Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. No Darek, kontuzjowany, a tu tyle roboty odj**ane Jeszcze przodzik S-line i malina będzie Szwagier też zadowolony
  2. U mnie to tak wygląda... 55% przyciemnienia
  3. Aj aj aj, widze, że będzie się działo
  4. Leszku, twoje B7 kilka razy było widać jako 'poglądowe'
  5. Wiem Norbi Sam teraz robiłem klime w B6 jak byłem w PL. W tamtą stronę było troche gorąco, ale na powrocie...
  6. I to jest prawdziwe czyszczenie klimy
  7. Ja już jeżdżę ponad 3 lata na ciemnych i jest ok
  8. W sumie racja Jak ktoś już dotąd doczyta to już będzie wiadomo chodzi Pzdr Damian, na jedno to dobrze, że nie dali rady szkoda tylko teraz twojej kasy na naprawę tego.
  9. To zmień też swoją, żeby nie było "paniki"
  10. Były poprawki po modach Też się liczy, żeby mod był w 100% zaliczony
  11. A gdzie Ty widzisz tu porównanie do budowlańców???? Uważasz, że jak jest otwornica to tylko do ścian lub czegoś podobnego??? Dziwnie naskoczyłeś na kolegę, który poprostu chciał podzielić się informacją.
  12. U mnie na podwórku
  13. Karolku, czas tak leci... Niby 2 tyg byłem a zleciało jak 2 dni.. tu jakieś sprawy, coś przy samochodach... i już... cza wracać Będę w sierpniu raczej na 3 tyg to się zgadamy. Bo teraz miałem załatwień z działką a w sierpniu już spokój
  14. A no widzisz...nie tylko Ciebie nie odwiedziłem Następnym razem napewno podlecę, bo zrobimy coś z tymi lampami moimi.. bo jak jechałem to błąd się świecił prawie cały czas. No i lipnie świecą w nocy. Dzięki Panowie
  15. Tak wyszło, że już jestem w norwegii. Jeszcze do tego 10 dni kwarantanny. Także mam czas na szukanie czegoś do obu autek
  16. Bajerka Sam mam servotronic u siebie i naprawdę jest różnica
  17. Dzięki Zakładaj i wrzucaj foty do tematu
  18. Dzięki Dokładnie taki był zamiar. Tylko optycznie
  19. Odpisałem 5 min później... Nie doszło????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.