Treść opublikowana przez Adam87
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Tak to ciężko wywróżyć. Jak się bedziemy widzieć to zobaczymy A nie obciera koło o nadkole?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Czyli muszą być 2
-
Muzyka w naszych autkach
Fajna składanka HARDSTYLE @the_naturat_com coś dla Ciebie I coś do pooglądania
-
Spociki w Kielcach
No ja już 21 grudnia będę to jak komu pasuje. A będę w mieście bo do dentysty ide
-
Spociki w Kielcach
Jeszcze Głowice było ciężko znaleźć. Erwin jeździł szukał i większość popękana już z wyglądu. Przed ostatnią znalazłem niedaleko, niby dobra ale po sprawdzeniu na gorąco były pęknięcia. I oddałem ją, ale mieli jeszcze jedną i ta już jest ok. Także głowica będzie gotowa na czwartek. Dół silnika już gotowy. Pompa oleju zmieniona. Cylindry wyhonowane. Sprzęgło kpl. nowe, jest. Na przyszły tydzień chyba będzie gotowy
-
Spociki w Kielcach
Zapytam czyj to z czystej ciekawości
-
Spociki w Kielcach
Nie będę wyposzczególniał każdego punktu, ale argumenty dosadne, także rozumiem To jeszcze tylko jakiś spocik w tym roku ogarniemy i będzie gitarka
-
Spociki w Kielcach
@MARCIN607 ta b7 co mówisz o niej to może być z Górna, ale nie ma go na A4K. Popytam, dowiem się więcej... Tak ogólnie to nie planujesz zmienić super extra wypaśnej Skody na audi???
-
A4B7 1.8t Avant 2xSline Multitronik
Super autko Może kiedyś uda się zobaczyć na żywo. Pozdrawiam i bezawaryjności życzę
-
A4 B6 Avant by FrondSide
- B7 Crew
- B7 Crew
- Pytanie o uszkodzenia pojazdu.
A znowu też odwrotnie widziałem, autko miało pękniety klosz i maska zagieta, zderzak cały! i poduchy wywalone. Także loteria...- Tacierzyństwo
Panowie jak myślicie, czy ten fotelik będzie dobry dla mojej córuni??? Używał ktoś? Fotelik samochodowy ONETO3 Kinderkraft 9-36 kg 7636574373 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 510 zł - Fotelik samochodowy ONETO3 Kinderkraft 9-36...- B7 Crew
- [AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
To miałeś roboty Ale fakt jest taki, że młotkiem po samym błotniku się jedzie- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
No to mam podobnie..- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
No chodzi o to że najgorzej nie, choć czasami denerwuje mnie turbinka, że tak późno wstaje- A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
O to to... święte słowa...- [AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Nie taki diabeł straszny jak go malują Są patenty na lżejsze odkręcenie (wybicie) tej śruby- Audiczka b7 1.8t quattro - 244Km - 359Nm by Misieqq7
Pięknie świecą- A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Gumowe??? Może nie masz dobrze odpowietrzonych- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Dokładnie, mój motorek jest reanimowany A kiedyś się pomyśli nad innym silnikiem jakby ten miał znowu jakieś dziwne humory- A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Ja też mam 320/288 po zmianie z 312/255 i wyczuwam różnice po zmianie. Zobacz sobie awaryjne hamowanie, czy jest różnica- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Niestety nie mogę.. musi być dyzel Żonce lepiej się jeździ ON