wpadly lampy tył, takie same jak u kolego @Kirpo Wczoraj jeszcze przestały na chwile działać drzwi kierowcy. Kabelek urwany w przelotce. Zlutowany i narazie będzie. Na wiosnę zmienię wszystkie, bo już sztywne są. Na lampach była ciemna folia, ale za ciemna, więc zerwałem ją i zamowiona jasna.. Pozdro
  20. 8.5J-9J, ET 35-42 i do tego jakaś oponka 225/35
  21. Wszyscy pewnie koła pełnowymiarowe, albo suby z Q5
  22. Marki pewnie nie opuści

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.