Treść opublikowana przez Adam87
-
Srebrny chrupek 1.9 tdi AJM+ - doopowóz
Widzę, że będzie drugi projekt Powodzonka
-
A6 C7 3.0 BiTDI by Mordeliuss | ShadowLine in progress |
To i tak zrobi
-
A6 C7 3.0 BiTDI by Mordeliuss | ShadowLine in progress |
Innego planu nie widzę
-
BlAcK ArRoW | 3.0 TDI V6 245kM | S-line | S-tronic | Quattro | Brakes 356/330 | Limousine by Grem
Dobrze, że ogarnięte
-
A6 C7 3.0 BiTDI by Mordeliuss | ShadowLine in progress |
Ahhh, Ty jak zwykle z grubej rury OBSERWACJA
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Siemka WAUZZZ8P78A165193 Dzięki
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Wrzuć link
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Jak robić, to konkretnie
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
U mnie mówią: Uuuu mase rust k**wa
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
Zobacze, jak to wyjdzie, może faktycznie się zamontuje.... talerzyki B5 I w B7 też Angielsko Norweski
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
A dziękuję
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
Jeszcze nie jestem pewny czy zamontuję.. Narazie jest ok będzie można latać po zaspach
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Da radę ??? WVWZZZ1KZBW115536 Dzięki
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
To i tak założone wyższe springi... Może coś z przodem trzeba. Jak założyłbym talerzyki z b5 to co będzie na EU? Przejdzie??
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
Najlepiej 0, ale jak jest 1 to też przejdzie. Ogólnie klasyfikacja wygląda tak: 0- brak błędów 1- jest błąd, ale przegląd przejdzie 2- jest błąd który trzeba naprawić, ale dopóki jest przegląd to można jeździć 3- jest błąd i zakaz jazdy. Tylko laweta do warsztatu. Np 1- nie miałem kratki koło halogenu i zderzak był niekompletny. Błąd, ale przeszło. 2- np jak lampy nie ustawione, albo żarówka spalona.
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
Niestety
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
Pasują właśnie fajnie A z błotnikami działam i to wcześniej bo do końca lutego mam przegląd, a niestety z takimi nie przejdzie
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
Dzięki A dekli niemam, tak kupiłem felgi ale nie jest źle..
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
B6 nadal lata sobie Ostatnio zmieniłem springi z tyłu, bo niestety kolejny raz pękła Teraz są KYB RH6573 wzmacniane. Miały być RH6574 czyli niższe o chyba 12mm ale niestety takie zamówili a nie miałe. Już czasu na wymianę i kolejne czekanie. W sumie nie jest najgorzej B6 zamieniło się zimówkami z B7 i teraz żonka ma 17' a ja 19'. Jeszcze niedługo odświeżenie lakieru a dalej to już czas pokaże..
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
W sumie to jest dobrze. A jeśli do tego lekkie to kolejny plus. Znalazłem na necie jeszcze takie foto, też ktoś je ma..
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Daj znać gdy już będziesz gotowy na wgrywanie dla innych, to przy okazji obecności w Pl, odwiedzę Cię
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
@georgeTak jak Kamil napisał
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Czyli w skrócie, zatkanie EGR niekoniecznie wydłuży nagrzewanie silnika? No bo skoro EGR poprzez dopuszczenie spalin obniża temp. spalania, bo jest mniej tlenu, to na zimę lepiej dla motorku. Czy jak???
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
-
Jaki następca A4 B7? Co kupiliście?
Gratulacje