Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Oczywiście nie mówię, że jest jeszcze słabo.. Takie cyferki już są fajne przy 2.0TDI Pochwal się wykresem, jak ogarniesz już sprzęgło
  2. Czyli 222/445 musi wystarczyć
  3. Czyli nie ma co zawracać sobie głowę wtryskami??? Moje jeszcze dobre Podobno już jakoś jedzie W Polsce robiłem, bo to żonka jeździ tym autkiem Widziałem też tą datę, ale niewiem czemu taka..
  4. Czyli jest przyśpieszenie i jest Stop
  5. No napewno lepiej niż było Tak jeszcze się zastanawiam czy to już wystarczy, czy może jeszcze coś w górę z KM Teraz to raczej kolej na wtryski, tylko jakie do BRD..
  6. I podobno o wiele lepiej się zbiera, ale ja jeszcze nie jeździłem
  7. To prawda. Miałem W b7 ori heble 312/255 i jak zmieniłem na 320/288 to jest niebo a ziemia.
  8. Za pierścienie dasz kilkanaście złotych, także nie jakiś duży wydatek. A jeżeli nie planujesz innych kół do B7, to te nie będą złe.
  9. O kur.. No Dawid, teraz to pojechałeś
  10. Coś w Kielcach się dzieje????
  11. Współczuję Leszku Najważniejsze, że wszyscy cali, a autko się ewentualnie ogarnie. Zdrówka życzę
  12. Ładne B7 B6 też było ok, ale c6 z tym motorkiem Mogłeś jakąś S4 z manualem poszukać, wtedy frajda bylaby większa choć nie mówię, że z 1.8T nie ma
  13. Właśnie przejażdżka Delfinkiem przypominała mi jak ma z dołu jechać samochód (przynajmniej nasze klekoty) To i tak u Ciebie lepiej wyszło, bo start był z ori 140km, a u mnie 170km.
  14. Jak chciała, to ma Teraz muszę pomyśleć zawieszeniu, żeby pasowało pod felgi na lato
  15. Z niewielkich nowości jakie dopadły moje B7, to tak jak pisałem kilka postów wcześniej, nowa turbinka z nowszych modeli Audi tj. m.in. A6 C7, A5, A7, chyba A4 B8 też, ale nie jestem pewien. Do wymiany skłoniła mnie w sumie Żonka, bo nieraz mówiła, że wolno się zbiera ten samochód.., tak sobie myślę.. wolno??? Przecież ma prawie 200 koni Jak każdy wie, BRD nie jest kwintesencją wczesnego wstawania, więc wymieniamy, a oto efekty Nie jest mi dane się przewieźć narazie, ale po wykresie widać poprawę
  16. W B6 ruda się panoszy na maxa błotniki przód do wymiany, a tył.... no cóż, bedzie trzeba leczyć.. A w B7 raczej nic szczególnego, poza tym że błotniki też mają chorobe 'rdzewiejus blachus'
  17. U siebie regulowałem zderzakiem jak i zamkiem maski. Deczko ciężej maska się otwiera, ale szczelinka odpowiednia.
  18. Tak jak Piotr pisze, poproszę o filmik
  19. Tu akurat bez dystansu Wiadomo.. Do lata jeszcze troche zostało, a nóż na wiosnę ktoś bedzie takich szukał.. Powodzenia i pozdro
  20. Z ET21 i 9.5 J musiałbyś ponacinać błotniki, poodginać i 3 tony szpachli To tak luźno.. A jak z Veemanami? Sprzedane?
  21. W takiej konfiguracji to chyba nie tylko tobie się śni
  22. Jak już zmieniasz na carbon to i kiere też zmień Będzie elegancko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.