Treść opublikowana przez Spiter
-
Tylna regulacja temperatury
Mam a4 B8 Lift, z tyłu jest nawiew i regulacją temperatury. Regulacja nie działa- czy tak jest i ta regulacja to imitacja czy powinna działać? Temperatura leci taka jaka ustawie z przodu, a z przodu mam 2 pokrętła- dwie strefy.
-
Kropla oleju po ściągnięciu plastikowej osłony w podwoziu.
Witam, po ściągnięciu plastikowej osłony(do wymiany rozrzadu) w podwoziu kapnęła kropla oleju. Ogólnie osłona tez lekko przybrudzona olejem w okolicy miski. Jedynie co zauważyłem to ze w jednym miejscu się poci od oleju.(może jutro rozbiorę jak będzie pogoda to zdj podesle) Przebieg 250 tys km. Poziom oleju po wymianie oleju(9 tys temu) pokazywał max, teraz między min/max. Zaczynać się martwić? Jakies rady? Może za dużo oleju było nalane? Albo uszczelki w misce? Zamowilem bagnet może podejdzie silnik CGLC. I sprawdzę ręcznie bo to sprawdzanie na MMi to poracha, co chwile inaczej.
-
USB zamiast zapalniczek samochodowych
Witam, jest szansa aby zamontowac gniazda usb zamiast zapalniczek samochodowych? Jesli tak to gdzie takie gniazda kupic zeby pasowaly i wygladalo jak oryginalnie? Z tylu np jest zapalniczka samochodowa z klapka i jak bym wsadzil ladowarke samochodowa to bedzie wystawac i nie naloze zaslepki wiec ladowarki pod zapalniczki odpadaja. Znalazlem tenat ale do A5 a nie A4.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
A jak ja wyciagnac? Wypchac jakos?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Chce wymienic ledy na inne. Wypina sie jakos te klosze pod nogami czy trzeba rozkrecac?
-
Oświetlenie w boczkach drzwi
Panowie macie może zdjęcie jak wyglądają te podswietlane boczki? Bo nie bardzo rozumiem. Podswietlanie klamek jest, nog jest, fajnie jakby się świeciły jeszcze boczki wewnątrz jak np. W A7.
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Auto bez przejsc. Czyli moge spróbować i nic się nie powinno stac? Jezeli nie ruszy to warto bedzie wymienic na nowe od razu fotochromy chociaz sterownik pasuje
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
W 42(elektr. drzwi kier.) Mam sterownik 8K0959793R z tego co widzę obsługuje skladane lusterka. Ale nie wiem czy auto jest wyposażone w skladane - grzane są na pewno(pokrętła na skladane nie mam) czy moge to jakoś inaczej sprawdzic nie rozbierając lusterek?
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Podsumuje ktos powyższe wypowiedzi kto siedzi w temacie? Głównie chodzi o to czy mozna sprawdzic kablem czy ma się skladane lusterka i odpowiednie sterowniki I czy jeżeli uruchomie skladane lusterka a nie bede mial odpowiednich sterownikow oraz składanych lusterek to czy cos sie stanie/jakies błędy, czy po prostu nie bedzie dzialac? Bo zamiast rozkręcać wole uruchomić kablem i zobaczyć albo zadziała albo nie
-
Oswietlenie nóg - żarówki i jasność w ustawieniach
Aha, rozumiem chyba - tam nie ma wpinanych ledow tylko wszystko jest na jednej płytce, i aby zmienić kolor musze wlutowac czerwone ledy? Czy dalej nie rozumiem?
-
Oswietlenie nóg - żarówki i jasność w ustawieniach
Wyczytalem w5w, - sprawdziłem na allegro i sa ledowe z canbusem. Wiec myslalem ze to tom Zmiana rezystora na płytce? Nie można po prostu kupić takich ledow i wymienic na nowe juz czerwone?
-
Oswietlenie nóg - żarówki i jasność w ustawieniach
Tak wiem ze to ledy. Ogólnie oświetlenie jest oryginalne ale podswietpanie klamek, przyciski, kratki, te dwie male lampeczki na gorze włączane pojedynczo - wszystko na czerwono. Jasny kolor to tylko podswietlanie nog no i lampa z przodu na środku i lampy z tyłu dla pasażerów. Chciałbym aby podświetlanie nog bylo na czerwono i świeciło się caly czas podczas jazdy z możliwością sterowania jasnością tego podświetlenia.
-
Oswietlenie nóg - żarówki i jasność w ustawieniach
Siema wszystkim Na starcie chciałbym powiedzieć że nie jestem leniwy i znalazłem na tym forum podobne tematy ale nie do końca odpowiedzi mnie usatysfakcjonowały. Audi A4 B8 2013r. Żarówki pod nogi to w5w? Jeżeli dobrze znalazłem to chciałbym się spytać gdzie kupić dobre, sprawdzone i w kolorze czerwonym jak cale wewnętrzne oswietlenie które posiadam. Druga sprawa. Mam MMI 3G+. Znalazłem na forum jak uruchomić w ustawieniach jasność podświetlenia nog ale instrukcja jest mało zrozumiala - można to zrobić samym VCDS czy dodatkowo musze odblokować zielone menu? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
-
Demontaż tylnego zderzaka oraz dolnego dyfuzora w Audi A4 B8
Panowie szukam na filmach i na forum i nic nie mogę znaleźć. Chce ściągnąć dyfuzor. Są tam 3 śruby i jeden No wlasnie co to jest? Zatrzask? Probowalem podważyć idzie ale nie chce połamać a juz delikatnie pękło. Jak mam to czwarte mocowanie które jest z boku odbezpieczyc?
-
Dynamiczne kierunkowskazy
Okolice Poznania 750zl. Nie próbowałem jeszcze to nie wiem jak robia. Ale sa autorami modułu sterującego(w sumie oczywiste tam coś trzeba przelutowywac zeby kazda dioda była osobno, może daja swoje diody - nie wiem). Lampy sa rozcinane, spawane i zaimpregnowane wiec nie ma możliwości parowac - taka informacje dostalem.
-
Jasne wnętrze a fotele
Te drugie zdjęcie to aktualne? Podobaja mi sie ale i tak te siedzenia w b8 sa takie nieestetyczne. Zostaje chyba albo przeróbka siedzeń z B9 albo wymiana boczkow, podsufitki i podłokietnika i fotele z Sline.
-
Jasne wnętrze a fotele
Witam, w mojej audi mam jasne wnętrze i problem z dobraniem jakichś foteli. Aktualne fotele sa jasne ale brzydkie dziadkowate. Czy są moze jakies sportowe ale jasne? Widzial ktos moze takie i podzieli się linkiem?
-
Jak wymienić klocki tył bez VCDS w Audi A4 B8?
Ten bedzie pasowal? To taki sam? Kabel diagnostyczny Interfejs VAG pl 20.4 Audi/VW Vcds Zielona Góra • OLX.pl WWW.OLX.PL Kabel diagnostyczny Interfejs VAG 20.4 pl OBDII-USB CAN jak HEX Vcds Do samochodów z...
-
Jak wymienić klocki tył bez VCDS w Audi A4 B8?
Poleci ktos jakis kabel z allegro?
-
Asystent jazdy nocnej
Na youtubie widzialem w b8 obraz z termowizja, może ktoś sb zamontował kamerę i przesłał obraz na navi?
-
Asystent jazdy nocnej
Witam, czy w A4 B8 2013r mozna zamontowac Night Vision? Asystenta jazdy nocnej z kamera z termowizja?
-
USB/AUX z B9 do B8
Czy jest taka możliwość? Troche przerabiając? Albo czy można kabel ami puścić zamiast do schowka to do podłokietnika i wyciąć na port USB obok aux?
-
Dynamiczne kierunkowskazy
Czyli pozostaje oddac lampy firmie zajmujaca sie takimi rzeczami bo poporadnika na necie tez żadnego nie ma.
-
Dynamiczne kierunkowskazy
Witam, mam pytanie odnosnie pływających kierunkowskazów do a4 B8 z 2013r. Kupując moduł nie będą one płynne a chciałbym uzyskać taki efekt: Czy aby uzyskać taki efekt trzeba kupić taśme led z modułem i wymienić ja w lampie którą posiadam?
-
Roleta panoramy
Dołączam się do pytania