Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Dziękuję za miłe słowa, ale niestety autko jest aktualnie u tunera na zmianie turbawki, a tak ogólnie to niestety jestem 1600km od domu Na poczatku kwietnia będę w Pl to coś się pofoci, bo mam nadzieję, że już będzie można lato założyć
  2. Kurcze Norbi, uwierz mi, ale z tej zimy nie mam żadnej fotki Ale nic się narazienie zmieniło... Mała aktualizacja niebawem
  3. U Ciebie to te DOTZy ładniej wyglądają A u mnie to o B6 mówię, bo w b7 już jest nowy letni setup, ale to bliżej wiosny się pochwalę
  4. Fajnie czarna fela do tego koloru.. Może i ja znienię u siebie na coś innego Bo niby też mam z czarnymi wstawkami lato i zimę, ale całe czarne, elegancko
  5. Jak @george pisze, niebieski będzie spoko.. Chyba @reikeb miał w swojej B8 niebieskie heble, to zobacz sobie jak mniej więcej wyglądają
  6. W sumie to najbardziej o wstawanie chodzi.. KM jak wyjdzie koło 200, to już wystarczająco na jazdę moją i żony. Teraz jest masakra, ta turbo dziura jest jak dziura ozonowa, prze kur.. wielka A dziękuję
  7. Pewnie Ci się śnieg topi pod butami, tak levisz z modami Mój jeszcze stoi w warsztacie bo flansze nie pasują
  8. Właśnie też tego się obawiam, że A8 może być za duże dla małżonki... Narazie to odległe plany, więc się nie zagłębiam A mody to chyba w każdym aucie muszą być
  9. Już odrazu kliknięte Będę obserwował, bo jeśli kiedyś miałbym zmieniać b7 to raczej właśnie na A8 D3
  10. Kurła, nie widzialem wcześniej tego tematu.. A8 D3 Gratulacje
  11. Na liście dużo nie odhaczone, to znaczy, że autko na dłuuugo jeszcze będzie służyło Powodzenia w modach
  12. Niee.. Ori garrett z A4B8, A6C7, A5, A7..
  13. Jeszcze radia nie mam ori, bo mam narazie pajoniera ale się ogarnie po powrocie.. Będę pamiętał o tym
  14. Cisza przed burzą Narazie na spokojnie wszystko.. Uprzedziłeś jedynie drobny szczegół, mianowicie autko pojechało wczoraj na wymianę turba O jeszcze jednej rzeczy Karol już wie i widział osobiście ale to już blizej lata Ojj tak w B7 jeszcze przewiduję kilka modów, ale b6 nie zostawię w tyle, choć nie za dużo, bo trzeba dołożyć.... Aby było gdzie modzić Pozdr
  15. @KoJ@K do każdego ori radia pasuje??? Myślałem coś 2-din wrzucić
  16. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Taki grafit jak u mnie na felgach czy to letnich czy zimowych, mianowicie L7ZJ
  17. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A będziesz miał jakieś dokładki zderzaków?? Jak tak to dopasuj listwy do dokładek. Np listwy i dokładki w piano lub mat.. A felgi do tego z nr.3 czyli jakiś graficik
  18. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Taniej raczej ciężko będzie..
  19. Ja to samo na wiosnę Papiery już prawie ogarnięte..
  20. Co następne???
  21. To pięknie jak już masz dograne Drogo ?
  22. A masz już upatrzone??? Bo wiem, że ciężko z nimi...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.