Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Dzięki Przyjadę w lato to pofoci się trochę
  2. No ładnie się świeci
  3. Krzysiu tu masz porównanie przodu z talerzami z b5 i ori..
  4. To już wiem jakie koszty się szykują
  5. U mnie też będzie trzeba poprawić sanie i wahacze. Ile wahacze alu? To jest wszystko w tej cenie co pisałeś wcześniej???
  6. Pewnie podjebka tak jak lotka z tyłu e dobrze jest
  7. Dziękiza miłe słowo A listwy są raczej z s4 bo niewiem a poprzedni właściciel tak opisał. Ale na 90% to właśnie te.
  8. Zderzaki narazie zostaną te brakuje mi tylko prawej kratki z przodu, a tak to są ok Garaż będzie obowiazkowo, dwustanowiskowy plus miejsce na jakiś warsztat żeby nie stać odrazu przy samochodzie. Myślałem nad wymiarami 8x10. Konstrukcja stalowa. Dzięki Krzysiu Mam niby nie modzić tutaj (aż tak bardzo) ale zobaczymy jak to będzie Do Bukowiny jadę B7 bo bliżej jest, a mam tylko tydzień wolnego, to sama droga zajęłaby mi 2 dni w dwie strony.
  9. Dzięki Karolku Problemu nie będzie do której graty kupić.... do obydwóch jeśli oczywiście fundusze pozwolą, bo jak narazie zapowiada się duuuża inwestycja
  10. Widząc temat b6 to duuuużo się zmieni nawet jak już jest sporo Gratki furki i powodzenia w modach
  11. Zgadzam się w 100%, niestety taka prawda, ale satysfakcja gwarantowana bez zwrotu pieniędzy
  12. Co potrzeba do takiej operacji? Zmienię to bo zawsze będzie problem. Kupie taki przełącznik jak Ty chyba ostatnio kupiłeś..
  13. Dokładnie, wieku nie oszukasz
  14. A da się zamienić ten system na manualny?
  15. Bo a co z moimi czujnikami w takiej sytuacji jakbym zmienił na bix?
  16. Błotniki do malowania nawet na klamce prawy przód widać już bąble Od spodu jest ok. Zobacze jeszcze pod listwami jak to wygląda, ale to już koło lata. Przyjade do pl to popatrze na wszystko.
  17. Dzięki Moja jest z końca 2004 roku i ma już 335k km mniej już nie będzie
  18. No i elegancko
  19. Nie powiem, że nie ma pomysłów bo są....
  20. Plan zakładał bez modów Możemy robić swoje auta w części serwisowej tylko. Ale wszystko jest co trzeba. Szafkę z kluczami przytargam swoją i mozna działać
  21. Raczej podkładek gumowych Zgadnijcie dlaczego tutaj jest podnośnik z tyłu ten czerwony a ja na lewarku Niiiskoooo
  22. Dzięki napewno będzie mnie wozić Nie pracuje w bmw choć mam do czynienia z nowymi
  23. Wyposażenie nie jest złe, a nawet już sporo ma trochę zabawy i będzie bajka Kolorek na super plan jest taki właśnie, żeby pojeździć nim długo, bo sporo km tutaj robie i chciałem właśnie coś takiego. Choć na początku w grę wchodziło tylko b7 to po kilkunastu wiadomościach z @Norbas przekonał mnie do B6. Na początku szukałem tylko z Q, ale cieżko było znaleźć i było sporo z AUT. Pisałem nawet pytanie nt skrzyń automatycznych, co i jak. Summa summarum trafila się ta i jest
  24. Dzięki Damian Wiem, że mody uzależniają już jeden model jest dopieszczany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.