Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fish1991

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Fish1991

  1. myślę że w dzień takie zdjęcie nie miałoby sensu edit żarówki ledowe też są nielegalne i może polecieć dowód. to samo co zenon.
  2. co prawda zdjęcie nie pochodzi konkretnie z mojego przerobionego auta ale forum mazda3. oczywiście palnik hid. wiec nie wiem czy faktycznie takie gówno. u siebie mam dokładnie ten sam efekt. myślę że opcja warta przemyślenia. Miłego dnia
  3. Jak ma już wymęczone odbłyśniki to co by nie wsadził to będzie lipa. zazwyczaj lampy słabo świecą bo są zmatowiałe klosze i lustra. Moim zdaniem na ledy szkoda kasiory. Dobry zestaw kosztuje około 3 stów to mniej więcej połowa co by zapłacił za przerobienie lamp z fabrycznie nowymi projektorami. + hid a jakoś świecenia bez porównania. Ostrość i linia odcięcia w tych projektorach jest naprawdę dobra. Duży plus jest własnie że w tym projektorze jest gładkie szkło.
  4. Cześć. Myślę że najlepszym rozwiązaniem jest wymiana projektora na bi-xenon mini h1/ halogen. Możesz w ten projektor włożyć normalną żarówkę i świeci też spoko. Ale jak włożysz palniki hid to już je zostawisz bo świeci rewelka. Do tego dodatkowo polerka lamp. Koszt takiej przeróbki to około 6-7 stów z palnikami hid lecz to zależy od firmy która przeprowadza taka operacje. Ja osobiście mam ori xenon w a4 b6 przerabiany przez kolego z forum na projektor hella 3 + palniki d3s i mój zestaw wypada słabiej niź przeróbka którą przeprowadziłem w aucie żony (MAZDA 3) mam własnie zainstalowany projektor z linka który umieściłem. Mini H1 BI-XENON - Soczewki samochodowe HID BI XENON HIDRETROFIT.PL Zobacz Mini H1 BI-XENON (6, 6.0, bixenon, H1, łatwy, mini, montaż, projektory, soczewki, soczewkowe) oraz pełna ofertę w kategorii Łatwy montaż, PROMOCJA, Soczewki. Sklep hidretrofit.pl przedstawia soczewkę która... .
  5. Cześć. W lampie powinna być dźwignia do przestawiania przesłony na UE. Byłem kiedyś w posiadaniu lamp z soczewką od angola z audi a4 b6 i tam było takie rozwiązanie.
  6. Fish1991 odpowiedział(a) na Wyku temat w Audi A4 B6
    Kolego masz te ramiona w oryginale ? Bo ja kupiłem takie z allegro zamiennik i mi nie dociskało to do szyby. dopiero przeróbka dała jakiś efekt . Może borykasz się z tym samym problemem i uważasz że pióra są do d*py i do tego jeszcze drogie..
  7. Panowie. Zgrzyt przy odpalaniu był spowodowany najprawdopodobniej luźnym paskiem. Kupiłem nowy napinacz w komplecie z paskiem INA.(stary napinacz był dojechany i grzechotał ) Po założeniu i napięciu paska przy odpaleniu klimy zgrzyt nie występuje ale problem dalej jest . Mianowice sprężarka hałasuje na wyłączonym ECON. Jak włączę klime hałas ustaje. Po dłuższej jeździe na działającej klimie czasami słychać kompresor a czasem nie. Ogólnie stawiam na sprzęgło. Przy wymianie paska zauważyłem spory luz na kole kompresora. Oczywiście sam kompresor obraca się bez oporów. Ale jak poruszam prawo-lewo kołem to wyczuwam spory luz + taki stukot. Wczoraj jednak stwierdziłem że zwalam pasek bo auto na wyłączonym ac chodzi bardzo brzydko. ? Nie wiem czy temat bede ruszał w tym roku czy wstrzymam się do kolejnego sezonu ale napewno podzielę się co było nie tak. Jeśli chodzi o klimę w audi to chyba najbardziej powalone auto jakie miałem ale też jedyne w którym nie odczuwam spadku mocy kiedy chodzi (jeśli chodzi )
  8. Witam. Koledzy mam problem z klimatyzacją. Jak wyłączne econ to przez chwilę mam zgrzyt jak by się kompresor zacirał i po chwili się uspokaja. Klima chłodzi. Kompresor był regenerowany rok temu przed sezonem. Klima czyszczona. Chłodnica I osuszacz nowy. Jakieś pomysły?
  9. Fish1991 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Spotkałem się z małym problemem otóż wymieniłem w swoim aucie dekory z smutnych czarnych na szczotkowane alu. Wszystko super pięknie tylko sprzedawca zapomiał mnie poinformować że osłona biegów pochodzi z automatu a ja mam manual i nie mogę zamontować mieszka. Spotkał się ktoś z taką sytuacją ? Może ktoś się orientuje czy można kupić taki plastik do zamocowania mieszka lub może pasuje od innego modelu ? Za wszelkie rady i ciekawe pomysły z góry dziękuje.
  10. Fish1991 odpowiedział(a) na kylo1991 temat w Audi A4 B5
    Bosma spoko.
  11. sory miałem na myśli własnie skraplacz nie parownik .
  12. Panowie. Mam bardzo duże doświadczenie jeśli chodzi o klimatyzację w naszych pojazdach. Robiłem czyszczenie już dwa razy. Sprężarki w naszych autach działają cały czas. Jeśli Econ jest aktywny to sprężarka pracuje sobie na 15% procent swoich możliwości. Oczywiście jeśli w układzie nie gazu szlak ja trafi. Kiedy to się stanie nie ma reguły Ja kupiłem auto z rozwaloną klima. Złożyłem wszystko do kupy i jeździlem. W pewnym momencie gaz mi uciekł. Jezdzile prawie dwa dni bez czynnika. Później naprawiłem nieszczelności. Zatankowalem gaz i wszystko było git. Drugi raz 3 miesiące temu urwalem przewód od klimy. Przejechałem 15 km bez czynnika i sprężarka poszła się je ac. Tak że nie wiem od czego to zależy
  13. Jak chcesz zrobić klime na glanc i zamierzasz autem jeździć dłuższy czas to : Kompresor regenerowany. Wymiana dlawika Wymiana osuszacza. Jeśli kompresor Ci się zatarl to również wymiana parownika lub porządne płukanie. Nie wspomnę już o czyszczeniu całego układu z opiłków. To najlepiej robić samemu wtedy wiesz ze masz zrobione dobrze. A wcale nie jest to takie trudne.
  14. Kolego myślę że dobrym rozwiązaniem będzie zakup regenerowanej. Ja kupiłem właśnie taką z allegro od firmy która zajmuje się takimi rzeczami. Gwarancja i nowe części to co przemawia za regeneracja. Dałem 5 stów po zwrocie swojej staje części. Chodziła mi dwa lata lecz zatarla sie bo urwalem przewód I wylecial gaz. Gdyby nie to pewnie dalej by wszystko chodzilo.
  15. Fish1991 odpowiedział(a) na Jano8504 temat w Audi A4 B5
    Co było powodem wycięcia jeśli można spytać ? Ja na Twoim miejscu nic bym nie sprzedawał tylko wysłał do wyczyszczenia i założył z powrotem do auta .
  16. Fish1991 odpowiedział(a) na Fish1991 temat w Audi A4 B6
    Niestety ale przetwornice + żarniki są oryginalne wiec odpada . Zresztą na poprzednich żarnikach i przetwornicach była ta sama moc czyli ujowa .
  17. Fish1991 odpowiedział(a) na Viktor0792 temat w Audi A4 B6
    Dla świętego spokoju zakup ten model osram https://allegro.pl/osram-d1s-xenon-xenarc-original-zarnik-palnik-35w-i6425826536.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&gclsrc=aw.ds&ds_rl=1262553&ev_campaign=_mtrzcj_chemiakcesor_pla_akcesoria_samochodowe&ev_adgr=Main_adgroup&gclid=CjwKCAiAs8XiBRAGEiwAFyQ-eloXaorONI2PX7AIojV4H0aJEJHfqrfHRavqPk3HOdWHxTLT-1NLihoCsYUQAvD_BwE
  18. Fish1991 odpowiedział(a) na Viktor0792 temat w Audi A4 B6
    Ja osobiście zakładałem do tych lamp oryginał philips 4300k i przetwornice nigdy nie padły. Myślę że chodzi tu o barwę a nie o markę. Ale to tylko moja opinia.
  19. Fish1991 odpowiedział(a) na Viktor0792 temat w Audi A4 B6
    Kolego jeśli masz zwykły kseonon i siedzi tam przetwornica Valeo 12 pin to nie zalecam Zakładanie zarników o podwyższonej barwie bo przetwornice Ci siada po tygodniu lub przy pierwszym odpaleniu świateł. Znam kilka potwierdzonych przypadków gdzie właśnie tak się stało. Te przetwornice są słabe i dedykowana do niej barwa to 4300k.
  20. Fish1991 odpowiedział(a) na Fish1991 temat w Audi A4 B6
    Dowiemy się niedługo. Lampy są w drodze do eksperta.
  21. Fish1991 odpowiedział(a) na Fish1991 temat w Audi A4 B6
    Dla porównania wrzucam fotkę po założeniu lamp z anglika (przedstawione na Europę) które mam na zastępstwo. I w sumie dużej różnicy nie ma
  22. Fish1991 odpowiedział(a) na Fish1991 temat w Audi A4 B6
    Dobrze że są osoby które podzielają moje zdanie. Dziś wysyłam lampy do Pana Grześka. Podzielę się po zabiegu efektami.
  23. Fish1991 odpowiedział(a) na Fish1991 temat w Audi A4 B6
    Ale czy według Ciebie świeci ok czy powinno być bardziej intensywne światło? Bo może coś ze mną jest nie tak a tak poważnie to uważam że świeci mało intensywnie
  24. Fish1991 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam forumowiczów. Panowie temat jest taki, xenon jest słaby nie wiem czy to ja mam pecha czy co ale od początku. Wienialem oryginalne projektory xenon na hella intemo. Robił mi kolega z forum. Efekt dużo lepsze światła lecz dalej taki niedosyt. W tym roku wymieniłem przetwornice + nowe zarniki ds3 cbi. Efekt taki ze światła są tylko nieco bardziej białe. Ogólnie problem tkwi w tym że światła są takie metę. Nie mam tej ostrości. Musi być naprawdę ciemno żeby było widać ta linie odcięcia. Wrzucam fotę jak to wygląda pod ścianą. Co może być nie tak bo nie mam już siły. Czy to może być wina elektryki? Może za małe napięcie czy coś z masą? Dodam że odblysniki wyglądają ok. Nie są wypalone czy coś. Soczewka jest czysta. A efekt jak by lampy świeciły na 70%. Porównując to z innymi xenonami to u mnie brak jest tej ostrości, mocy. Czy jest ktoś z okolic Warszawy co mógł by mi pomóc? Bo. Mi ręce opadają....
  25. pewnie coś koło 3 tauzenów :). Ale na tych z ubezpieczalni trzeba uważać . Miałem przypadek z Mazdą zony . Baba skasowała lekko błotnik tył i zderzak . Przyjechał gość z ubezpieczalni i wycenił mi na 2.5 tys hahah . zadzwoniłem na infolinie przyjechał gość drugi raz wycenił na 3 tys . Wkur. sie wstawiłem do warsztatu znajomego w łomiankach pod warszawą . Wycenili szkodę na 5.5 tys + dostałem nowe zastępcze auto na 3 tyg + w bonusie poprawili co nie co i co najważniejsze auto zrobione jak trzeba a nie na odpier.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.