Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Chciałoby się mieć jak fabryka wypuściła, ale niestety realia są inne Więc, trzeba tak jak mówisz... eliminować po kolei co nie pasi Aha, foteliki piękne
  2. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No a nie możesz całkiem wywalić??? Ja też mialem problemy, kupiłem nawet 2 chłodniczke za suma sumarum 600zł a i tak w tym roku poszło wszystko w .uj
  3. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tomuś, pewnie żeby było lżejsze
  4. Jeśli podoba Ci się to go zostaw
  5. Zrób tak jak u mnie jest
  6. No bajeczka jest
  7. Obejrzałem Dużo racji w tym filmiku. Tyle, że u mnie doszlo dużo innych rzeczy i faktycznie myślę nad wymianą słupka. A raczej napewno zmieniam. Ten mi tak podpasował, nawet było dzwonione no i wał np. nie jest nowy ale z młodszego modelu. Niewiem jak z korbowodami. Też pewnie nie nowe. U mnie np. trzeba jeszcze honować cylindry bo 2 sa porysowane jedna panewka też więc komplet do wymiany. Pompe oleju zrobić. Oczywiście głowice. Mam niby tanio od BMN napewno do sprawdzenia i fajnie jakby np. uszczelniacze nowe dać. Nie mówiąc o mniejszych rzeczach, uszczelkach i wogule. Łukasz ma też słupek ale pompa oleju jeszcze stara. Ogólnie z tego co kojarze to chyba tylko głowice robił, choć nie pamiętam co dokładnie. @Gremlin0209 daj znać.
  8. Koledzy pytanko.. A co myślicie o takiej opcji??? SILNIK BRD 2.0 TDI 170 KM, AUDI A4 A6 8217689724 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 3000 zł - SILNIK BRD 2.0 TDI 170 KM, AUDI A4 A6...
  9. Da się rade Zawsze można zmienić na coś innego
  10. Dół silnika jest ok. Jeszcze zobaczymy jak turbo bo było regenerowane ale po takich spalinach z płynem i olejem to różnie może być. Zaczęło się od tego że ubywało płynu chłodzącego i kopcił na biało i to tak, że robiła się zasłona dymna podejrzewałem uszczelkę ale niestety realia są gorsze Dzięki Darku.. Głowicę już mam tylko, że od BMN z 2008 roku. Ciekawe czy będzie pasować. Z kosztami to niewiem jak wyjdzie. Jest słupek u Łukasza, głowica po remoncie, ale niewiem czy może zrobić poprostu swój motorek i mieć 100% pewność na wszystko. Jestem w kontakcie cały czas z Erwinem, który robi mi autko, więc decyzja może ulec zmianie.
  11. Aha to będę szukał. Czyli lepiej nie brać tego z BMN??
  12. Eee to tak to niee. To wolałbym 3.0 TDI. Ale narazie ten trza zrobić
  13. To głowica pasuje z AVF do BRD???
  14. Masakra jest jeszcze do tego wisienka na torcie. W smoku było takie 'coś'
  15. Głowica wygląda tak W tej sytuacji pytanie. Czy głowica od BMN pojedzie do BRD???
  16. Będę w PL dopiero 20 grudnia
  17. To wszystkiego najlepszego
  18. Niestety nic. Stoi narazie. Żonka ma auto zastępcze, ja za granicą, więc na spokojnie. Erwin miał inne autka do roboty np. Karola Po niedzieli rusza z moim bo do 29 listopada musi być skończony. Damy radę..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.