Treść opublikowana przez DonDżonson
-
Audi S3 8Y Sportback 2.0 R4 TFSI quattro S-tronic 310KM
jak dla mnie aktywny tempomat w mieście to wspaniała rzecz, praktycznie nic nie muszę robić, a jak już trafi się większy korek to w połączeniu z asystentem utrzymania pasa można praktycznie drzemkę zaliczyć
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
ok tego nie doczytałem Niemniej mi osobiście bardziej leżą te seryjne, przynajmniej jak chodzi o wzór. Jestem ciekaw na żywca, bo tego modelu nie widziałem. Najważniejsze że Ty jesteś zadowolony. Może za jakiś czas jak już się uspokoi uda mi się wybrać na spot zobaczyć
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
@Kosmita rozumiem że Ty masz ET33 przynajmniej takie są normalnie dostępne przy 10" (jeszcze jest ET45). 10.5" jest z ET35, to jednak ta felga i tak wystawałaby bardziej niż 10" ET33 o jakieś 4.5 mm. Chyba że przy tej szerokości i ET byłby problem od wewnętrznej strony że mogłoby obcierać o zawias
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
swoją drogą jaka szerokość felgi?
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
ale przecież przy zmniejszeniu ET i zachowaniu tej samej szerokości felga by odeszła od zacisku więc nie byłoby problemu, że coś będzie obcierać
-
Zmiana opon na letnie 25 luty brak śniegu
zimówka nie oznacza zalet poniżej 0 st C
-
Zmiana opon na letnie 25 luty brak śniegu
Ja bym się jeszcze wstrzymał. Temp nie są na tyle wysokie żebyś musiał się martwić że zimówki zaraz znikną. Nie wiem czy jeździsz za granicę, ale też warto wziąć pod uwagę że choćby w Czechach chyba do kwietnia jest obowiązek jazdy na zimówkach
-
*Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Jak rozważałeś podstawowy wariant to ja bym brał 8. Różnica w cenie niewielka a dostajesz 64GB, w 7 32GB co na dzisiejsze czasy uważam ze to już trochę mało. Wiec w tym wypadku bym bez zastanowienia dołożył. Jak 128 GB to już rozważ czy dołożenie (pewnie koło 500zl) nie jest dla Ciebie jakieś problematyczne. I na plus masz trochę szybsze działanie, indukcyjne ładowanie, pewnie z rok więcej wsparcia iOS. A jak Ci się nie spieszy to niby w marcu (nie wiem na ile to obecnie aktualne) ma być zaprezentowany następca SE w rozmiarze zbliżonym do 7/8 to może on byłby ciekawszy, bądź ceny 7/8 pewnie znów trochę spadną.
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Plusa czy zwykłego? Jakbym osobiście miał coś z tego segmentu to brałbym już 8kę, różnica w cenie niewielka, jeśli podstawowy wariant, to w 8 masz 64GB, w 7 32GB, lepszą kamerę, będzie trochę szybszy, masz indukcyjne ładowanie i możliwość szybkiego ładowania. Jeśli myślisz nad plusem to zastanowiłbym się już nad Xr o ile nie zależy ci głównie na podwójnym aparacie.
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Ale założeniem RS przede wszystkim są lepsze osiągi, wygląd jest rzeczą drugorzędną, tak trochę na dodatek. Rozumiem jakiś niesmak, jednak to są właśnie samochody, które z zasady maja się nie wyróżniać jakoś znacznie, potrafić zginąć w tłumie dla nieobeznanych w motoryzacji. A dla będącego w temacie raczej nie będzie problemu odróżnić taki od zwykłego gnojowkowozu, ups, teraz eSy są też na gnojówkę Ja kupując samochód pierwsze co zrobiłem ściągnąłem oznaczenia modelu żeby Kowalski stojący za mną w korku nie mógł sobie przeczytać co to za model i zaraz wygooglać co to dokładnie jest i ile mogło kosztować. A ktoś kto choć trochę się zna już z daleka będzie wiedział że to jednak nie wersja 150 KM. A dla Audi jest to na rękę, jednak więcej sprzedają zwykłych wersji to maja szanse zarobić na głupim pakiecie bo właśnie wielu będzie się cieszyło że kupił za 1/3 ceny a wyglada jakby miał niewiadoma co. Tych co kupują RSy z kolei raczej nie zniechęci bo nawet jeśli to jednostki, a może właśnie też przyciągnąć bo ktoś kupi niby takie samo jak ma sąsiad i on nie odróżni, tyle ze będzie miał 300KM więcej i różne cuda w środku które na pierwszy rzut oka będą nie do odróżnienia.
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Tylko co z tego? Jeśli ktoś kupuje samochód dla pokazania się to proponuje uderzyć jednak do innych marek. Jakoś mnie mało interesuje czy ktoś sobie sprawdzi i będzie myślał ze mam samochód za 220 tys jak faktycznie dałem ponad 2x tyle, wręcz nawet niech sobie tak myśli. zaraz wyjdzie że dobrze byłoby żeby kupując nie dostawać rabatu bo dzięki temu podnoszę wartość pojazdu w oczach innych mogąc pomachać im fakturą
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Ale że można legalnie wywalić GPFa? Czy tylko że wywalając go normy da radę spełnić? Pytam właśnie w kwestii Niemiec, gdzie takie znaczące zmiany powinny być potwierdzone ponownym przeglądem technicznym i wpisem w dowód rejestracyjny.
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Tyle że usunąć legalnie chyba nie ma możliwości. A robienie tego na własna rękę może skończyć się dość niemiło w razie wykrycia. Może w Polsce nie jest to jakoś praktykowane przez nasze służby, ale za zachodnia granica Policja już chyba częściej skora do wysyłania na takie badania.
-
Poszukuję osób które znają się na prawie skarbowym - Nowy Środek Transportu
Fakturę musisz przedstawić więc skoro tam masz wpisany przebieg, dokumenty już przeszły przez urząd celny to ciężko będzie z tego wybrnąć. Możesz kombinować że niby błędnie było na fakturze, ale trochę śliski temat, bo możesz narobić sobie problemów jak i diagnoście jeśli by ci tak wpisał. Ja osobiście bym nie kombinował.
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
sam problem wynikający z samochodem rozumiem i tu nie ma dla mnie znaczenia czy samochód kosztował 100000 czy 1000000 zł, to tylko rzecz i każda może mieć jakiś problem. Dla mnie chodzi głównie o zwyczajowe podejście ASO, niby RS mają oddzielną obsługę przez dział Audi Sport, ale zbytniej różnicy nie widzę. Czy jak klient wydaje tyle kasy to oczekiwałbym że dając zastępczy nie dostanie się A3 1.2, tylko chociaż coś zbliżonego gabarytowo i nie w wersji bieda i nie w najsłabszej wersji silnikowej. Wychodzi że niezależnie ile się wyda w danym salonie to tak samo prosi się o wszystko i większość wykonywana jest na zasadzie prób i błędów. A klient i jego spostrzeżenia są totalnie olewane.
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
I na pierwszym zakręcie się zabić. w zeszłym roku ASO tak mi zrobiło geometrię ze wyjeżdżając po jakimś 1 km jak miałem łuk to mnie by obróciło jadąc jakieś 40km/h gdzie normalnie bez większych problemów przejeżdżam go z prędkością ok 60km/h. Jak pojechałem na geometrię to każde koło swoim życiem tu negatyw, tu pozytyw, tu zbieżne, tam rozbieżne. To nie jest naprawa i robienie czegoś żeby zaoszczędzić, tylko żeby mieć zrobione jak należy.
-
Zniwelowanie krawężnika - prośba o poradę
można próbować coś takiego jak zaproponowane powyżej. A ten wjazd to jest oficjalnie, czy tak sobie wymyśliliście żeby tam zrobić wjazd? Jak w planie/na mapce jest przewidziany wjazd w tym miejscu, to zgłosić się do zarządcy drogi/gminy i powinni dostosować. Ścinać we własnym zakresie bym odradzał, ktoś życzliwy może donieść i będziesz odpowiadał za niszczenie mienia
-
Audi RS5 F5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI - żaba
Dokładnie, dla mnie również wydech w RS5 jest cichy i w każdym trybie nadaje się do jazdy na codzień. Obecnie w RS3 z GPFem jest już na tyle komfortowo nawet na dynamic że nie widziałbym problemu jeździć na tym trasy. Natomiast tryb zawieszenia już w dynamic jest nieprzyjemny, w szczególności kiedy jedzie się drogą z poprzecznymi nierównościami i cały samochód jak dla mnie podskakuje. Na trasę nie wyobrażam sobie na tym jechać, bardziej odpowiadał mi comfort na dalsze przemieszczanie się z większymi prędkościami czy na miasto.
-
Audi RS5 F5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI - żaba
Ja pisze o 2.5 montowanym w RS3 i TTRS. RS5 jeździłem i nie powaliła mnie, znaczy na trasy bardzo fajnie bo nie meczy, ale w trybie sportowym mogłoby być trochę głośniej. Nie kojarzę jedynie czy to był seryjny wydech czy sportowy i nie mam porównania z wersjami przed 2018.
-
Audi RS5 F5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI - żaba
Dźwięk totalnie przytłumiony w porównaniu z wcześniejszą wersją i według pojawiających się testów osiagi również spadły
-
B9 Fellows
tam masz średnie spalanie 7.7, 17.7, czy może 27.7??
-
B9 Fellows
W VW w 2013 miałem coś takiego, wiec raczej to żadna nowość. Akurat mi to nie przypadło do gustu bo sporo hamuje silnikiem.
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
AMG GTR fajniejsze??
-
Uchwyt na telefon
nie mówię że 100 zł, ale piszesz że max 30, może przy tych 30 zł już coś da się w miarę rozsądnego znaleźć, ale poniżej powiedzmy w budżecie 15-20 zł bym miał obawę co do jakości tego. Taki wspomniany tu Samsung kosztuje coś między 50-60 zł więc niewiele więcej, a jest pewny. Osobiście już dołożyłbym tyle i kupił coś sprawdzonego/jakościowo pewnego.