Treść opublikowana przez Adam87
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
8J, to zakładam je i myślę, że bedzie dobrze
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
A te najwyżej całe wystawie na sell.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Zawias mam 1bv. Bo mam też do kupienia 215/50. Pomyśleć o nich czy nie ma sensu?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Teraz kolejne pytanie Mam felgi z et30. Opona 225/50 r17 jak się ma do tego et? Nie będzie obcierać coś? Czy lepiej szukać 205/50???
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
To i tak do Ciebie niedaleko
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
To ze Świętokrzyskiego jesteś?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Podbijam pytanie kolegi odnośnie ET. Kupiłem felgi z B8 z ET46 i z przodu nie podejdzie pod zacisk 320
-
Audiczka b7 1.8t quattro - 244Km - 359Nm by Misieqq7
Ahhhh, pięknie się trafiło Działaj i pokazuj kreski
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Ładnie Ci wyszło
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
A co z B7??? Poszła już???
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Rownież na fb kreśliłem Mega efekt
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Fajne koło, aż szkoda na zimę
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
Potwierdzam. Nowych już nie znajdziesz. Jedynie używki, chyba że ktoś ma schowane nówki i chce sprzedać.
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
On je widział, bo jak zawoziłem tarcze od B6 to B7 pojechałem. Zapytałem czy przetoczy mi te, bo też będę chciał, to mówi, że wolałby nie toczyć takich, bo nóż może się uszczerbić...
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Pod względem hamowania to raczej nie ma. Jakbyś jeździł po torze to tak, bo szybciej się będą chłodzić, ale u nas do codziennej jazdy nie ma różnicy. Szybciej się brudzą, no i zależy dla kogo, wizualnie lepiej.
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Textar. Brałem kpl z klockami. W b7 mam Zimmermana nawiercane. I ten mój tokarz mówił że nie przetoczy mi ich...
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Niestety przy B7 nic nie robiłem. Nie zdążyłem (problemy rodzinne). Za to w B6 miałem podobnie i też okazały się krzywe tarcze. Mają tylko 3 m-ce. Wydaje mi się, że napewno "pomogły" piasty i zwrotnice, które były bardzo zużyte. Więc, w B6 zmieniłem piasty z łożyskami, zwrotnice (używki, ale 200% lepsze niż te co miałem), wahacze i jeszcze przetoczone tarcze i wreszcie spokój. Zrobiłem od wczoraj trasę 1200km i fajnie teraz hamuje. B7 niestety musi poczekać do następnego powrotu. Ale też już czekają piasty z łożyskami, wahacze i tarcze dla pewności też przetoczę..
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Kamil wyjaśnił
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Łukasz, bardzo duża różnica. Mam lampy przyciemnione i szyby, a teraz widać wszystko jak cofam na miejsce co parkuje. Polecam w 100%. Zapytaj też Marcina @afroo. potwierdzi No i nie ma błędu
-
Błękitne A4 B7 2.7 tdi V6 2x s-line manual :)
Chociaż tyle, że był świadek i zostawił info.
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Z nowości wpadł ori moduł bluetooth, z dodatkową opcją słuchania muzyki z telefonu. Dzięki @pila24 A dziś dotarły do mnie żarówki led do świateł wstecznych. Dzięki @afroo. za podesłanie namiarów no i za pomysł
-
A4 b7 BRD by Adran_
Elegansio
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Dzięki
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Masz może jakiś link??
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Niby w słońcu ale i tak efekt widać Jakie ledy dałeś?