Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KonradA4troop

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KonradA4troop

  1. Kupiłem je można powiedzieć po bardzo promocyjnej cenie, nowe z ASO przez kolegę, okolice tysiaka.
  2. Dobrze to wygląda. Jednak zmieniam zdanie co do tego co mi na messengerze wysłałeś. Jest sztos.
  3. Wszystko w swoim czasie. teraz z zewnątrz muszę się wziąć za to, bo kilka tematów jest które chciałbym zrealizować. Chodzi mi po głowie już lotka rs4, progi sline, tylny zderzak sline, przód ogarnąć już tak jak ma być, bo części leżą a no i lusterka muszę wkońcu zamontować, bo już pół roku leżą.
  4. Ja również się dołączam, to był świetny weekend w bardzo fajnym towarzystwie, oraz z fajnymi samochodami. Za rok na pewno też się pojawię i z góry już zamawiam przynajmniej taką pogodę jak była teraz.
  5. RSy wiadomo, zawsze spoko, u mnie też czekają, tylko w a4.
  6. W tym roku w końcu się udało wpaść. Niestety auta nie udało się skończyć na czas, dużo dalej do zrobienia, ale za rok się poprawię. Dzięki za dobrą zabawę wszystkim obecnym. ? Edit. Jeszcze tutaj mały shoot znaleziony w internetach od @A4-Tomek Dzięki!
  7. Siemka Sezon modzenia uważam za otwarty. Rozpoczynam go kilkoma szybkimi pstrykami a poniżej zapowiedź tego co się w niedługim czasie szykuje. Powyżej wrzucałem fotki innych nowości, które dalej leżą, się kompletują, ale niedługo zaczynamy składać. Obecnie jest tak. Poniżej jeszcze dorzucam małą zapowiedź kolejnych rzeczy jakie wpadły mi w ręce.
  8. Przekozak, no i widzę że teraz na tej samej rolce latamy, tylko moja grafitowa. Bardzo ładnie się całość prezenci.
  9. Biały kolorek, Soczysty czerwony zacisk, a na deser ładna "czysta" srebrna felga. Mega się to prezenci.
  10. Siemka A4 wreszcie się doczekała ledów z tyłu, po za tym zdradzę że wpadły mi w ręce felgi 19' i klamki wewnętrzne z RS4, wrzucam kilka szybkich shootów jak obecnie się prezentuje, a niebawem pojawi się dużo, dosyć znacznych zmian, gdyż graty już się kompletują, kwestia jedynie czasu i poskładania. Jeśli chodzi o felgi od przyszłego miesiąca pojawią się na aucie. Uprzedzając pytania, dlaczego nie neony? a no dlatego że chciałem żeby wszystko ze sobą było w miarę spójne, z przodu są pojedyńcze diody, no to z tyłu też, po za tym według mnie ma to swój urok i odbiega od stada. "Neony" tak na prawdę są dzisiaj w większości aut, toyota, bmw, volvo, peugeot, a pojedyńczych ledów, szczerze to bardzo nie zaobserwowałem na ulicach po za peugeotem 508 z lat +/- 2012. Jak wiadomo są gusta i guściki, na ten rok szykuje dużo zmian, na pewno zderzaki, na pewno progi, na pewno wydechy, na pewno lotka, czy coś jeszcze? obserwujcie a się dowiecie. PS. 31.03 widzimy się w Bukowinie! wpadnę tam na nowych kapciach.
  11. Ale że taką tandetę od chinoli kupił? przecież only OEM.
  12. Tutaj ciężki wybór, obydwie ładne.
  13. Coś tam się dzieje. Servotronic, już na miejscu, check od klap kolektora usunięty, już wszystko działa, do tego schowek 2x wymieniłem, teraz jest jak trzeba. Ponadto niedługo wpadną lusterka zewnętrzne el składane, fotochromatyczne, jeszcze z wkładami walczę, chcę mieć obydwa asferyczne, grill S4, przedni zderzak, tylny zderzak i progi sline. Graty już leżą, się kompletują.
  14. Dawno do tematu nie zaglądałem, a tu proszę jak się dzieje, wypasiona A6, staje się jeszcze bardziej wypasiona, wydechy, heble, o felgach nawet nie mówie, generalnie sztosik. Widać z daleka że to auto rezacza. Śliczna jest, jeszcze coś tutaj jest w planach, czy koniec? bo chyba bardzo nie ma co tu robić.
  15. Spokojnie, powoli, ogarnie się, z nowości dzisiaj zderzak udało mi się kupić pod spryski. Kierunek dalszy -> pdc -> grill S4 -> kratki halogenów plaster miodu. To tak już kompletując przód.
  16. To kiedy ślub? :p
  17. Wpada kolejna porcja fotek, auto już w miarę ogarnięte, servotronic leży i czeka na montaż, a po za nim szukam zderzaka przedniego pod pdc i spryski + są już plany na wymianę tylnych lamp na LED. To tak do końca tego roku, a na następny na pewno jakaś felga fajna wpadnie w rozmiarze 19'.
  18. Się podnieciłeś tą toyotą aż białe plamy na fotelu zostawiłeś. :V Pewnie kawę ci tak jak w ASO zrobili i dlatego?
  19. No i działamy dalej, boczki tylne skończone, isofix w kanapie zamontowany, maglownica Servotronic kupiona, oraz na zaś zregenerowałem zamki w drzwiach tylnych, korzystając z okazji że były tapicerki zdjęte. Na koniec wpadł delikatny detailing wnętrza. Kolejna rzecz jaka się pojawi to będzie właśnie wyżej wspomniany servotronic, lecz dopiero w przyszłym miesiącu, bo niestety czas nie pozwala.
  20. Fajnie że pod AMI - USB, pytanie od kiedy b8 w AMI ma wejście USB?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.