Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DonDżonson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DonDżonson

  1. Dzięki wielkie za opinię. Właśnie tak coraz bardziej dochodzę do wniosku że zbytnio nic nie uzasadnia ceny obecnej S4. Dla ciekawości skonfigurowałem Macana S i katalogowo wyszedł również taniej? A raczej nie odbiega jakością i jakoś tak przyjemniej się obcuje z Prosiakiem, niż w że tak powiedzieć zwykłej A4 tylko z mocniejszym silnikiem, zważywszy właśnie na takie minusy jak śmiesznie mały bak, jakość też jak już gdzieś czytam nie do końca ta. BMW odrzuciłem z 2 względów, brak klimatyzacji 3 strefowej i brak możliwości zamówienia alcantary, a jeśli skóra to z wentylacją której w 3ce również nie ma. Więc jedynie oczekiwanie na nowy model, a to pewnie jeszcze trochę potrwa bo nie zanosi się żeby w tym roku było można choćby dokonać zamówienia. Ale ogólnie wrażenia z BMW bardzo pozytywne. RS3 fajne, czy nawet chcąc budżetowo S3 i niby wszystko ok, ale zwróciłem uwagę że np wysiadając musze się schylić bo haczę głową. Ogólnie też obawiam się jakbym dziecko musiał wozić z tyłu w foteliku, to może nie być zbyt kolorowo, bo miejsca na nogi tak sobie, a zazwyczaj jak sam się wpasuję i mam jeszcze luz, to już dziecko w foteliku ma mało miejsca na nogi. Więc faktycznie z tyłu tak średnio, bo też siadając ja zapieram się głową o podsufitkę (a to chyba siedziałem w wersji bez panoramicznego dachu, więc z tym jeszcze będzie gorzej). Jak dla mnie to jest samochód typowo 2 osobowy z okazjonalnym przewożeniem więcej jak 2 osób dorosłych, a nawet jak tylko jednego pasażera i dziecko musi iść na tył to ono ma mało miejsca.
  2. Z wyświetlaczem jest to klimatyzacja 3 strefowa, bez wyświetlacza 1 strefowa, dostępne poza pakietem Sline
  3. Jedno że nie interesuje mnie raczej używane. Zresztą z ciekawości wrzuciłem w otomoto wyszukiwanie C7 która spełniałaby moje oczekiwania i takich samochodów jest w obecnej chwili 0. Więc nawet biorąc to pod uwagę nie ma w czym wybierać. A drugie że nie widzę zbytnio potrzeby kupowania większego samochodu, zważywszy że takie mam. Jakbym celował w o rozmiar większe to pewnie bym szedł w BMW 540i które uważam że jest ciekawsze od A6 przynajmniej C7
  4. U nas póki co jeszcze jest. Tez słyszałem że eSki mają być w TDIku?? więc sądzę że ostatnia chwilą żeby zamówić z 3.0 TFSI tyle że uważam że z cena trochę popłynęli. Swoją drogą 2.0 TFSI też po wprowadzeniu nowych norm podobno ma być słabszy i mieć 245 KM.
  5. przynajmniej do końca czerwca było 16%, nie wiem czy nadal utrzymane. W dwóch różnych salonach na wstępie przekazywali taką informację, więc to raczej z automatu.
  6. Zastanawiam się nad wymianą jednego z samochodów. Jedną z opcji jest A4 pierwotnie myślałem nad 2.0 252 KM. Jednak z racji że apetyt rośnie w miarę jedzenia, i użytkowania 6 cylindrowych bokserów, zacząłem myśleć nad S4. I tu pojawiły się pewne ale, a mianowicie pierwsze brak możliwości zamówienia ogrzewania postojowego, co mnie zdziwiło z racji że w S5 jest taka możliwość. Kolejna i mały bak paliwa który jak dla mnie przekreśla trochę sens poruszania się z większymi prędkościami na trasie musząc odwiedzać stacje pewnie góra co 300 km. Jak to wygląda faktycznie u was z zasięgiem przy pokonywaniu dłuższych tras z większymi prędkościami i tak samo jazda na co dzień. Co w ogóle skłoniło was do zakupu S4, bo konfigurując ten samochód stwierdzam że Audi bardzo wysoko się ceni w przypadku modeli eS. Konfigurując podobnie wyposażonego Merca C43 AMG można wyrwać o ok 20 tys mniej, nie mówiąc już o C400 który ma ten sam silnik tylko w słabszej wersji, jednak którego wcale wolnym samochodem też nie można nazwać, a tu oszczędność będzie na poziomie kolejnych kilkudziesięciu tys. Zatem z jakich przyczyn Audi wygrało z konkurencją, czy może jednak na eSkę było można wywalczyć sporo większy rabat niż jak za zwykłe A4 (przynajmniej na dzień dzisiejszy w przypadku A i S oferują mi ten sam % od ceny katalogowej) czy może jakoś się to zmieniło i na dzień dzisiejszy jest taka różnica na ten model na tle konkurencji. Bo z ekonomicznego punktu widzenia na chwilę obecną nie widzę podstaw żeby wybrać S4 mogąc mieć coś podobnego, w dodatku z większym bakiem i wspomnianym ogrzewaniem postojowym i oszczędzając jednak sporą sumę. Bądź jeśli jednak coś miałoby przemawiać za Audi to czy nie wybrać jednak 2.0 TFSI 252KM, który jakby nie patrzeć wolnym samochodem też nie jest, w dodatku jakby wrzucić mu jakiś programik.
  7. Witam jestem z okolic Poznania i zastanawiam się nad wymianą jednego z obecnych samochodów na nowy i rozważam A4, mam nadzieję że forum pomoże mi podjąć decyzję, a cyz na tak czy nie to się okażę?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.