Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. W tym linku co podałeś jest wszystko co chciałoby się wiedzieć Tego tyłu plastikowego nie trzeba demontować. Ja zdemontowałem, ale nie potrzebnie.
  2. Adam87 dodał opinię Hugo dot. grafika w 20"
  3. Mam lampy H7 to moge Ci pożyczyć na czas malowania, ale niewiem czy Ci podejdą...
  4. Czyli po nocach można śmigać
  5. Niestety, ale tak może być
  6. Taka lawetka w kielcach
  7. A mnie się podoba tak jak jest teraz z chromowanym znaczkiem I Kamil ma rację... kobity się nie znają
  8. Serwis obowiązkowo Ja jeszcze tego archoila nie wlałem, ale się wleje i jeszcze jak faktycznie coś daje to już musowo... Grill ładnie teraz pasuje do całości, nawet do nazwy tematu Pozdro
  9. Darek wygrałeś Żonka pewnie powie mi tyle odcieni ile ja znam wszystkich kolorów Ja mam 45% przepuszczalności.
  10. Zadowolenie małżonki najważniejsze U Ciebie jak zwykle świetna robota Na zlot którym przyjeżdżacie???
  11. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie czy top tether pasuje z avanta do sedana????
  12. Czasami tak na styk się wjeżdża
  13. Łukasz, zrób ciemne Erwina dziewczyna przyciemnia szyby to zadzwoń tam.
  14. Autko super Modów sporo zrobione przez poprzedniego właściciela ale i sporo przed tobą... Także powodzenia Felgi możesz pomalować w grafit. Ja mam matowe w kolorze L7ZJ
  15. Artykuł w miarę pomocny, tylkl nadal niewiem. Pisze tam, że nawet 6-7 metrów trzeba zostawic, ale niektórzy zostawiają 4. Dokładniej to tak......... Mam działkę 22m szeroka na 140m długa. Oczywiście przy drodze. Teraz szukamy projektu na dom i wlaśnie nie wiemy ile zostawić obok przejazdu do tyłu w razie gdyby np któreś z mioch dzieciaczków chciało postawić domek z tyłu. Działka cała budowlana, więc możliwości są. Wypatrzyłem projekt domu gdzie szerokosć to 12m czyli z jednej 4m a z drugiej zostanie około 6m. Tylko akurat drzwi do kotłowni będą od strony tej ew. drogi. Wiadomo, że nikt nie będzie się kłucił ale chodzi o prawo.
  16. U mnie z tależykami to wogule byłaby miazga. Niejedno skrzyżowanie w Kielcach trzeba by po deskach pokonywać Może, aż tak to nie, ale było dużo ostrożności
  17. Powitać Panowie jak to jest z drogą do działki do tyłu. Ile muszę zostawić legalnie, żeby można było dojechać do tej z tyłu? Działka ma 22m szerokości.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.