Treść opublikowana przez DonDżonson
-
Regeneracja felgi domowym sposobem...
Albo się pobawić samemu, albo dać do do jakiegoś warsztatu do malowania
-
Regeneracja felgi domowym sposobem...
Rozumiem że chodzi żeby ją w miarę doczyścić. Jaki rozmiar? W zmywarkę wejdzie?
-
wynajem samochodu Sewilla
Brałem kiedyś w Rentalcars. Generalnie bez większych problemów, w sumie z nimi chyba żadnych jedynie wziąłem coś na wzór viatoll na przejazdy przez mosty, co miało być darmowe i tylko później rozliczane za ilość przejazdów, jak się okazało przy oddawaniu samochodu że była opłata stała za każdy dzień. Jednak bez większych problemów dogadaliśmy się z wypożyczalnia i zwrócili ów kwotę, więc obyło się bez ingerencji w Rentalcars. Co do czy warto wcześniej czy nie to trudno ocenić, zawsze może zdarzyć się okazja i na dzień przed czy w danym dniu będzie taniej niż jak dokonywaliśmy rezerwacji z rocznym wyprzedzeniem. Tyle że idąc z marszu zawsze może okazać się że jednak nie ma samochodu jaki byś chciał i robi się problem. Więc zależy na ile jest co to niezbędne. Jeśli nie ma problemu i jesteś w stanie poczekać dzień czy dwa, bo w między czasie nie jest bardzo potrzebny to spoko. Jak jednak wyjazd jest uwarunkowany od posiadania konkretnego samochodu to jednak bym nie ryzykował. Też jeśli podróżujesz np z dziećmi rezerwując wcześniej unikniesz czesci formalności które załatwi się już podczas rezerwacji, jak z marszu to jednak może potrwać to dłużej.
-
Ceny paliwa marzec 2026
W ciągu tygodnia trochę spadło, ale ropa droższa niż benzyna
-
RS4 B9 Nardo Gray
Tutaj to jest procedura ale zakładania rękawiczek jakby bez których nie dało się jeździć?
-
B9 Fellows
Nie w Audi ale też VAGa wymieniam tył z klocki tarcze tak mniej więcej 2 razy częściej niż przód
-
Bang & Olufsen - optymalne ustawienia
Ale gdzie jest powiedziane że niby ASS gra lepiej od B&O? Na pewno nigdzie ja nic takiego nie napisałem, bo wręcz tak nie uważam i nawet przez myśl mi nie przeszło że ASS miałby grać lepiej niż B&O. Tylko właśnie do tego zmierzałem jak gra ten ASS, czy do można powiedzieć żeby coś pograło, żeby nie jechać w totalnej ciszy przejdzie, czy jednak jest porażka, bo przykładowo już słuchając np informacji drogowych ciężko zrozumieć co mówią, bo tak zniekształca czy trzeszczy.
-
Czujniki ciśnienia
A B9 ma w ogóle czujniki kontroli ciśnienia, czy tylko wskaźnik spadku ciśnienia działający w oparciu o czujniki ABS/ESP mierzący różnicę w obrocie koła? Bo przynajmniej ja w konfiguratorze nie widziałem, jedynie w RS4
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Ale tam właśnie masz opcje po jakim czasie same będą sie usuwały że skrzynki odbiorczej. Co do szybkości iOS12 to w iP6s w porównaniu z iOS 11 coś tam, który strasznie mi przycinał, wyłączał aplikacje w trakcie używania, to po aktualizacji mam wrażenie że jest dużo lepiej, więc ja raczej jestem zadowolony.
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
jakiego masz iOSa? W obecnym chodzisz w ustawienia->hasła i konta->wybierasz interesujące cię konto i tam ponownie wchodzisz w ustawienia jego->zaawansowane i tam masz pozycje przenoś usuwane wiadomości do i gdzie je przenosi. Niżej jest Usunięte wiadomości i ustalony czas po jakim ma automatycznie usuwać. Jeśli masz konto skonfigurowane po IMAP to usuwa również z serwera, jeśli pop3 to usuwa wyłącznie w telefonie a na serwerze wiadomości pozostają.
-
Bang & Olufsen - optymalne ustawienia
jak najbardziej, ale z drugiej to można powiedzieć że bida będzie nie dołożyć tak samo innych rzeczy, np w postaci kamery 360, bo to tylko ok 6 tys w porównaniu ze zwykłą kamerą, a ja traktuje to jako bajer, a nie coś co jest mi potrzebne, czy już w ogóle asystent parkowania za niewiele ponad 1 tys, którego i tak nigdy nie użyję bo wychodzę z założenia że tam gdzie sam nie wjadę to nie powinienem się pchać, a też w większości wypadków jednak nie sądzę że system zaparkuje tam gdzie ja jednak daję radę parkować. Więc po co wydawać na coś czego tak nie wykorzystam. Bo na tej zasadzie to bez problemu bym mógł dołożyć pewnie i z dodatkowe 20 czy 30 tys. nawet jeśli odejmuje to itp, to ne zmienia to faktu że do normalnego posłuchania radia raczej wystarczy, czy mp3 jak niekoniecznie masz super jakości. Czy włączenia dziecku audiobooka. Jak problemem jest wygłuszenie to akurat to w miarę łatwo poprawić i to jednak sporo niższym kosztem. Więc jeśli ASS gra znośnie to jak dla mnie wystarczy w samochodzie. A do porządnego i czystego grania to po to wydałem wielokrotność tego B&O na sprzęt w domu i tu faktycznie słyszę, a nawet czuję za co zapłaciłem. Nie wiem jakie podejście mają inni producenci i czy sztucznie poprawiają brzmienie, ale patrząc na Harmana w obecnym BMW 5 stwierdzam że jak dla mnie szału nie robi i gra to bym powiedział przeciętnie.
-
własny olej na serwis
Na pewno dało radę bo kojarzę przynajmniej 3 osoby które przywoziły swój olej
-
RS4 B9 Nardo Gray
jedna wielka ściema z tym spalaniem, wystarczy przyjrzeć się zdjęciu i zauważymy że jeździł na wstecznym, to paliwo płynęło w drugą stronę, stąd taki wynik?
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Ja miałem styczność z kilkoma zawieszeniami o zmiennej charakterystyce tłumienia w innych markach, czy w zwykłym Audi A4, czyli układem regulacji tłumienia bez DRC i zbytniej różnicy między nastawami nie czułem, więc stwierdziłem że to bezsensu skoro nie czuje różnicy. Najbardziej różnice czułem, że faktycznie się utwardza w Leonie Cuprze.
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Turdzi faktycznie jest taka różnica między zawieszeniem bez a z DRC?
-
Bang & Olufsen - optymalne ustawienia
Ja wychodzę z założenia że w samochodzie i tak nie uzyskam bóg wie jakiego brzmienia jedno przez kubaturę, drugie że dochodzi mnóstwo innych dźwięków. I właśnie wydatek jest niewspółmierny do efektów. Jeśli gra przyzwoicie że nie dudni przy normalnym słuchaniu, a jak słucham informacji to rozumiem słowa, to mi wystarcza, wolę właśnie dołożyć 4 tys do sprzętu audio w domu, gdzie te dodatkowe pieniądze dadzą dużo lepszy efekt. Albo na jakieś dodatkowe wyposażenie. Czyli teraz czekać, aż pojawi się nowy konfigurator i podejmować decyzję
-
System operacyjny Android
To chyba jest specjalnie tak zrobione właśnie dla przykładu jak korzystasz z navi żeby nie zasłaniało tego co masz włączone
-
Bang & Olufsen - optymalne ustawienia
Dzięki, czyli rozumiem że tragedii nie ma i żeby posłuchać normalnie radia/muzyki, zrozumieć komunikaty z nawigacji da radę i w razie czego nie będę sobie pluł w brodę, że 4 koła dołożyłem do audio w domu zamiast w aucie?
-
2.0 TFSI 252 KM - zniknął z konfiguracji
Obecnie okres oczekiwania trochę się wydłużył. I właśnie jakoś tak od okresu wakacyjnego jest to kilka miesięcy. Zamówienia przykładowo z przed jakiś 2 tygodni miały termin odbioru na przełom nowego roku.
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Również wychodzę z takiego założenia, isofix jak dla mnie może raczej pomóc niż zaszkodzić, córka jeździ już w foteliku zapinanym na pasy samochodowe, ale nie wyobrażałem sobie zakupu fotelika bez isofixa jeśli ten sam model był również w wersji na isofix. Zawsze to jakieś dodatkowe trzymanie, a w szczególności w przypadku ewentualnego uderzenia bocznego, fotelik nie będzie tak rotowany tylko coś go podtrzyma. Z tego względu również na dzień dzisiejszy wybierając nowy samochód odrzuciłem sporo potencjalnie rozważanych modeli/marek ze względu że chcę też mocowanie isofix na przednim fotelu pasażera.
-
2.0 TFSI 252 KM - zniknął z konfiguracji
Tak. obecny 2.0 TFSI 252KM, po zmianach WLPT będzie miał redukcję mocy do 245KM, zapewne w związku z tym zniknął z konfiguratora. Możliwe że pojawi się dopiero w okolicy 47 tygodnia, bo mniej więcej w tym okresie ma pojawić się konfigurator na model poliftingowy
-
Głośny dyfer torsen w Audi A4 B9 quattro
A tam jeszcze macie na torsenie, czy to ultra które już torsena nie ma?
-
RS4 B9 Nardo Gray
? ja chyba dojrzałem, tylko to Audi mnie powstrzymuje?
-
RS4 B9 Nardo Gray
I jak tu pozostać incognito?? nick inny to chociaż avatar ten sam.
-
RS4 B9 Nardo Gray
Wczoraj widziałem wprawdzie nie twoją, ale też Nardo Gray i wygląda naprawdę super.