Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Oby Będzie dobrze To tylko Żonka mówi że koniec dokładania na jakieś bajery.....
  2. Całkiem sporoale jest ogarnięty cały motor
  3. Pięknie Jeszcze miejsce na drobniaki zostało Tak dla ścisłości, to jak jest zamocowane??? Myślę nad takim czymś u siebie od dawna tylko niewiem jak zrobić. Myślałem wkomponować przycisk esp bodajże od c6 w panel klimy miedzy przyciski od szyb. Ale chyba gra nie warta świeczki skoro można tak.
  4. No mam taką nadzieję No i modów to be continued choć koszty spore
  5. Hejka Autko zrobione i jutro do odbioru. Wreszcie jeszcze olej zmienić już na odpowiedni. Nowych (używanych po regeneracji) części lista jest całkiem spora. Można powiedzieć, że silnik zbudowany od nowa, łącznie z kpl sprzęgłem, które też zmieniłem. Ja dopiero w Polsce będę w sobote to będę wiedział coś więcej. Ogólnie ciężko było znaleźć dobrą głowice dlatego ten czas nie jest zadowalający, ale tak jak mówiłrm żonka miała czym śmigać więc bez stresu. Głowica dopiero piąta okazala się dobra. Jedna (chyba trzecia z kolei) była prawie dobra, bo nie była popękana i na sprawdzaniu na zimno też była ok, dopiero na gorąco ukazały się niewielkie pęknięcia. Pewnie dla jakiegoś handlarza byłaby ok, bo z rok może wytrzyma. A ja chciałem mieć dpbra w 100%. W ASO za nową powiedzieli 9000zł. Dużo za dużo. Wszelakie panewki, uszczelniacze, zimeringi, śruby, nakrętki itd itp są nowe. Pompa oleju zmieniona. Bose na pokładzie ciekawy jestem jak to teraz gra Wrzucę kilka fotek jakie przysłał mi mój mechanik. Aha no i nie kopci Więcej napisze i fotki jak będę już w domku. Stay tuned
  6. Adam87 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Napisz do @Dev
  7. To w teorii ma się tak... Jedzie gość i nie ma kierunku, stoję bo może jechac dalej w swoje lewo. Ma kierunek w prawo, wyjeżdżam śmiało
  8. Super Norbercik wyszły klameczki
  9. No może być. A jak inni się piszą na to????
  10. To jeszcze zobaczymy koło której.
  11. To muszę do Kamila napisać kiedy dokładnie jemu pasuje...
  12. Niedziela? WTC? Po południu? Jak będzie ładnie
  13. Również mam heble od @rs dziadek. Polecam jak najbardziej
  14. A ktoś się pisze jeszcze???
  15. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
  16. To zakładaj swój temat
  17. Fiu fiu Aż z Laponi takie prezenty? Świetnie
  18. Jak Ci się dobrze jeździ B8 to sobie jeździj. Ja osobiście też jeździłem B8 i nie jest to co u mnie. Ostatnie najlepsze A4? B6/7 A to, że są stare to niestety taka kolej rzeczy. Ile jest starych aut co lepiej się prowadzą od swoich nowszych modeli? W h*j. Sorki @pksmlody za niepotrzebny spam.
  19. Aż się łezka w oku zakręciła.. Ale co prawda to prawda..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.