Treść opublikowana przez Adam87
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
-
Qmatis
Taki mały update.. Odezwał się 3 czerwca. Napisał, że przeprasza ale był za granicą i niestety nie mógł się odezwać. Ok, rozumiem. Do tego, moduł naprawiony i koszt tam 100zł. Ok. Podałem adres... i cisza..
-
Qmatis
Ja nie od niego kupiłem ten moduł. Chciałem, aby mi go tylko sprawdził, bo nie zawsze działał. Czasami jak odpalilem auto, to nie działał vfiz, kierownica i radio.
-
Qmatis
Napiszesz coś więcej o tym? Lub jakiś link?
-
Qmatis
Jak dzwoniłem o co może chodzić, to odebrał odrazu, pytał co i jak. Więc rozmowa była normalna.
- Qmatis
-
Qmatis
Siema. Ma ktoś może jakiś inny kontakt z Qmatis? Wysłałem mu moduł vfiz do sprawdzenia, bo nie zawsze działał i miał sprawdzić. Wysłałem 4 kwietnia i zero info. Nie odbiera telefonów.
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Chyba, że tak
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Fajnie to wygląda, ale szkoda cup holderów, że niedostępne podczas używania radia.
-
Box dachowy
-
Muzyka w naszych autkach
Po świętach można czegoś cięższego posłuchać
-
Simply Clean A3 8V Limousine 2.0 TDI Moonson Grey by Frost
Lampeczki z tyłu coś przyciemniasz?
-
Świetokrzyskie nic a nic?
-
Świetokrzyskie nic a nic?
Taka jak dziś? Można gdzieś pod dachem jakimś stanąć?
-
Świetokrzyskie nic a nic?
Na 15 będę, ale czy wcześniej... zobacze co i jak. Będę pisał?
-
Świetokrzyskie nic a nic?
Ja jestem free, także może być.
-
Świetokrzyskie nic a nic?
Dokładnie
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2023
To wcześnie naprawdę My tak przed południem myślę, zobaczymy jak Karol się wyrobi..
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2023
Z samego, czyli koło której?? Na dwa autka czy jednym?
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2023
Oby? Ja raczej na letnich jadę, zobaczymy jak wyjdzie
-
A4 B7 2.0 TDI Speedlinecus/DTM/LZ9Y/S-Line/Springi
Moduł kupowałem od woszu. Jak chcesz to mój będzie na sprzedaż.
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2023
Zimowo
-
A4 B7 2.0 TDI Speedlinecus/DTM/LZ9Y/S-Line/Springi
Elegansio Ja na podpięcie kamery czekałem 3 lata
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2023
Aż do -10⁰C???? Trochę sporo...
-
S6 C7 by H4mm3R
Zwierzaki to zwierzaki.. dobrze, że wszystko ok. Hebelek miodzio