Adam87
Klubowicze
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Treść opublikowana przez Adam87
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
O kurde Nikomu nic się nie stało???
-
B8 TrOOOOp
No niby w weekend ma zrobić ze będzie działać, bo powiedziałem że nie bierzemy jak tak będzie dalej. 237k km nalotu ma.
-
B8 TrOOOOp
W sumie nic nie mówiło jakiejś usterce. Jedynie o tym servo i że ten płyn zmieniony.. Może magiel już się kończy..
-
B8 TrOOOOp
Dokładniej mówił, że olej ale raczej nie odpowiedni, więc może tragedii nie będzie. Zobaczymy czy będzie działać po weekendzie..
-
B8 TrOOOOp
Tego niewiem bo własciciel nie mówił. Tak podejrzewa, więc niewiem. Mogą być jakieś konsekwencje tego?
-
B8 TrOOOOp
Bo śwagier chce kupić i byliśmy oglądać a tu taka sytuacja.. i właśnie mówił, że tak to wyglądało. Ma to zrobić w weekend i w poniedziałek zobaczymy. Jeszcze trichę cieknie olej spod dekla, ale myślę że to nie problem. Tak to spoko auto
-
B8 TrOOOOp
Cześć Czy może tak być, że jak jest zalany zly olej do wspomagania to przestaje działać wspomaganie gdy auto się zagrzeje? Wiem jeszcze że było servo zmieniane. A4 b8 allroad.
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Cześć Rozkodujecie❓️? WAUZZZ8K2AA000873
-
Świetokrzyskie nic a nic?
Uu, no mnie niema w polsce także ten..
-
Świetokrzyskie nic a nic?
Poczekamy, aż dojedziesz
-
Świetokrzyskie nic a nic?
Jak dlamnie obojętne Ustalajcie miejsce, ja się dostosuję
-
Świetokrzyskie nic a nic?
Wstępnie może być
-
Świetokrzyskie nic a nic?
Ja akurat wiem, że będę w tym czasie w PL. Resztę, tj konkretny czas i miejsce już można ustalić kilka dni przed. Każdy niech się wypowie kiedy, co i jak.. zawsze możecie się spotkać wcześniej, choćby na kilka minut.. często ktoś jest przejazdem, akurat gdzieś... więc pisać, pisać.. nieraz czy to z Karolem, czy z Łukaszem było spotkanie na spontanie i zamieniło się parę słów...
-
Świetokrzyskie nic a nic?
Pewnie żonka jechała mnie niema od nowego roku Przed wielkanocą można się zgadać
-
Świetokrzyskie nic a nic?
A no tak, on teraz beemiarz
-
Świetokrzyskie nic a nic?
Niestety nie
-
Świetokrzyskie nic a nic?
Będę w PL to się odezwę @Gremlin0209 c7 też możesz podlecieć, powspominać stare b7
-
B6 by Gwerty
Masz jakiś link do końcówek ulter?
-
b7 by Gwerty
Pokaż więcej fotek i co tam za piec jest
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
Tomek z Dystom sam je robi. Siedzibę ma na Krakowskiej na placu Agromy. Podjedź sam do niego to doradzi, dopasuje..
-
XXII Ogólnopolski Zlot i XVII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 31.03 - 02.04.2023r.
Super Więc tak: Adam87, Dominika, Gabriel(14 l), Róża(4 l)
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
Z przygodami, ale ogarnięte
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Opinie ogólne mają dobre..
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Miałeś zobaczyć kiedyś, a nic Cię nie widać ani słychać Dziękuję
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Niestety, ale trzeba tam zajrzeć o co chodzi. Cos może się poluzowało... Te 10k km to jak długo zajęło? Może da radę zareklamować, jakby ten dwumas był wadliwy..