Treść opublikowana przez Fish1991
-
A4 B6|Woda na dywaniku pasażera
to jest ten odpływ. takie czarne coś pod podstawką. Robiłem to w tamtym tyg u siebie.Woda stała u mnie na równi z podstawką
-
A4 B6|Woda na dywaniku pasażera
Cześć . Kolego wyciągaj akumulator i pod nim masz spust wody który najczęściej jest zatkany przez jakieś liście i igły z drzew. Woda zejdzie i przestanie wlatywać do auta. Jest też to częsty objaw parowaniem przedniej szyby.
-
Problem z przyśpieszaniem
Jak wyżej kolega napisał. Popraw znaki to może ktoś zrozumie i pomoże.......
-
Montaż rekuktora
reduktor podpina się pod układ chłodzenia. najczęściej wstawia się jakiś trójnik na wężu i już. Nie słyszałem żeby ktoś podpinał reduktor pod chłodniczkę oleju ale może jestem niedouczony
-
Bi-xenon a halogen- różnica odbłyśników między lampami
Kolego tak nie zrozumiałem dokładnie o co pytasz ale odpowiem : jeśli chodzi o xenony w Adui a 4 b6 są niby dwa rodzaje Bix ma większe szkło 3" + w środku w projektorze siedzi przesłona ,palniki w tych lampach powinny być d2s choć już różne rzeczy widziałem.. Ogólnie zestaw świeci słabo jeśli chodzi o światła mijania ma natomiast super drogowe. Zwykły xenon to projektor ze szkłem 2,5 cala nie posiada przesłony ogólnie świeci jak na te czasy bardzo słabo nawet nowy. Ogólnie wąsko i krótko. Siedzi tam palnik d1s. rozbierając te dwa projektory na części pierwsze to żadna cześć nie jest zamienna.
-
Niebieski dym z rury
Cześć. Nie widzę tu nic niepokojącego =) Jak byś miał jakiś problem ze szczelnością to kopciłoby cały czas i to konkretnie.
-
[B6 TDI PD] Problemy z turbo, brak mocy
Cześć. Na początek obejrzyj przewody podciśnienia. Sterowanie gruszką od turbo może gdzie się przełamał i zasysa lewe powietrze. Kiedyś tak miałem.
-
Odpowietrznik Reflektorów
Kolego masz bi-xenon czy xenon. ? jeśli masz Bi-xenon to wyciągasz lampy wykręcasz regulacje odpowiedzialną za góra -dół i wymieniasz oring i powinno być git.
-
Bujanie silnikiem przenosi się na cała budę
kolego poduszki sprawdzone ?
-
Tylna wycieraczka po raz kolejny
Cześć. Wymiń silnik koszt około 150 zł w IC. Naprawa raczej nie ma sensu. Pewnie przecieka płyn do silniczka bo ja u siebie tez probowałem ratować ale dziwna konstrukcja w środku. Ogólnie mi zamiennik chodzi już ponad rok i nic się nie dzieje. Ale w sumie zajrzeć możesz
-
navigation plus aux problem
mam RNS-D niestety
-
Kabel aux
kolego udało Ci się to podłączyć ?
-
navigation plus aux problem
drodzy koledzy może ktoś podpowie jak w tym beznadziejnym navi plus podłączyć aux. Zakupiłem taki kabel https://allegro.pl/oferta/aux-line-wejscie-vw-mfd-audi-navigation-plus-jack-8601265596 podobno żółtego kabla nie trzeba podłączać. wtyczka ku zdziwieniu pasuje ale muzyki brak. Może ktoś miał taki kabel u udało mu się to podłączyć. Sam sprzedawca umywa ręce. Opowiada o jakiś opcjach których nie m u mnie w tej navi. może ktoś ma sprawdzony sposób na podłączenie auxa pod te ....navi. HELP
-
[ALL TDI PD] Głowica z mosiężnymi tulejkami pompo-wtryskiwaczy
Cześć. Kolego co prawda u siebie nie robiłem ale mój kumpel miał rok temu podobny problem w avf. Wtedy mu doradziłem żeby zregenerował głowice i z głowy. Ogólnie po naprawie 0 problemów. używane to loteria. A jak oddasz do dobrego człowieka który regeneruje to będziesz miał pewność że jest szczelna i nic cię nie zaskoczy po 3 miesiącach. Ważne żebyś znalazł dobrego fachowca bo jak ktoś piszę ze zregeneruje głowice za 3-4 stówy to takich omijać. Pewna regeneracja na dobrych częściach to około 6 stów. Ja bym regenerował. Przy okazji sprawdź stan pompek i wałka rozrządu jaki stan krzywek. Jak to ogarniesz to nie ma siły musi chodzić. te silniki są naprawdę mocne jak się o nie dba.
-
A4 b6 wahacz dolny banan przód
Kolego ze zdjęcia wynika że masz poważny problem. Całe mocowanie masz wyrwane. Ale może się mylę. Niech się inni wypowiedzą.
-
Włączający się alarm.
Koledzy pomóżcie jak wyłączyć alarm z poziomu vag ? Ostatni strasznie świruje, znany temat na forum. Potrzebuje instrukcji krok po kroku co trzeba wpisać żeby to wyłączyć . z góry dziękuje za pomoc.
-
[B7 BRB] Drgania po odpaleniu, przy schodzeniu z obrotów
Cześć. Poduszki do sprawdzenia. Jak nie to winne mogą być uszczelki pod wtryskami. Telepie troche na biegu jałowym czy tylko przy schodzeniu z obrotów ?
-
bixenon problem.
yhm. raczej muszę się ich jakoś pozbyć bo jak ustawie bixa tak jak powinien byc to drogowe halogenowe wala po ziemi. Soczewka swieci wyzej niz halogen, Na adapterze nie mam zadnej regulacji, Jak wygląda taki rezystor? Podpowiesz cos więcej ? Można zrobić coś takiego domowym sposobem. Bo jak odłączyłem halogen to osłona od bixa była w jednej lampie opuszczona cały czas. Czy jak podłącze taki rezystor to powinno się wszystko zachowywać jak przy podłączonej żarówce? dzięki za wszelkie wskazówki.
-
bixenon problem.
Witam koledzy potrzebuję małej porady jestem świeżo po moim nowym projekcie mianowicie w ori lampach bixa a4 b6 wymieniałem projektory na a4 b8 lift na adapterach.Wszystko ładnie pięknie świeci bosko ale problem w tym że światła bixa i długie halogenowe nie zgrywają się. W sumie mi to nie przeszkadza chciałbym je odłączyć tylko jest błąd spalonej żarówki . Jak to obejść ???
-
D3S xenon barwa
ustawiał mi ostatni diagnosta wiec chyba są dobrze
- D3S xenon barwa
-
D3S xenon barwa
-
D3S xenon barwa
Na moje oko palniki które mam już od roku świecą barwą około 5000k czyli taki jasny biały z lekką poświatą żółtego. :) Mam kolego z pracy który ostatni wymienił palniki w swoim a4 b8 na philipsa 6000k vite coś tam i faktycznie u niego barwa jest chłodniejsza ale płaci za palniki około 7 paczek wiec ja sobie odpuszczam :D
-
D3S xenon barwa
ja co prawda mam auto a4 b6 ale lampy mam przerobione. Mam dokładnie te same palniki co Ty Osram cold blue intense 6000k kupione w IC. Na początku nawet myślałem że to jakaś podróba ale weryfikowałem na stronie osram. Jakiś czas później zgłębiłem temat dowiedziałem się właśnie że d3s jest pozbawiona rtęci która we wcześniejszych wersjach np d1s d2s dawała dużo zimniejsze światło. Na Twoim miejscu bym już nic nie zmieniał. One się trochę jeszcze wypalą jak już wspominali koledzy wyżej ale idealnego zimnego światła nie uzyskasz.
-
D3S xenon barwa
Kolego muszę Cię rozczarować. D3s nie ma rtęci w środku i dla tego barwa jest bardziej ciepła. Mam ten sam problem z owymi palnikami. Liczyłem na idealnie zimna barwę a tu zonk. Po wygrzaniu u mnie niewiele się zmieniło. Jak byś miał palnik d1s to co innego. Wtedy miałbyś wpadający w niebieski kolor.