Treść opublikowana przez DonDżonson
-
B9 Fellows
pewnie podobnie, ale tak jak mówimy to kwestia raczej minimum 2 lat, więc do tego czasu już nie będzie to taki full wypas. Zresztą patrząc na nową Q3 to górny ekran już dostaje na wzór tego z A6/A8 to raczej w A4 nie wsadzą bardziej okrojonej wersji
-
B9 Fellows
Ale gdzie oglądałeś? Bo w salonach raczej jeszcze nie uświadczysz. już to gdzie indziej pisałem, jakoś średnio wierzę że teraz mieliby zrobić jeden mały lift a za rok kolejny większy. Raczej zakładam że z 2-3 lata ta wersja jeszcze będzie funkcjonowała i dopiero wtedy zrobią jakiś znaczący lift ze zmianą środka, albo wejdzie nowy model.
-
Bang & Olufsen - optymalne ustawienia
A ktoś ma porównanie B&O do Audi Sound System?
-
Zagadka
i będzie kolejny diselgate? ??
-
Eco driving - zagrożenie na drodze
czyli jak wymieniam zarówno klocki jak i tarcze co ok 20 tys to jeżdżę eco czy jak??
-
Dekielki
To raczej dość głębokie zarysowania, jak dla mnie tylko jakiś zakład renowacji felg jeśli to ma faktycznie wyglądać
-
B9 Fellows
W tej rozpisce w salonach kiedy jaki model wchodzi podane jest że lifting A4 od 47 tygodnia 2018, czyli od 19 listopada. Jakoś też w tym okresie ma być zaprezentowane S4 z silnikiem TDI. Trochę dziwne by było robić teraz jakiś lifting za rok kolejny, a pewnie 2020/2021 by wprowadzali nową generacje. Chyba że ten lifting miałby przedłużyć żywotność B9 o kolejne 3-4 lata.
-
B9 Fellows
Znaczy że niby teraz ten mini lifting, a w 2019 kolejny większy?
-
B9 Fellows
skąd takie info? Jakieś 2 miesiące temu zaprezentowali wersję po liftingu i wizualnie w szczególności w środku zbytnio zmian nie ma. O ekranach kiedyś tam były jakieś plotki, itp. Ale nic takiego nie nastąpiło. https://paultan.org/2018/06/27/b9-audi-a4-facelift-revealed-minor-cosmetic-changes/ https://www.autozeitung.de/audi-a4-facelift-2019-preis-technische-daten-193992.html
-
B9 Fellows
Tak, już z jakiś miesiąc jest na niemieckiej stronie podzial na 2018 i 2019, ale konfiguratora 2019 jeszcze nie ma, może od przyszłego tygodnia ruszy bo gdzieś słyszałem ze niby od września ma ruszyć model 2019. Ile w tym prawdy nie wiem, ale skoro obecnie zamawiane samochody i tak przyjdą już poliftowe to pewnie zaraz wystartuje.
-
Wymiana bramy garażowej
Ja posiadam od kilku lat i nic się nie dzieje. Zbytnio z brama nie ma co się dziać, raczej napęd jest słabym ogniwem, ale z tym też nie było problemów. Też skoro tyle tego jest to chyba źle nie jest. Co do napędów, nie w bramach segmentowych tylko przesuwnych/skrzydłowych to użytkuje na codzień 4 silniki Nice (coś koło 10 lat). W jednej bramie problemy są, choć lekko nie ma bo potrafi mieć pod 100 cykli dziennie i przy ciężkiej bramie żeliwnej o długości coś koło 6 m. Bardziej to użytek przemysłowy niż domowy. W drugiej w tym roku coś padło, coś z elektronika na moje, choć nie wiem czy wymieniali czy jakaś prosta naprawa. Ogólnie raczej bym powiedział że jestem zadowolony i nie myśle o wymianie na inne systemy. Ale jeśli w pobliżu masz jakiegoś sensownego przedstawiciela Hormanna to chyba bym się nie zastanawiał tylko brał sprawdzone od lat i jednak masowo używane rozwiązania.
-
Wymiana bramy garażowej
Hormann jest chyba jednym z większych graczy na naszym rynku. Jadąc dzisiaj przez osiedle patrzyłem co u kogo i powiem że tak 3/4 bram miało plakietkę Hormanna
-
Wymiana bramy garażowej
A Hormann, Nice, jeszcze kojarzę Krispol, Dako
-
Mild-hybrid w Audi A4 B9 2.0 TFSI
To tyczy się każdej wersji 2.0 TFSI, czy tylko tej 190KM? I macie to w każdym trybie czy to tylko w efficiency, a comfort, a przede wszystkim dynamic już nie gaśnie?
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
RS5 też jest poszerzona względem A5, fakt że nie aż tak, RS4 o 24 mm, RS5 o 15mm
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Ten niebieski to Navarre? Na żywo robi robotę, dzisiaj widziałem na zwykłej A4 i wyglądała bardzo fajnie
-
Jaką nawigację (GPS) kupić?
Ja polecam coś z Automapą. Jak dla mnie prowadzi bardzo rozsądnie (sprawdzane wielokrotnie w terenie który znam) i dość dobre pokrycie, często znajduje dokładny adres tam gdzie google jest w czarnej du**. Większe co do pokrycia chyba Garmin ma większe, przynajmniej porównując tak było jakiś czas temu, ale często prowadzi nielogicznie. Przynajmniej ja mam takie spostrzeżenia używając tych 3 systemów. Jeszce masz mapy Here (wcześniejsza Nokia) i generalnie też bardzo dobrze sobie radzą, to możesz używać w telefonie offline ściągając całe mapy na telefon.
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Zdarza mi się jeździć ponad 200, może nie non-stop przez 300km, bo to raczej mało realne, ale w przedziale powiedzmy 170+km/h-2X0km/h i to za 1/6 ceny ów Tesli w dodatku w całkiem znośnie wykończonym samochodzie. Też jezdzilem wieloma samochodami choćby na Torze Poznań które lekko nie miały podczas takich całodziennych sesji i też potrafiły kosztować nawet jeśli nie 1/6 to spokojnie 1/3 tej ceny, a wiele za tą 1/6 wyciskały więcej niż dałaby radę ów Tesla
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
razy wymieniałem tu https://www.szybykoberski.pl/ innym razem tu http://www.nordglass.pl/pl/poznan-i,a138.html?gclid=EAIaIQobChMIucma5ubH3AIVVKmaCh0ElwFNEAAYASAAEgKU_fD_BwE w obu miejscach szyba dostępna na następny dzień (wymieniałem w Subaru i Mazdzie MX5, więc raczej nie jakieś popularne modele) przypuszczam że do Audi mogą mieć od ręki
-
Polecane opony letnie
mam sportmaxxy rt2 i powiem że trochę mnie rozczarowały. Kupiłem je po pozytywnych wrażeniach z Dunlopami Sport Bluresponse które mam w innym samochodzie i które w szczególności robią mega robotę na mokrym. A Sportmaxy już tak średnio, na mokrym szału nie robią, na suchym jak dla mnie za szybko puszczają. Na dzień dzisiejszy pewnie próbowałbym czegoś innego
-
Kupno nowego busa do 3.5T DMC. Kilka pytań
Kupiłem w zeszłym roku Transita Customa i póki co nie mogę narzekać, choć ergonomia, schowki w poprzednim były lepsze. Ale sam samochód ok. W Twoim przypadku raczej zwykły Transit, skoro chcesz silnik pow 2.0., z ładownością pewnie też będzie mocniejszy, niż Custom choć ten występuje z ładownością do DMC 3.5t. Jeszcze zobacz Citroena Jumper czy jak to się tam nazywa, niby to to samo co Fiat i Peugeot. Ale mam kontakt z firmą co mają to samo od Fiata i któregoś francuza i na Fiaty narzekają bardzo, z Francuzów są zadowoleni. Cenowo tez Citroën dużo lepsza ofertę mi zaoferował od Fiata.
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Mogliby zrobić w konfiguratorze 2 opcje, dla szorujących samochód codziennie szczoteczka do zębów, a przez wydech czyszczą aż do głowic i dla tych co mają to w tylnej części ciała i nie interesuje ich czy końcówki codziennie lśnią jak po gumie orbit i wyszorowaniu na to jeszcze vizirem.
-
Płatny wjazd do centrum miast - PL
?
-
Rodzaje paneli klimatyzacji w A4 B9
Racja, mój błąd, podstawowa jest 1 strefowa