Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Widzę, że będzie drugi projekt Powodzonka
  2. Ahhh, Ty jak zwykle z grubej rury OBSERWACJA
  3. U mnie mówią: Uuuu mase rust k**wa
  4. Zobacze, jak to wyjdzie, może faktycznie się zamontuje.... talerzyki B5 I w B7 też Angielsko Norweski
  5. Jeszcze nie jestem pewny czy zamontuję.. Narazie jest ok będzie można latać po zaspach
  6. Da radę ??? WVWZZZ1KZBW115536 Dzięki
  7. To i tak założone wyższe springi... Może coś z przodem trzeba. Jak założyłbym talerzyki z b5 to co będzie na EU? Przejdzie??
  8. Najlepiej 0, ale jak jest 1 to też przejdzie. Ogólnie klasyfikacja wygląda tak: 0- brak błędów 1- jest błąd, ale przegląd przejdzie 2- jest błąd który trzeba naprawić, ale dopóki jest przegląd to można jeździć 3- jest błąd i zakaz jazdy. Tylko laweta do warsztatu. Np 1- nie miałem kratki koło halogenu i zderzak był niekompletny. Błąd, ale przeszło. 2- np jak lampy nie ustawione, albo żarówka spalona.
  9. Pasują właśnie fajnie A z błotnikami działam i to wcześniej bo do końca lutego mam przegląd, a niestety z takimi nie przejdzie
  10. Dzięki A dekli niemam, tak kupiłem felgi ale nie jest źle..
  11. B6 nadal lata sobie Ostatnio zmieniłem springi z tyłu, bo niestety kolejny raz pękła Teraz są KYB RH6573 wzmacniane. Miały być RH6574 czyli niższe o chyba 12mm ale niestety takie zamówili a nie miałe. Już czasu na wymianę i kolejne czekanie. W sumie nie jest najgorzej B6 zamieniło się zimówkami z B7 i teraz żonka ma 17' a ja 19'. Jeszcze niedługo odświeżenie lakieru a dalej to już czas pokaże..
  12. W sumie to jest dobrze. A jeśli do tego lekkie to kolejny plus. Znalazłem na necie jeszcze takie foto, też ktoś je ma..
  13. Daj znać gdy już będziesz gotowy na wgrywanie dla innych, to przy okazji obecności w Pl, odwiedzę Cię
  14. @georgeTak jak Kamil napisał
  15. Czyli w skrócie, zatkanie EGR niekoniecznie wydłuży nagrzewanie silnika? No bo skoro EGR poprzez dopuszczenie spalin obniża temp. spalania, bo jest mniej tlenu, to na zimę lepiej dla motorku. Czy jak???
  16. Jeszcze mojej tam brakuje... Może następnym razem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.