Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Tak jak piszą chłopaki.. RNSE gra lepiej niż ten chińczyk Wersja ledowa podobno lepiej grs niż zwykła, ale też nie miałem zwykłej wersji, więc też niewiem na 100%.
  2. Dlaczegóż Marcinie
  3. Teraz już wiem Jutro działam.
  4. Możesz coś wiecej podpowiedzieć o tej operacji?
  5. Radyjko założone.. Idealnie nie pasuje, bo jest tak jakby za wysokie o ok. 1mm. Nie wysuwają się cup holder i wizytownik, a esp nie odbija.. Będę chyba ramkę pilniczkiem traktował 20210527_192242.mp4
  6. Zakleję i zobaczymy czy zadziała.. w norwegii deszczowo jest przez większość lata, także będzie okazja do sprawdzenia..
  7. Fabryka tak nie zrobi Na początku napewno zaparują i całe lato pewnie będą dochodziły do siebie
  8. Kierownica ogarnięta. Z Kamilem do 23 walczyliśmy online dzięki No i od Kamila również są lampki
  9. Zaje***ta eSeczka
  10. Narazie kierownice ogarniam z Twoja pomocą... Odezwę się zaraz bo muszę jeszcze program zainstalować najpierw
  11. A nie 10 dni??? Wyjeżdżam w czwartek żeby odyebać 10 dni i 1 czerwca do pracy Wieczorkiem dziś się biorę za nie. Żarówki mam wszystkie, które poleciłeś..
  12. Ja znowu wyjeżdżam w czwartek i też kwarantanna. To pozmieniam i podepnę radyjko na wolnym. Z nudów można podziałać.
  13. Masz go w NO czy PL?
  14. Licznik kolor wpadł... Jeszcze wpadnie kiera s-line z B7 i radyjko android a'la rnse..
  15. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak. Ja miałem 13/20mm przy 19'8.5J i oponie 235/35
  16. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    15/20
  17. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zależy jakie koło, ile cali szerokie..
  18. Było deszczowo Ale obgadane sporo spraw
  19. Pięknie A ja z braćmi i przypadkowymi A-czwórkami kilka fotek na tarasie... Tak dla oderwania się od codzienności...
  20. No wiadomo dlaczego A gdzie byłeś dokładnie???
  21. Piknie Panie siadło i to dosłownie
  22. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    @kamil-vag ma fajne lampki teraz do sprzedania.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.