Treść opublikowana przez Adam87
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2023
No to elegancko Może jeszcze ktoś się przyłączy?
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2023
Pisałem z Karolem i w sumie wychodzi koło południa. Jeszcze do dogadania konkretnie koło której.
- B7 Crew
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Trzeba coś pofocić?
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2023
A Ty prze Kielce Zawsze można się ugadać już gdzieś bliżej BT.
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2023
Siema. Jakieś plany kto i o której wyjeżdża? Można się gdzieś spotkać i polecieć na kilka aut
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
U Ciebie to czy koła letnie czy zimowe, to i tak jest mega? Ale jak prezes napisał, większość na letnich
-
Simply Clean A3 8V Limousine 2.0 TDI Moonson Grey by Frost
Tym bardziej, że będzie ładnie na równo i do tego w dół z hebelkiem...
-
Simply Clean A3 8V Limousine 2.0 TDI Moonson Grey by Frost
Moim zdaniem rotor bardziej taki groźniejszy na tym aucie? choć Rotiform, też fajnie leży.. Twoja decyzja
-
Simply Clean A3 8V Limousine 2.0 TDI Moonson Grey by Frost
U Ciebie jak zawsze konkret Już masz upatrzone koła?
-
Simply Clean A3 8V Limousine 2.0 TDI Moonson Grey by Frost
Ale podobają mi się te A3 w sedanie ? Zaje***te auto Leszku
-
Bla Bla Bla BT 2023
Mam saperkę z siekierą i piłą do drewna
-
Bla Bla Bla BT 2023
I to nie do końca
-
B6 3.0Q ASN Avant by Lang
Ważne, że dało radę
-
Bla Bla Bla BT 2023
To fakt
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Dystans ze 25mm (no 20mm) i może wejdzie, ale będzie duużo wystawać.
-
Mythos Black Metallic A5 8T
Gdzie byliście na wycieczce? Fotki mega
-
Świetokrzyskie nic a nic?
My z Karolem jesteśmy w tym czasie na zlocie klubowym, więc odpada.. A może piątek 7 kwiecień, jakoś po południu?
-
B8 TrOOOOp
Optymalnie chcą. Czyli nie za bardzo placek, ale i nie balon
-
B8 TrOOOOp
A jaką oponkę do tego 245/40????
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Panowie (i Panie, jak przeglądają ) jakie najlepiej ET do allroada przy kołach 19" 8.5J? Tak aby było prawie na równo z nadkolem? Szukałem i nie mogę znaleźć takiego info
-
B8 TrOOOOp
No i w tym też jest..
-
B8 TrOOOOp
Nie wiedziałem Dzięki za uświadomienie
-
B8 TrOOOOp
Siema. I gość wczoraj w południe napisał, że po zmianie płynu nadal to samo, więc trzeba zmieniać pompę i niewiadomo co z maglem.. także auto odpuszczamy.. Za to już kupiona jest kolejna, troszkę droższa, ale za to wszystko jest ok Takie jeszcze pytanie.. Czy wychodziły allroady w wersji bez S-line z czarną podsufitką?