Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze

Treść opublikowana przez Adam87

  1. No to elegancko Może jeszcze ktoś się przyłączy?
  2. Pisałem z Karolem i w sumie wychodzi koło południa. Jeszcze do dogadania konkretnie koło której.
  3. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Mam w dwóch autach ledy od @Tomnik Polecam.
  4. A Ty prze Kielce Zawsze można się ugadać już gdzieś bliżej BT.
  5. Siema. Jakieś plany kto i o której wyjeżdża? Można się gdzieś spotkać i polecieć na kilka aut
  6. U Ciebie to czy koła letnie czy zimowe, to i tak jest mega? Ale jak prezes napisał, większość na letnich
  7. Tym bardziej, że będzie ładnie na równo i do tego w dół z hebelkiem...
  8. Moim zdaniem rotor bardziej taki groźniejszy na tym aucie? choć Rotiform, też fajnie leży.. Twoja decyzja
  9. U Ciebie jak zawsze konkret Już masz upatrzone koła?
  10. Ale podobają mi się te A3 w sedanie ? Zaje***te auto Leszku
  11. Mam saperkę z siekierą i piłą do drewna
  12. I to nie do końca
  13. Ważne, że dało radę
  14. To fakt
  15. Dystans ze 25mm (no 20mm) i może wejdzie, ale będzie duużo wystawać.
  16. Gdzie byliście na wycieczce? Fotki mega
  17. My z Karolem jesteśmy w tym czasie na zlocie klubowym, więc odpada.. A może piątek 7 kwiecień, jakoś po południu?
  18. Adam87 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Optymalnie chcą. Czyli nie za bardzo placek, ale i nie balon
  19. Adam87 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jaką oponkę do tego 245/40????
  20. Adam87 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki
  21. Adam87 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie (i Panie, jak przeglądają ) jakie najlepiej ET do allroada przy kołach 19" 8.5J? Tak aby było prawie na równo z nadkolem? Szukałem i nie mogę znaleźć takiego info
  22. Adam87 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No i w tym też jest..
  23. Adam87 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wiedziałem Dzięki za uświadomienie
  24. Adam87 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Siema. I gość wczoraj w południe napisał, że po zmianie płynu nadal to samo, więc trzeba zmieniać pompę i niewiadomo co z maglem.. także auto odpuszczamy.. Za to już kupiona jest kolejna, troszkę droższa, ale za to wszystko jest ok Takie jeszcze pytanie.. Czy wychodziły allroady w wersji bez S-line z czarną podsufitką?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.