Treść opublikowana przez Adam87
-
Montaż isofix na fotelu pasażera
W tym linku co podałeś jest wszystko co chciałoby się wiedzieć Tego tyłu plastikowego nie trzeba demontować. Ja zdemontowałem, ale nie potrzebnie.
- IMG_20190322_110216
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Mam lampy H7 to moge Ci pożyczyć na czas malowania, ale niewiem czy Ci podejdą...
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Czyli po nocach można śmigać
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Ładnie Łukaszu, ładnie A ten brud na aucie
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Niestety, ale tak może być
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
A gdzie śnieg
-
Strefa Śmiechu
-
A4 B6 1.9 170 E4J S-line(S4) / wnętrze b7/b8 / kiera b8 ścięta / 320mm / Q5 19 cali / B12 Pro Kit / led a6 c6/Car Audio System
Ważne, że autko śmiga bezawaryjnie
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Foty mega Ale samo autko
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
- Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
A mnie się podoba tak jak jest teraz z chromowanym znaczkiem I Kamil ma rację... kobity się nie znają- Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Serwis obowiązkowo Ja jeszcze tego archoila nie wlałem, ale się wleje i jeszcze jak faktycznie coś daje to już musowo... Grill ładnie teraz pasuje do całości, nawet do nazwy tematu Pozdro- A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
Pięknie- SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Darek wygrałeś Żonka pewnie powie mi tyle odcieni ile ja znam wszystkich kolorów Ja mam 45% przepuszczalności.- SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
To teraz bez dyskusji... Czarnula = czarne szyby- [B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
- [B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Zadowolenie małżonki najważniejsze U Ciebie jak zwykle świetna robota Na zlot którym przyjeżdżacie???- B7 Crew
- Szara A4 1.8T / Stage II / S-Line / Quattro Swapped
Czasami tak na styk się wjeżdża- SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Łukasz, zrób ciemne Erwina dziewczyna przyciemnia szyby to zadzwoń tam.- A4 b7 Avant 1.8t bfb #200hp #FWD #Recaro#19"3SDM 0.01
Autko super Modów sporo zrobione przez poprzedniego właściciela ale i sporo przed tobą... Także powodzenia Felgi możesz pomalować w grafit. Ja mam matowe w kolorze L7ZJ- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Artykuł w miarę pomocny, tylkl nadal niewiem. Pisze tam, że nawet 6-7 metrów trzeba zostawic, ale niektórzy zostawiają 4. Dokładniej to tak......... Mam działkę 22m szeroka na 140m długa. Oczywiście przy drodze. Teraz szukamy projektu na dom i wlaśnie nie wiemy ile zostawić obok przejazdu do tyłu w razie gdyby np któreś z mioch dzieciaczków chciało postawić domek z tyłu. Działka cała budowlana, więc możliwości są. Wypatrzyłem projekt domu gdzie szerokosć to 12m czyli z jednej 4m a z drugiej zostanie około 6m. Tylko akurat drzwi do kotłowni będą od strony tej ew. drogi. Wiadomo, że nikt nie będzie się kłucił ale chodzi o prawo.- Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
U mnie z tależykami to wogule byłaby miazga. Niejedno skrzyżowanie w Kielcach trzeba by po deskach pokonywać Może, aż tak to nie, ale było dużo ostrożności- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Powitać Panowie jak to jest z drogą do działki do tyłu. Ile muszę zostawić legalnie, żeby można było dojechać do tej z tyłu? Działka ma 22m szerokości. - Black panther 1.9 TDI BKE by Darek