Treść opublikowana przez DonDżonson
-
Uchwyt na telefon
Mój jest z ładowarka indukcyjną, jakieś pełniące funkcje tylko uchwytu kojarzę ze były w tym budżecie. Na szybę tez będzie, bo ja właśnie też koniecznie na szybę chciałem. Tez zastanów się czy takie oszczędzanie na maksa to ma sens, żeby kupować coś byle jak najtańszego, bo jak coś pęknie czy przyssawka się odklei to koszty możesz mieć sporo większe niż koszt takiego uchwytu
-
Koniec skrzyń manualnych
sądzisz że to przez brak manuali?? ?
-
A4 B9 Avant Sport 245KM
To ten co wcześniej miał 252 KM, ultra to tak po krótce odłączany napęd tylnej osi, powoli większość Audi to dostaje.
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
I paliwa? Z moich doświadczeń i jazdy tym samym samochodem w Polsce a np Szwecji/Norwegii, jednak w Skandynawii dawało radę uzyskiwać spalanie na poziomie 9 l/100km, jadąc całkiem normalnie. Gdzie w Polsce min co kiedyś udało mi się uzyskać i to z dystansu kilkudziesięciu km to 9,8 i to faktycznie jadąc spokojnie nocą. Przy już jakimś normalnym ruchu robi się 11-12. WIęc mimo wszystko przyczyn upatruje w jakości paliwa i pewnie w jakimś stopniu sposobu poruszania się innych uczestników ruchu, gdzie w naszym kraju jednak mniej spokojnie można jechać kiedy co chwilę jednak ktoś hamuje, zaraz znów przyśpieszamy, itp
-
Uchwyt na telefon
posiadam Samsunga EE V200, iOttie Easy One Touch Wirelless i Rock Gravity Wireless. Samsung super, trzyma dobrze, wygodne wkładanie i wyciąganie telefonu, jedynie do iPhone trochę już uchwyty zakrywają boczne przyciski. iOttie wersja z ładowarką, jakoś nie przekonuje mnie sposób chwytania telefonu, uważam że sprężyny zbyt mocne i strasznie trzaskają w telefon, do wyjęcia też nie tak wygodny jak Samsung, zważywszy jak np wciśnie się go między słupek boczny. Na pewno na plus regulacja wysunięcia ramienia. Choć przez to ni tak stabilny jak Samsung. Rock, fajny uchwyt na zasadzie wkładasz telefon i sam się zakleszcza pod ciężarem telefonu. Jedynie dość wąski, telefony pewnie powyżej 6 cali albo trzeba na zasadzie wsunięcia od jednej strony szczęki i dopiero drugiej i wówczas puszczamy żeby opadł, albo wkładania od góry. Ramię dość mało stabilne, na większych dziurach się mocniej chwieje. Ogólnie najbardziej jestem zadowolony z Samsunga jedynie brakuje mi ładowarki indukcyjnej. Zważywszy jeśli masz coś większego od iphone 6/X a przynajmniej mają wyżej przyciski boczne to naprawdę super. Akurat tego mam już przynajmniej z 4 lata i trzyma się jak po wyjęciu z pudełka
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
w VAGu nigdy nie dostałem części, w innych markach zdarzało mi się dostawać wymieniane części
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
ale jak chcesz np dodatkowo wymienić olej między przeglądami to ten pakiet tego nie obejmuje. Poza tym np u mnie jak postanowiłem wymienić sobie olej w ASO nie po 30 tys tylko po 15 tys, to więcej to problemów narobiło, bo zamiast tylko wymiany zrobili mi normalny przegląd i tym sposobem miałem kolejne przeglądy przy przebiegach 45, 75, 105 tys km i sami nie wiedzieli kiedy co robić, dodatkowo przy sprzedaży krzywo patrzyli czemu był robiony jakiś dodatkowy przegląd upatrując w tym jakiegoś problemu.
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Przypadkowemu Heniowi też bym nie oddał. Ale kiedy komuś ogarniętemu już czemu nie kto ma doświadczenie w takich samochodach. Do ASO zawsze na przeglądy daje i dawałem, nawet niektóre samochody dużo po gwarancji. Ale jakieś nadprogramowe wymiany oleju, jakieś sprawy co w ASO będą rzeźbili tygodniami zanim coś ustalą już wolę komuś kto lepiej ogarnia temat. W ASO już mi też kiedyś się zdarzyło że oleju w dyfrze mi nie wymienili, w jednym na gwarancji jeszcze w innym już po. Geometrię raz też jak dałem do ASO to po wyjechaniu bym się zabił i jak się okazało każde koło było inaczej, pozytyw negatyw, zbieżne, rozbieżne co za różnica
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
ograniczenie prędkości jakie było na danym sczytane przez kamerę przecież to niekoniecznie chodzi o koszty, ale czasami ASO bynajmniej nie są tymi odpowiednimi serwisami?
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
W benzynie nie ma adblue. U Ciebie GPF powinien być Właśnie w białym jak dla mnie nie wygląda, dużo lepiej prezentuje się w innych kolorach. Chętnie zobaczę tą Kosmity
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Pakiet czerń to jak dla mnie pozycja obowiązkowa. Te chromy wyglądają strasznie. Jedynie tak jak RS4 w bieli prezentuje się bardzo fajnie tak w RS5SB w ogóle mi nie podchodzi.
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Dzisiaj miałem okazję oglądać RS5 SB, tak jak najpierw widziałem białą to totalnie mi nieprzypasowała, tak później widziałem niebieską Navarre i już wyglądała świetnie, więc w tym Nogaro pewnie jeszcze ciekawiej.
-
A5 B9 Black Panther
Tak w poliftowej A4 to są atrapy. RS4/5 cały czas są z jednostkami benzynowymi, modele S4/5 będą z dieslem
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
a dalej walczysz z DRC?
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
to jak najbardziej, na dłużej też uznałem że byłoby trochę męczące chcąc latać dłuższe trasy. Do tego zapewne RS4/5 będzie lepsze. Co nie zmienia faktu że RS3 dźwięk ma świetny.
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
W RS3 na seryjnym wydechu przynajmniej ma się wrażenie że jest głośniejszy niż sportowy w RS5. W dodatku jak dla mnie dźwięk RS3/TTRS jest mega.
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
chcesz zaraz podjadę i za 2 godzinki, no może trochę mniej jestem z RSem u Ciebie?
-
Serwer NAS
Ja idę jednak w Qnapa, tylko jeszcze rozważam którego czy TS-231P, TS-231P1-1G czy TS-251B-2G.
-
Serwer NAS
Chcę kupić serwer NAS do domu. Na pewno 2 dyskowy z możliwością połączenia w RAID1. Z zarządzaniem uprawnieniami i możliwością tworzenia kopii zapasowych (również Apple Time Machine). Ktoś coś może polecić?
-
A4 B9 Avant Sport 40 TDI quattro S tronic - wozidło w trasy
Porównując jakiś czas temu S4 z C43AMG konfigurując tak samo, gdzie nawet Merc miał więcej ze względu że chcąc daną rzecz wymuszało pakiet który dodawał coś jeszcze pokroju np kamery 360 itp wychodziło koło 20 tys drożej. Pomijając już fakt parametrów silnika gdzie 43AMG było już po liftingu mając 390 KM. W innych wersjach silnikowych było to samo, ewentualnie różnica była trochę mniejsza, ale nadal na poziomie przykładowo 10 tys zł
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Katalogowo RS4 1830 kg, RS5 Sportback 1795 kg
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Mam podobne odczucia, w szczególności przodu, poczekam żeby zobaczyć na żywo. Ale na dużej liczbie fotek wygląda jak dla mnie gorzej niż poprzednik. Środek ok, choć pójście w całości w dotyk i rezygnacja z pokrętła na -, dla mnie byłaby to zaleta gdyby było to uzupełnienie. I te ramki wokół tak średnio, w dobie dzisiejszych praktycznie bezramkowych wyświetlaczy chyba można było zrobić to lepiej.
-
Opinie o A4 B9 2.0 TFSI 150 KM
ale co sumować, to wszystko komputer zlicza jak wychodzi średnie. Chwilowe podczas postoju pokazuje żeby można sobie wyobrazić ile zużywa podczas stania i wtedy zmienia wskazanie na l/h, bo przecież nie nie można określić na danym dystansie. Średnie zużycie zawsze pokazuje l/100km
-
Nasze zwierzątka
Taka pozycja zazwyczaj oznacza że zwierze czuje się dobrze i bezpiecznie. Ewentualnie po wysiłku bądź kiedy jest gorąco w celu ochłodzenia organizmu.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
zależy co masz na podłodze, jak panele to jest szansa szybko nagrzać, jak już coś konkretniejszego to niekoniecznie. U mnie gdzie mam kamień na podłodze gdzie płytka miała jakieś 3-4 cm grubości to tak szybko to nie pójdzie