Treść opublikowana przez Noix
-
Atrapa maski
Witam, istnieje atrapa maski sline? czy po prostu zwykła, a profesjonali sprzedawcy na allegro opisują je czasem jako sline? Wiem, że S4 jest inna, chodzi mi o zwykła vs sline pozdrawiam
-
B6 DIVISION
powiedz mi gdzie to zrobic, pierwszy raz o tym slysze i chce to zrobic w kodowaniu radia czy gdzies indziej?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
hmm? z tego co wiem to wahacze, amory, sprężyny są te same
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
witam, ciezko jest mi przekopac 53 strony tematu, ale potrzebuje spis wszystkiego co jest potrzebne do swapa ośka - quattro, żeby niczego nie pominąć. W weekend jadę oglądać jednego swapa i nie chcę niczego pominąć.
-
Skrzynia GMV od 2.0TFSI
Witam, czy ktoś wie jakie są przełożenia w skrzyni GMV? Przekopałem całe google, ale nic nie znalazłem. Znalazłem swap Q na tej skrzyni od 2.0tfsi i chciałbym zrobić adaptacje tego do mojego bexa.
-
A4 B6 Avant BEX Quattro by Noix
Dzisiaj auto dostało instalację LPG przygotowaną pod max. 280km, teraz można taniej jeździć
-
sportowe katalizatory magnaflow .
ja w chwili obecnej muszę zrezygnować, wakacyjny fundusz mi nijak nie pozwala teraz na zakup kata ? myślałem, że trochę dłużej będzie trwało szukanie tej ilości osób.
-
sportowe katalizatory magnaflow .
okej, widze ze wpisales mnie na liste wiec super, sa 4 osoby jak na razie, czasowo mi sie nie spieszy
-
sportowe katalizatory magnaflow .
Do kiedy zbieracie liste? Dziś 1.8t z DP przeszedł przegląd ledwo, z łaski pana sprawdzającego samochód - przeszedł tylko dlatego, że mam nowe hamulce i zawias przód tył. Będę potrzebował takiego sportowego kata, ale jeszcze nie teraz bo mam sporo innych wydatków. pod koniec roku raczej dopiero bym zainwestował
-
Zamówienie grupowe zestaw montażowy FMIC 1.8T, 2.0TFSI
Jak ktoś będzie montował do 1.8t to proszę o informację. Mi się chyba montaż trochę przeciągnie więcej niż się spodziewałem - turbo od jakiegoś czasu puszcza olej, nie są to duże ilości, ale w tym momencie nie mam środków na regeneracje (a wolałbym od razu zrobić hybrydę) a nie chce nowego fmica dowalić olejem.
-
Zamówienie grupowe zestaw montażowy FMIC 1.8T, 2.0TFSI
przecież wiem o tym...
-
Zamówienie grupowe zestaw montażowy FMIC 1.8T, 2.0TFSI
coś wiadomo na temat flansz? doślą czy jak?
-
A4 B6 Avant BEX Quattro by Noix
oczywiście, doszedł fmic. Plany były, że dopiero końcem roku albo 2k19, a tu się trochę zmieniło Montować będę w lipcu
-
A4 B6 Avant BEX Quattro by Noix
Auto właśnie wróciło od mechanika nowe wahacze przód SKV, amortyzatory przód tył Sachs 1BE, sprężyny Eibach Pro Kit, downpipe, odbój silnika, swap hebli na 320/288 i ramki klubowe 3d
-
Zamówienie grupowe zestaw montażowy FMIC 1.8T, 2.0TFSI
Czyli musze czekać na flansze i tak planowałem dopiero w okolicach wakacji zakładać oczywiście gratisy firmowe też dali
-
Zamówienie grupowe zestaw montażowy FMIC 1.8T, 2.0TFSI
fota co ja dostałem do 1.8t obejm jest 6, flanszy nie ma. w którym miejscu powinno być miejsce na gniazdo mapsensora tak w ogóle?
-
Zamówienie grupowe zestaw montażowy FMIC 1.8T, 2.0TFSI
super, czekam na paczke
-
Dobrzy chiptunerzy
Witam, poleca ktoś coś w okolicach krakowa lub bielska? vtech wiem, że masówka, a może compsport? są w krakowie i w bielsku. widziałem też Ładyga Serwis w Krakowie, niby opinie pozytywne, ktoś korzystał z ich usług? mam 1.8t bex z fmic i downpipe i trzeba w końcu mapke robić. dodam, że będzie lpg.
-
Zamówienie grupowe zestaw montażowy FMIC 1.8T, 2.0TFSI
biorę
-
A4 B6 Avant BEX Quattro by Noix
Stwierdziłem, że jak robić zawieszenie to zrobić je raz a dobrze, a więc springi eibachy nie wlecą na amory 1ba tylko wlatuje komplet sachs 1be + talerzyki b5 jutro rano odstawiam auto do mechanika, wlatuje cały zawias, heble, dp
-
Zamówienie grupowe zestaw montażowy FMIC 1.8T, 2.0TFSI
A ja mam pytanie - czy pasuje to p&p do a4b6 1.8t? Słyszałem, że nie zawsze idealnie pasuje. Pytanie numer dwa, do jakiej mocy ogarnia ten ic?
-
A4 B6 Avant BEX Quattro by Noix
Witam, blisko rok temu zakupiłem swoją A4 B6 z silnikiem 1.8t o oznaczeniu BEX. Zaraz po zakupie nie leciałem od razu z modami, bo nigdy nie wiadomo jakie figle sprawi nowo zakupiony samochód Produkcja wrzesień 2003, pierwsza rejestracja październik 2003 Po zakupie pierwsze co poszło do wymiany to sonda lambda przed katalizatorem - był wsadzony jakiś zamiennik i ciągle walił błędem. Wleciała ori używka i śmiga + oleje filtry itd. Następnie oryginalny rozrząd, zakupiony tutaj na forum Wyposażenie, jakie posiada samochód: -kierownica trójramienna drewniana -gałka zmiany biegów sportowa drewniana -brak oznaczeń z tyłu -RNS-D + zmieniarka -Nagłośnienie Bose -siedzenia sportowe, półskóra z alkantarą, podgrzewane, pompowane lędźwia -pełny pakiet światło -kolorowy FIS -Solardach -W tylnym podłokietniku uchwyty McDonalds + worek na narty -Lusterko wewnętrzne fotochrom -Dekory drewno -Elektryczne szyby przód i tył -Fabryczny alarm -Pełny pakiet światło -Schowki pod siedzeniami przednimi -Fabrycznie przyciemnione szyby -Lusterka elektryczne, podgrzewane -Czujnik zmierzchu + Coming/Leaving Home -Felgi biedronki Na biedronkach były opony letnie w stanie do wywalenia, pojeździłem na nich do września 2017 i wleciały zimówki Nokian WR-D4 205/55 r16. Z modów, które szybko wykonałem to montaż cyfrowej zmieniarki Yatour w pełnej opcji tj. SD+pendrive+aux+Bluetooth i wnętrze w ledach Na wiosnę wleciały felgi 18" sline ori Audi kozaaa! Teraz czas na najbliższe plany, które będą pomału realizowane -Katalizator out, wstawienie Downpipe - już jest i czeka na montaż - zrobione, czerwiec 2k18 -SAI out -Sprężyny Eibach ProKit - na początek zobaczę jak będą się sprawować z amorami 1BA, są różne opinie. Sprężyny też już są i czekają na montaż - zrobione, czerwiec 2k18 -Komplet wahaczy przód, SKV od dystrybutora na forum - będą na dniach. - zrobione, czerwiec 2k18 -Odbój silnika, mój rozwalony - już jest - zrobione, czerwiec 2k18 -Swap hamulców 320/288 + nowe klocki Ferodo - już jest, będą malowane na kolor miedziany - zrobione, czerwiec 2k18 -LPG z zapasem do 280km - zrobione, sierpień 2018 To są na razie plany, które będą robione na 100% w najbliższym czasie Teraz czas na to co mam w głowie - realizacja raczej koniec 2018 lub dopiero 2019 rok -Amory 1BE, jeśli 1BA ze springami Eibacha odmówią posłuszeństwa - jednak zmieniłem amory od razu, zrobione, czerwiec 2018 -Czarna podsufitka Sline -Kierownica trójramienna Sline z a4b7 z multifunkcją + gałka zmiany biegów - zrobione częściowo, na razie kierownica marzec 2019, gałka luty 2020 -Jeśli chodzi o silnik to na pewno wleci fmic, coś się pomoduje i celuję w ~250km -Sline zewnętrzny - zrobione częściowo, zderzak tył, lotka, listwy drzwi marzec 2019 -Swap Quattro - zrobione, październik 2020 -Pełna korekta lakieru -Tempomat - zrobione, marzec 2019 -Xenon/Bixenon?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
dziękuję kolego, w takim razie zamawiam cały zestaw skv
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Właśnie chyba je wybiorę, bo jest najwięcej pozytywnych opinii. Natomiast chciałbym się dowiedzieć, czy zmieniać końcówki drążków na jakieś lepsze np Lemforder? Podobno te w zestawie nie są jakieś super.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
chciałbym wymienić komplet wahaczy w a4 b6 i teraz nie wiem... z tańszych lepiej master sport czy skv? obie cieszą się dobrą opinią, ale skv częściej