Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzesieklukas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzesieklukas

  1. Przestał działać tempomat. Wyskakuje błąd 4481. Jaka może być przyczyna ?
  2. Witam, mam problem z audi a4 b8 lift 13r. Mianowicie samochód nie chce się zamykać z pilota, muszę go zamykać ręcznie kluczykiem. Z otwieraniem nie ma problemu otwiera się od pierwszego kliknięcia. Próbowałem zapasowym pilotem ale to samo. Baterie też zmieniłem ale bez rezultatu.
  3. teoretycznie w 1.9 powinna być mocniejsza. Najlepiej kup taka jak była od 2.0 alt
  4. Taki jak miałeś nie jest zły, też w swoim miałem varty
  5. grzesieklukas odpowiedział(a) na Gustawek temat w Audi A4 B6/B7
    To kabel masowy u mnie taki idzie od zmieniarki USB
  6. dzięki, kolego
  7. Witam, ja też bym potrzebował kodu bo nie mam wcale tej nalepki w kole vin: wauzzz8e12a165955
  8. dokładnie, najpierw sprawdź przewody w harmonijce od drzwi
  9. to coś w lampie nie łączy, sprawdź dokładnie wkład żarówki
  10. grzesieklukas odpowiedział(a) na Wiktoro temat w Audi A4 B6
    Depo nie są takie słabe. Tylko że w rogu będzie napis depo i widać że nie oryginalne
  11. ja bym brał po regeneracji, zamiennik to długo nie pochodzi
  12. dokładnie, najlepiej sprawdź po numerze
  13. Tak, ten jest z b7 i powinien być od 16 stopni. Chociaż w młodszych rocznikach b6 też już były od 16
  14. Najtańszym rozwiązaniem będzie dokupić drugi kluczyk z wkładką zamka drzwi. Tylko wtedy będziesz musiał nosić 2 kluczyki jeden do otwierania drugi do odpalania.
  15. Poluzuj wszystkie śróby ramki i podciągnij ja do góry. I z powrotem dokręć.
  16. Witam, mam problem z webasto. Nie chce się załączyć, po naciśnięciu przycisku na pilocie zaświeca się zielona dioda i po chwili zaczyna migać i po naciśnięciu przycisku podświetla się godzina i przebieg na jakieś 2s. Ale webasto nic się nie odzywa.
  17. Sprawdź miernikiem czy prąd dochodzi do lampy. Bo jeżeli dochodzi to wina wkładu lampy
  18. przednie zamki są inne, tylne powinny być takie same
  19. Mialem kiedys podobny problem z uciekajacym pradem. Prąd wyciagalo nie fabryczne radio. Włożylem oryginale audi concert i od tamtej pory jest ok
  20. Nie podejdzie, są inne mocowania i chyba też łopatki w drugą stronę się kręcą
  21. zlutowanie przewodów pomogło, dzięki kolego
  22. sprawdź po numerach, jeżeli numer jest taki sam to na 100%
  23. nr.1 to zamknięcie obiegu, nr2 nawiew w kierunku szyby, nr.3 nawiew z kratek z deski ( tych kwadratowych)
  24. prawdopodobnie masz urwany zawias, zależy w którym miejscu jest urwany bo teoretycznie da się to pospawać
  25. Witam, jak wyżej w temacie czy przełącznik parktronika co jest koło ESP będzie pasował od anglika ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.