Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. 8J, to zakładam je i myślę, że bedzie dobrze
  2. A te najwyżej całe wystawie na sell.
  3. Zawias mam 1bv. Bo mam też do kupienia 215/50. Pomyśleć o nich czy nie ma sensu?
  4. Teraz kolejne pytanie Mam felgi z et30. Opona 225/50 r17 jak się ma do tego et? Nie będzie obcierać coś? Czy lepiej szukać 205/50???
  5. To ze Świętokrzyskiego jesteś?
  6. Podbijam pytanie kolegi odnośnie ET. Kupiłem felgi z B8 z ET46 i z przodu nie podejdzie pod zacisk 320
  7. Ahhhh, pięknie się trafiło Działaj i pokazuj kreski
  8. A co z B7??? Poszła już???
  9. Rownież na fb kreśliłem Mega efekt
  10. Potwierdzam. Nowych już nie znajdziesz. Jedynie używki, chyba że ktoś ma schowane nówki i chce sprzedać.
  11. On je widział, bo jak zawoziłem tarcze od B6 to B7 pojechałem. Zapytałem czy przetoczy mi te, bo też będę chciał, to mówi, że wolałby nie toczyć takich, bo nóż może się uszczerbić...
  12. Pod względem hamowania to raczej nie ma. Jakbyś jeździł po torze to tak, bo szybciej się będą chłodzić, ale u nas do codziennej jazdy nie ma różnicy. Szybciej się brudzą, no i zależy dla kogo, wizualnie lepiej.
  13. Textar. Brałem kpl z klockami. W b7 mam Zimmermana nawiercane. I ten mój tokarz mówił że nie przetoczy mi ich...
  14. Niestety przy B7 nic nie robiłem. Nie zdążyłem (problemy rodzinne). Za to w B6 miałem podobnie i też okazały się krzywe tarcze. Mają tylko 3 m-ce. Wydaje mi się, że napewno "pomogły" piasty i zwrotnice, które były bardzo zużyte. Więc, w B6 zmieniłem piasty z łożyskami, zwrotnice (używki, ale 200% lepsze niż te co miałem), wahacze i jeszcze przetoczone tarcze i wreszcie spokój. Zrobiłem od wczoraj trasę 1200km i fajnie teraz hamuje. B7 niestety musi poczekać do następnego powrotu. Ale też już czekają piasty z łożyskami, wahacze i tarcze dla pewności też przetoczę..
  15. Łukasz, bardzo duża różnica. Mam lampy przyciemnione i szyby, a teraz widać wszystko jak cofam na miejsce co parkuje. Polecam w 100%. Zapytaj też Marcina @afroo. potwierdzi No i nie ma błędu
  16. Chociaż tyle, że był świadek i zostawił info.
  17. Z nowości wpadł ori moduł bluetooth, z dodatkową opcją słuchania muzyki z telefonu. Dzięki @pila24 A dziś dotarły do mnie żarówki led do świateł wstecznych. Dzięki @afroo. za podesłanie namiarów no i za pomysł
  18. Elegansio
  19. Niby w słońcu ale i tak efekt widać Jakie ledy dałeś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.