Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DonDżonson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DonDżonson

  1. 99% nie można. W ogóle grupy w iOS to jakieś nieporozumienie. Z poziomu tel nie ma możliwości dodania. A logujac się na koncie też kontakt trzeba tworzyć na nowo w danej grupie, bo z ogólnej książki nie ma możliwości dodania do grupy
  2. W sensie chodzi ci żeby nie musieć dodawać każdego poszczególnie? Chyba obecnie nie ma takiej możliwości, bo patrze nawet jak stworzy się w kontaktach grupę to nie można wybrać żeby wysłać do wszystkich jej członków
  3. to przelewaj 20K pln? może nawet dorzucą ci w prezencie 2 dodatkowe felgi?
  4. Ktoś może powiedzieć jak wygląda różnica między tymi dwoma lakierami. Daytone widziałem na jakiś samochodach natomiast z Quantum się nie spotkałem. W konfiguratorze wygląda jakby był on bardziej grafitowy i matowy, jak to wygląda w rzeczywistości. Jak z jego jakością i podatnością na uszkodzenia?
  5. o wiele bardziej wolałbym matrixy od zawiechy adaptacyjnej. Która też jak dla mnie i tego co oferuje nie jest tego warta. Gdyby była to pneumatyka gdzie mogę regulować prześwit to może jeszcze bym się zastanawiał, ale raczej i tak wolałbym najpierw lepsze światła a ewentualnie myśleć czy wysupłam dodatkowo na zawias. w A4 podstawowa to nawet nie jest 2 strefowa tylko 1
  6. do konfiguratora wrócił 2.0 w wariancie 190 KM w połączeniu z ręczną skrzynią biegów i automatem
  7. w powiadomieniach możesz każdą aplikację ustawić czy i jak ma się pojawiać
  8. Jak dla mnie wspomniane 100 tys mało realne przy tym nakładzie prac, ja bym założył jeszcze raz tyle. Choć wszystko też zależy od standardu wykończenia, bo tu rozrzut jest ogromny.
  9. Ja mam informację po wysłaniu zapytania do importera. Też w Niemczech ponoć nie mają określonego terminu wprowadzenia tego modelu, więc jeśli to prawda to raczej bym się nie spodziewał. Choć wszystko może się zmienić z dnia na dzień, bo generalnie rozchodzi się o kwestie WLPT, więc na sprawę od niech niezależną. W Porsche silnik ten dostał już homologację bo ponoć Macan fizycznie ma być dostępny jeszcze w tym roku, więc kto wie, może w Audi też pójdzie
  10. A skąd ta informacja, bo ja mam info z Niemiec że raczej nie prędko, a dzisiaj z polski że być może początek 2019
  11. A4 przynajmniej w polskiej dystrybucji nie posiada czujników kontroli ciśnienia jedynie wskaźnik ciśnienia działający w oparciu o czujniki abs i różnicy obrotowej kół
  12. 2.0 245KM póki co niby dopiero w 2019?
  13. Ja nie twierdzę że okazji nie będzie, bo pewnie nie jedna warta rozważenia się znajdzie, chodzi mi bardziej że raczej u nas nie ma co liczyć na okazje jak w prawdziwy black friday za wielką wodą
  14. A ile lat już pachnie tą nowością?
  15. Ale na jakiej zasadzie dwa konta? Możesz dodać kolejne konto w ustawieniach i kontach jeśli chcesz
  16. To zależy bo jak np samochodowa ładowarka do telefonu o wartości 50 zł byłaby przeceniona o 100 zł to bym się nie obraził i nawet wziął 2... tysiące sztuk? Oczywiście czemu nie korzystać, ale siedzieć i szukać żeby np komplet felg o wartości powiedzmy 8-10 tys wyrwać o 50 czy 100 zł taniej to raczej średnia okazja. Dla mnie poziom tego typu promocji w naszym kraju najbardziej obrazuje choćby to że taki black friday u nas to jest week, month, a pewnie wktorce i pojawi się black friday year?? Jak tyle niby ma trwać promocja, to ci sprzedawcy chyba by musieli, albo kraść albo nie wiem skąd brać te produkty żeby pozwolić sobie na faktycznie oferowanie tych produktów w naprawdę atrakcyjnych cenach i nie pojęć z torbami.
  17. a przypadkiem oryginał nie szedł 205/50 17? Porównując do tego rozmiaru to różnica jest już w granicach 3% czyli trochę ponad normę
  18. W szczególności jak cena kilka dni wcześniej była niższa o 200 zł, a teraz "promocja" -100. A niestety to i nas często spotykane. Albo poszukasz gdzie indziej i bez promocji black friday jest taniej niż tam gdzie promocja jest
  19. Po części dziwne, bo z tego by wynikało że zamawiając teraz co niektórzy mieliby dostać samochody szybciej niż ci co zamówili przykładowo miesiąc temu. Więc nie chce mi się wierzyć, bo raczej terminy to nie tylko kwestia samego silnika
  20. Jesteśmy w Polsce nie juesendej więc nie spodziewałbym się tych wielkich zniżek
  21. Jeszcze niedawno zamawiając odbiór był wątpliwy czy będzie w tym roku, więc coś się zmieniło w Audi i kwestii tej selekcji bo to Audi??
  22. zobacz produkty producentów bram garażowych, zazwyczaj mają w ofercie również drzwi
  23. to wejdź jeszcze w ustawienia i następnie ekran i jasność i zobacz czy tam masz coś takiego jak Podnieś, aby obudzić. Wówczas po podniesieniu telefonu, ale musisz skierować go w swoim kierunku i raczej tylko w orientacji pionowej, w poziomie nie zadziała i ekran powinien się uruchomić i wówczas tak jak wcześniej pisałem powinien się odblokować bez wciskania przycisku początek, jedynie po położeniu na nim palca
  24. W SE nie można? a wejdź w ustawienia->ogólne->dostępność->przycisk początek i tam zobacz czy nie masz czegoś takiego jak połóż palec, aby otworzyć. Chyba że ta funkcja została wprowadzona dopiero od touch id 2, bo w SE jest 1ka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.