Treść opublikowana przez Adam87
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Łukasz jak masz et 43 to weź z 13mm z tyłu i będzie baja. Z przodu tak z 10mm.
- B7 Crew
-
B7 Crew
No pewnie znajdziesz coś bliżej, ale lepiej zrobić to tak jak trzeba. Kabel przeciągnąć dalej o 1m to nie tak dużo, a będzie bezpiecznie. Z tego co kojarze to zapalniczka nie jest stała, więc gdyby tak było to pod zapalniczkę weź.
- B7 Crew
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Co ori to ori
-
A4 B6 AVF sedan LY7Q [by Pklima91] QUATTRO_BOSE
To weź się dowiedz, żeby było wiadomo i wtedy będzie można porównywać inne preparaty.
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
Aha, no właśnie się zastanawiałem bo widać na nim odpowietrznik. Super sprawa, że osobno będą działać Czekam na fotkę i ocenę efektu pracy Pzdr
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
Z tyłu będą obydwa zaciski hamować, czy ten szary jest tylko od ręcznego?
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
Hebelek konkret
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Sądząc po tym zdjęciu to chyba już niżej nie będzie?? Czy będzie???
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
Jak sie sytuacja poprawi to też się pisze na jakiś zlocik w Oslo
- B7 Crew
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Właśnie ładnie wygląda To jeszcze podrzuć linka i będzie bajka
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Kurła, to tanio. Musze zmienić w B6, bo tu też mam taką samą jak w B7 i jest zimna jak skur....
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Powielam moje pytanie
-
B6 DIVISION
Dam znać po podpięciu
-
B6 DIVISION
Kamil, chodzi mi o to, że teraz nie działa mi pogrzewanie szyby i grzane siedzenia. Dlatego pomyślałem, że jest moze panel od b7.
-
B6 DIVISION
Panowie, powiedzcie czy jak się wrzuci klimatronik z B7 to nie działa tylko grzanie szyby czy coś jeszcze?
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
Dzięki Ma niby być nie modzone ale czas pokaże
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
Zawsze to jakieś wyjście skoro masz za wysoko. Spróbuj i daj znać czy zadziałało.
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Wiadomo, że zdjecie nie odda tego co jest na żywo. Ale twoje też są fajne nawet na focie
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
U mnie też chyba wrzucę talerzyki na przód bo jednak tył bardziej siedzi.
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Ja pier**le, ale Karolku pięknie siadło kółeczko
-
SHADOWLINE B8 3.0 TDI Quattro [in progress] = Pompei = Brakes 356/330 = AKTYWNY WYDECH =
No autko fajne Niech cieszy, choć szkoda B7, ale nie ma co płakać... Powodzenia w modach
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Pasuje Jakie koszta?