Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Czyli ostatecznie, bez zbędnych pytań.. Pasuje Dzięki Wielkie za pomoc
  2. Bo teoretycznie pisze, że nie do sportowego zawieszenia..
  3. No bo nic się nie dzieje, że zwiększę sobie kl wagową? No i co z tymi KYB??? Podejdą????
  4. No ta DL jest to klasa 10. Jak prawie 2 lata temu zmieniałem to założyłem kl12. A ta FL, co to dokładnie? Coś mocniejszego? Bo nie mogę znaleźć.
  5. Siema. Spring tylny kolejny raz pęknięty i takie pytanko... Czy mogę zamiast ori wpakować te.. One są wzmocnione, bo już kolejny raz pęknieta sprężyna i myślę że wzmocnione dadzą radę na dłużej. Moje mają kl. wag. 12. Zawias BV. allegro.pl ALLEGRO.PL
  6. Coś więcej o projekcie???
  7. No i jest Daily jak znalazł Kiedy air
  8. Tak miał, ale Karol ma zaciski 345mm czyli tak jak pisał Wandej, mniejsze osadzenie..
  9. No tak masz rację, Urząd Skarbowy, ale z wpływów jakie dokonają będą napewno jakieś profity za to. I tak koło zamyka się wokół rządu..
  10. Teraz będzie więcej patroli, żeby jak najwięcej zarobić, dopóki się ludzie nie nauczą, że 50km/h to jest 50.. niestety.
  11. Też mam tak, że w dowodzie F.3 =3680 kg a na tabliczce jest 3725 kg. W dowodzie mam adnotację z wydziału komunikacyjnego, że jest inaczej. Jeszcze powiedzieli mi, że jeśli chciałbym zamontować haka, to będę musiał dowod zmienić, bo nie może być tyle rzeczy wpisanych.
  12. Fajnie, że zmiana będzie. Jak dla mnie poprostu fajne.
  13. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też nie używam spryskiwacza i sporadycznie wycieraczkę, ale nadal działa
  14. W sklepie mówili, że do 3.0 tdi.. Dzięki
  15. Cześć. Podpowie mi ktoś jakie mogę mieć klocki hamulcowe z tyłu b7? Mam swap 288mm i kupiłem klocki od 3.0tdi ale są o 1cm za długie. Od czego mogę dobrać???
  16. Najważniejsze, że bez przygód i autko śmiga jak powinno
  17. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    @kamil-vag Ty nie masz czasem takich map???
  18. Adam87 odpowiedział(a) na jedrekx temat w Audi Q/SQ/RS Q
    Piękna
  19. Kaszuby przejściowo czy już na stałe?? Super fotki
  20. Ja odpadam do samych świąt.. Chyba że coś przed, po lub po nowym roku do 8 stycznia
  21. Adam87 odpowiedział(a) na Norbas temat w Inne marki
    Kudde, teraz to jak nowszy model Elegansio
  22. Artur i o to chodziło U mnie też jakby deczko głośniej wydaje się pracować. Co do spalania to dziwne, że wzrosło. Pewnie z zadowolenia ciśniesz jej teraz i dlatego tak pokazuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.