Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Dzięki W moim letnim setupie jest 19x9.5 i chciałem właśnie zobaczyć jak leży oponka. Jednak wybór będzie 235/35. Niedługo się pochwalę setupem. Pozdrawiam
  2. Kółeczka ładne Grzesiu, zrobisz fotkę jak leży ten rozmiar opony wzgledem felgi?
  3. Piękna kiera Do takiej Eseczki to mod taki 'must have'
  4. Musisz zgłosić, żeby poprawili drogę Lato to jednak lato
  5. Norbi, elegancka furka Koła jakieś większe będą Pozdro
  6. W PL będę dopiero w maju, więc się odezwe
  7. Ku*wa Dawid, czy Cię nie poje*** Pięknie się zmienia D3 Aż chyba musze przyjechać kiedyś do Radomia i obmacać osobiście nie mam daleko, bo teraz S7 to 40min jazdy z Kielc
  8. Elegansio z tym dechromingiem Chyba tak zrobie u siebie. A kratke pakuj plaster miodu, jeśli cenowo nie powala. A w zderzak albo sama kratka z Golfa GTI, albo do tego kratka z A6 C5. Łacznie koszt ok 70zł i troche zabawy
  9. @staniek zakładał GTC.. do swojego autka.
  10. Osz kurcze, kiepsko takie coś słyszeć, szkoda.. Z pieskiem bardzo dobry pomysł, pomyślałem też o kociaku, ale one mają czasami swoje humory. Malutki piesek jak najbardziej zwróci uwagę i może faktycznie pomóc w powrocie do normalności.. Ja mam pinczerka miniaturkę, ale one bardzo głośno (donośnie) szczekają
  11. Dasz radę Najważniejsze to z rodzinką, aby było dobrze, z autem niestety wiadomo, jak u nas działają ubezpieczalnie. Każda w jakimś stopniu próbuje nas wyh...ć. Jeszcze raz zdrówka życzę Córcia coś lepiej???
  12. Chociaż tyle, że nie uganiałeś się z klientami.. Co teraz planujesz? Bo twój post zabrzmiał jak pożegnanie
  13. No racja W razie wewnętrznej zgody na taki mod, będziemy w kontakcie
  14. Ciekawe, jak to będzie w BRD... Hmm... też dobra opcja Tylko, że ma to sens z V8, czy z R4 16V ma?? Niewiem..
  15. Pewnie tak A jak jest przelot w TDI to jak jest z decybelami??? Nie przekraczają??? Teraz mam spory kawał z kwasu zrobiony, więc może by dokończyć i cały zrobić
  16. Serwis najważniejszy Też mam dwoje dzieci i sedan jak narazie wystarcza. Mam dodatkowo skiboxa na ewentualne wyjazdy i jest ok Także przemyśl
  17. A czy przełacznik z Auto będzie pasował z B7? Czy trzeba coś przelutować???
  18. I niestety tak narazie będzie.. Widziałem w tym tygodniu A8 z 4.2tdi i jak przysadził na światłach to była zasłona dymna z tyłu
  19. Elegansio Chyba jeszcze tylko u mnie zostały baaardzo zimne aluminiowe gałki??
  20. Kieta jest piękna Sam mam taką i nie żałuję kupna, jedyne co mi szkoda, to tylko tyle, że jest w B7 a nie w B6
  21. A to nie dało sie w programie coś poprawić żeby nie kopcić?
  22. Wtryski były i są dobre. Kopcić czasami przykopcił, ale jak noga zeszła niżej. Tak to nic po tym remoncie. Pierwszy pomiar przed programem wyszedł 171KM, więc dobrze.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.