Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Łukasz jak masz et 43 to weź z 13mm z tyłu i będzie baja. Z przodu tak z 10mm.
  2. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie byłem pewny, teraz już tak
  3. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No pewnie znajdziesz coś bliżej, ale lepiej zrobić to tak jak trzeba. Kabel przeciągnąć dalej o 1m to nie tak dużo, a będzie bezpiecznie. Z tego co kojarze to zapalniczka nie jest stała, więc gdyby tak było to pod zapalniczkę weź.
  4. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Z zapalniczki możesz. A najlepiej jakbyś wziął odrazu z bezpieczników i zrobić bezpiecznik do tego.
  5. To weź się dowiedz, żeby było wiadomo i wtedy będzie można porównywać inne preparaty.
  6. Aha, no właśnie się zastanawiałem bo widać na nim odpowietrznik. Super sprawa, że osobno będą działać Czekam na fotkę i ocenę efektu pracy Pzdr
  7. Z tyłu będą obydwa zaciski hamować, czy ten szary jest tylko od ręcznego?
  8. Hebelek konkret
  9. Sądząc po tym zdjęciu to chyba już niżej nie będzie?? Czy będzie???
  10. Jak sie sytuacja poprawi to też się pisze na jakiś zlocik w Oslo
  11. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Na jakimś forum vw kiedyś znalazłem takie. Moze Ci się przyda.
  12. Właśnie ładnie wygląda To jeszcze podrzuć linka i będzie bajka
  13. Kurła, to tanio. Musze zmienić w B6, bo tu też mam taką samą jak w B7 i jest zimna jak skur....
  14. Powielam moje pytanie
  15. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dam znać po podpięciu
  16. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kamil, chodzi mi o to, że teraz nie działa mi pogrzewanie szyby i grzane siedzenia. Dlatego pomyślałem, że jest moze panel od b7.
  17. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, powiedzcie czy jak się wrzuci klimatronik z B7 to nie działa tylko grzanie szyby czy coś jeszcze?
  18. Dzięki Ma niby być nie modzone ale czas pokaże
  19. Zawsze to jakieś wyjście skoro masz za wysoko. Spróbuj i daj znać czy zadziałało.
  20. Wiadomo, że zdjecie nie odda tego co jest na żywo. Ale twoje też są fajne nawet na focie
  21. U mnie też chyba wrzucę talerzyki na przód bo jednak tył bardziej siedzi.
  22. Ja pier**le, ale Karolku pięknie siadło kółeczko
  23. No autko fajne Niech cieszy, choć szkoda B7, ale nie ma co płakać... Powodzenia w modach
  24. Pasuje Jakie koszta?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.